Palangos tiltą okupavo žvejai: laimikiai – įspūdingi

Turistas

Turistas portretas
A man fainai, nuo seno ant tilto gaudoma zuvis, neisivaizduoju Palangos be zveju ir sviezios zuvies kvapo. Ir siaip idomu praeiti pro zvejus ir paziureti ka pagavo.

Slabodke

Slabodke portretas
Živine pludė kaip an lideku,dideli ilgakoti kabliuka,ir parduotuvine krevete an kablio

???

??? portretas
Kas nors papasakokit kaip jas reikia gaudyt, koks masalas?

Anonimas

Anonimas portretas
reikia imti mokesti po penkesdesimt euru dienon uz zvejiba nuo tilto is kekvieno!

Zose is Mazeikiu

Zose is Mazeikiu portretas
Na ir snapas kaip pas gandragalvius.

Anonimas

Anonimas portretas
o kiek treskajedu susirinke

Ortakulas

Ortakulas portretas
Čia jokio bado. Tiesiog ištvirkimas ir nepamatuotas gobšumas. Žmonės važiuoja į Palangą pailsėti, pasidžiaugti, kad ir užteršta, purvina ir amžinai nuo azoto pertekliaus žydinčia, bet visgi dar kol kas jūra. Vietoje to turi žriglioti per krūvas smirdančios "žvejų amunicijos" be jokių šansų parymoti ant MŪSŲ VISŲ TILTO turėklų ir klausytis nepraustburnių keikūnų rėkaliojimų. Sakysi - gelbstisi nuo bado, prižvejoję parduoda, šeimas maitina... Baikit. 90% biznio tuoj pralakama. Taip, Floridoje ar Monte Karle tokių dalykų nepamatysi. O kas suteikė teise Lietuvos kurtortą versti šiukšlynu ir gadinti brangią įrangą - Tiltą? Latvijoje, metyt, neleidžia elgtis barbariškai, tai latviai masiškai važiuoja ant Palangos tilto išsidergti. Kartu su litovcais. Broliškai. Jau nekalbu apie jūros ekosistemos alinimą. Negana pramoninio teršimo, dar ir besaikis "žvejojimas" - kas daugiau. Čia ne pavalgymo reikalas.

GADINA PALANGOS TILTĄ

GADINA PALANGOS TILTĄ portretas
Esu prieš žvejojima tokiose vietose! Tegul žvejoja kitur neįmanoma nueiti iki tilto galo.. smirda, kabliuku prilaidyta meškeres mėto.... nesamonė....

Anonimas

Anonimas portretas
Orakulai, taigi žmonės gal nuo bado gelbstisi, o tau tik kad buržujišką pilvą panešioti po promenadą...varyk į Floridą ar Monte Karlą ir ten vaipykis iki soties.

Orakulas

Orakulas portretas
Žvejai ant tilto - nonsensas. Tilto paskirtis visai kita. Kai susirenka ta gobši besočių padermė su visais savo keseliais ir kitokiais žeberklais, žmonėms praktiškai nebelieka praėjimo. O kur dar dvokas nuo visos žuvinos įrangos, bekaistančios saulėje. Palangos tiltas - pirmiausiai promenada. Kokią teisę turi tie niekad nepasisotinantys žvejotojai užgriozti viešą vietą ir gadinti visuomeninį turtą? Tai elementari barbarų nusikalstama veikla. Apskritai žvejai (tipo "mėgėjai") yra padermė, neturinti saiko. Geriau vėliau supūdys, tačiau traukti turi, kol tik kimba. Jei jau yra tokia būtinybė, tai gal apskritai ant tilto nebeleisti poilsiautojų, pastatyti postą ir imti didelius pinigus už galimybę ribotą laiką pažvejoti ir sugauti ribotą kiekį žuveliokų, kad tai nebūtų visiškai barbariška. Jei už mašinų parkavimą imami pinigai, kodėl tada ant mūsų visų tilto galima žvejoti nemokamai ir teršti aplinką?

Žvejo dukra

Žvejo dukra portretas
Nuostabaus skonio žuvis, balta, sultinga mėsa ! Mes kepam kelių cm ilgio gabaliukais, apvoliotais miltuose, nedideliam kiekyje augalinio aliejaus. Mėsytė lengvai atsiskiria nuo AŠAKŲ. Būtent, nes žuvis neturi KAULŲ, o turi AŠAKAS. Galima dar keptą žuvytę pamarinuoti saldarūgščiai, panašiai kaip stintas. Visiems skanaus ir teisingos rašybos!

#

# portretas
Žurnaliūgom pirštus ir liežuvį nupjaut... Snargliai žodžių prasmėje visiškai nesigaudo jau, svarbu paloti garsiai...

Primityvizmas

Primityvizmas portretas
Vis tik vėl „okupavo“, ar ne?

A

A portretas
Kiek alkanu.

Čia pasivadinusiam jis.

Čia pasivadinusiam jis. portretas
Pirma pagauti reikia , jos prekyboje nemačiau.[vėjažuvės]

jis

jis portretas
Skani vėjažuvė, jei moki ją paruošti.

Žvejas

Žvejas portretas
Kas turi galimybe kodėl ja nepasinaudoti ,ir smagu pačiam ir pasisemi žvejybinės patirties .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių