Palangos meras apie šventinį savaitgalį: jauskime atsakomybę, atsisakykime kelionių

 • Teksto dydis:

Palangos meras Šarūnas Vaitkus dėl šalyje pratęsto karantino bei šventinį savaitgalį numatytų ribojimų kreipėsi į Lietuvos gyventojus – tikisi žmonių sąmoningumo.

Meras ragina lietuvius jausti atsakomybę ne tik už save, bet ir tuos žmones, kuriuos mylime, ragindamas atsisakyti bet kokių kelionių ar susibūrimų.

„Gerbiami palangiškiai, šventojiškiai kitų šalies miestų gyventojai,

Artėja vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Deja, šiais metais jos bus kitokios nei įprastai. Dėl koronaviruso pandemijos ne vienam iš mūsų teks pakeisti galbūt jau prieš keletą mėnesių sudėliotus planus ar nusistovėjusias giminės tradicijas.

Taip, šiais metais šv. Velykas daugelis iš mūsų pasitiks mažesniame nei įprastai artimųjų ratelyje. Ir nors ši mintis truputį liūdina, tai yra neišvengiama.

Kreipiuosi į kiekvieną palangiškį, šventojiškį, kitų miestų gyventojus, tikėdamasis visų mūsų sąmoningumo – šalyje pratęstas karantino režimas, o šventinį savaitgalį bus ribojamas asmenų judėjimas tarp miestų ir miestelių. Būkime sąmoningi, jauskime atsakomybę net tik už save, bet ir tuos žmones, kuriuos labiausiai mylime – rūpinkimės vieni kitais, atsisakykime bet kokių kelionių, susibūrimų.

Mieli palangiškiai, primenu, kad karantino laikotarpiu Palangos mieste uždrausta teikti apgyvendinimo paslaugas. Visi griežtai laikykitės šios sprendimo – nepamirškite, kad net tuo atveju, jei kam nors pavyktų nuslėpti nelegalaus patalpų nuomos faktą, apgauti grėsmingojo COVID-19 nepavyks.

Todėl būkite supratingi – dėl mūsų visų, o pirmiausia – dėl Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumo. Juk sveikata ir gyvybė neįkainojama jokiais pinigais. Vienas vienintelis sprendimas dėl nelegalios patalpų nuomos ar susitikimas su artimaisiais šiuo visiems nelengvu metu gali tapti lemtingas.

Neabejoju, jog nė vienas iš mūsų ateityje nenorėtų gyventi su nepakeliamu kaltės jausmu dėl savo neapgalvotų, lengvabūdiškų sprendimų.

Branginkime tuos žmonės, kuriuos mylime. Šiais metais per šv. Velykas atsisakykime kelionių bei susitikimų. Šįkart sutikime šventes namuose, kad kuo greičiau galėtume apkabinti tuos, kuriuos mylime ir labai branginame. Visiems linkiu gražių ir jaukių švenčių mažame pačių artimiausių žmonių būrelyje“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje dėstė meras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ale-bet-tačiau

Ale-bet-tačiau portretas
kadangi žinau tikruosius veikėjo darbelius tai kai tik ana pamatau šitep patriotiška šnekant tai munei juoks suima tep ka žvengiu visa diena:DDDDDDDDDDDDD)))

KLP

KLP portretas
jei kalbama apie atsakomybe kas prisiims atsakomybe apie medicinos istaigu sunaikinima, kai nebuvo pasirengta epidemijai, infekciniu ligu skyriai be kaantino izoliacijos priemoniu,ir kas atsakys uz apkrestu zmoniu gyvybes kai nebuvo ivestas karantinas,o kazkokios kvailos saviizoliacijos priemones.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių