Partinių sąrašų barometras: kurioje partijos sąrašo vietoje politikus mato rinkėjai?

Chyy to Melagiams

Chyy to Melagiams portretas
Štai ir pasakei, mielasis, kaip buvo iš tikrųjų:D) Tada dabar paneik AR ČIA NEAKIVAIZDI PREKYBA POVEIKIU? Kas gali patikėti kad tokį DAIKTĄ galima parduot TOKIA KAINA?:D).O tai reiškia kad buvo atiduota mainais į Kažką?O tas Kažkas yra poveikis per ryšius su valdančiaja mase...O poveikį mūsų Valstybės institucijom šita gudručių giminėlė turi didžiulį. Tai vienintelė jų vertybė.. Neieškok durnių, gerbiamasis:D)

Melagiams gandragalviams

Melagiams gandragalviams portretas
Landsbergių šeima sklypo už vieną eurą niekada neturėjo. Neturėjo ir „BaltCap Infrastructure Fund“ fondas, kuris sandorio metu minėtą sklypą įgijo. Cituojant komisijai liudijusį Šarūną Stepukonį, kurio žodžiai viešai skelbti žiniasklaidoje: „BaltCap Infrastructure Fund“ įsigijo ne sklypą, o bendrovę, kuri valdo 1,3 mln. eurų vertės sklypą. Tiesa, kad už bendrovę fondas sumokėjo 1 eurą, tačiau tiesa ir tai, kad įsigyta bendrovė turi tokios pat vertės finansinių įsipareigojimų, kurie po sandorio atiteko „BaltcapInfrastructureFond“.​

Taigi

Taigi portretas
Įdomu kokia čia Aušrinė rašo gal šitą kur kuria Laivės partiją "Šūdos gabalas"kuri pati įsivardijo

Tiesa p.Aušrinei

Tiesa p.Aušrinei portretas
Kaip gerai , kad Lituvoje žemes galima nusipirkti už 1 eurą miesto centre ir praturtėti per porą metų , o šitaip gyvena ,"krikščionys konservatoriai" gyvena melu ir apgaule .Sėkmės konservai alinti šalį.

Děl Kupcinsko

Děl Kupcinsko portretas
Jis po reiringavimo 36-as, buvo 28-as, truputi nukrito.

Anonimas

Anonimas portretas
Kazkur prie subines skrebuciu.

o

o portretas
kas tuos konbergerius iremino jei ne VRK matjoboba matosi ju paciu ireminta ir vyruso fone ir politsumaisties aplinkoje sufalsifikavo rinkimus kur dauguma ju paciu bavlsavo kelis sykius ir jei pasilis nesusidomes zmones netyles?...

to Atsakymas Aušrinei

to Atsakymas Aušrinei portretas
Iš tavo pilamo įžūlaus melo matyti - esi "sąžiningas kolchozninkas". Tik tokie įžūliai šmeiždami kitus, gina korumpuotus, melagius ir vagis kolchozninkus.

Taigi

Taigi portretas
Pagal konservstorius pirmas

Įdomu

Įdomu portretas
Kelintas Kupčinskas?

Atsakymas Aušrinei

Atsakymas Aušrinei portretas
Matyk esi "sąžiningoji verslininkė" milijonus kiši į savo kišenę ,todėl šita valdžia ir nepatinka vagims .Valsiečiams vadovaujant tauta atsigavo , sugrįš korumpuoti vagys vėl žmones skurdins.

Ausrine

Ausrine portretas
Rinkimai aisku suklastoti, valstieciu aplamai neturejo buti isrinktu

Praėję

Praėję portretas
Rinkimai aiškiai suklastoti, koncervatnikai pasistengė, kad visi nesuvokiantys prabalsuotų už juos Sprendžiant pagal pasisakymus , masiškai nemėgsta koncervatorių ir staiga, kaip perkūnas iš giedro dangaus - tiek balsų ,,surenka”

Įdomu

Įdomu portretas
Kodėl bilioteniai nėra registruoti eilės tvarka , nes klastojimui geriausias kelias

B.B.d

B.B.d portretas
Pagal rašinio pavadinimą.... AŠ juos matau ŠYKNOJE . Nes DORO politiko LT nėra
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių