Palangoje mergytės vos nepartrenkė elektrinis paspirtukas: netrukus – pokyčiai

Nnnn

Nnnn portretas
Islenda is niekur tie paspirtukai. O teiginiai, kad jie vaziuoja dviraciu taku na ir kas? Kai Palangoje pagrindine gatve perpildyta zmonemis tai jie vaziuoja kur nori, ir turi trauktis is kelio jiems. Lygiai tas pats kely, kur buves kur nebuves paspirtukas praskrieja. Nesamone visiska del saugumo.

Viktorija

Viktorija portretas
Aš pati važinėju ir nematau čia nieko blogo tiesiog patys žmonės yra kalti kurie važinėja ir nieko nemato.Kodėl visi pries paspirtukus yra nusiteikia. Ir jus patys kalti nes kiek važinėju laiko gali pipsinti kiek nori o piestieji nekreipia dėmesio. Nors esu ne iš palangos ar klaipėdos bet manau be vien paspirtuko vairuotojei yra kalti bet ir tie patys pestieji...

Raimondas

Raimondas portretas
Taip. Klaipėdoj prie kelto ta pati problema. Žmonių daug ir tie ratuoti tokiu greičiu nardo baisu žiūrėt. Žmonės ir atvykę turistai nori pasigrožėt vaizdais, o ne sekti ar atlekia išprotėjęs dviratininkas. Visur reikalingas protas, bet kai jo nėra, tai ir nebus. Mačiau kaip vokiečiai vos spėjo pagriebt savo anūkę nuo kelio. Buvo pakraupę nuo lekiančių. Nebėr mąstančių, tai reikalingas draudimas, apribojimas... nors.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Ta pati problema yra Klaipėdoje Danės gatvėje link kelto. Dviračiai , paspirtukai ir t.t. važiuoja tokiu greičiu, kad baisu žiūrėt. Kai iš kelto eina tokia minia žmonių, ne visi pamato dviračių taką. Yra ne kartą tekę matyt, kai vos nenudaužia kokį vaiką. Geriausiu atveju turėtų būti greičio ribojimas, arba nukreipti į automobilių gatvelę. Gal tiesiog lauksim nelaimės, o po to spręsim !

Darius Normantas

Darius Normantas portretas
Nepertrenke gi, tai nieko nebuvo ir nereikia keisti

As

As portretas
sakykit ką norit, bet dabar pėstieji žiopli kaip klumpės. Eina ir visiškai nežiūri kur, kad ir dviračių taku pėdina, jiems visiškai nusispjaut. O jau ką moka tai skųstis, kad dviračiai lekia. Blyn, gal dviračių taku važiuojam, kur šiaip pėsčiajam ne vieta. Pati pagrinde esu pėsčioji, bet man pakanka smegenų neiti dviračių taku, apsidairyti jį kertant ir niekad nebuvo problemų.

...

... portretas
Tie elektroniniai aparatai važiuoja be jokio garso todėl yra itin pavojingi pėstiesiems ir ne tik vaikams

Vėtra

Vėtra portretas
Pėsčiajam reikėjo saugotis dviratininkų , dabar dar bijoti - paspirtukų . Kur pėsčiajam vaikščioti mieste ?

Lynn Simon

Lynn Simon portretas
„Google“ už kiekviena menesi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandu per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir prAdeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Arvydas

Arvydas portretas
Siūlau uždrausti visų riedančių dviračių eismą ir padaryti vien pėsčiųjų gavę. O dviratį dviratininkai tegul vedą kaip per perėją. Duokit Basanavičiaus gatvę pėstiesiems, juk iš vairuotojų atėmėte pusę Vytauto g.

As

As portretas
Situacija baisi, bet gal reikėtų atidžiau prižiūrėti savo vaiką? Vakar važiavau dviračių, tai ką galiu pasakyti - 10 pėsčiųjų žirgliavo DVIRAČIŲ TAKU, 4 norėjo perkirsti NET neapsidairę. Tai ką? Pėstieji yra patys mobiliausi, jiems lengviausia sustoti, apsidairyt.

Jovita

Jovita portretas
Šią problemą reikia spręsti nedelsiant, nes ir mes turėjome įvykį-vaiką partrenkė,bet ačiū dievui sužeidimai nedideli. Bet jeigu nebūtų vyras to važiavusio pristabdęs ,tai garantuotai vaikas būtų smarkai nukentėjęs.Bent jau tuose ruožuose,kur erdvės pritaikytos pėstiesiems-negali važiuoti su tokiu transportu.Žmonės nori jaustis saugiai ir ramiai ,be streso,kad kažkas gali atlėkti ir partrenkti.

nu jo

nu jo portretas
Mergytę auginanti moteris pakraupo, kai šeštadienį dideliu greičiu praskriejęs elektrinis paspirtukas...... ir as pakraupciau jei pro sali praskrietu vienas pats paspirtukas be zmogaus

Dviratininkas

Dviratininkas portretas
Problema yra pesciosiose ir ne tik Palangoje. Pats važinėju dviračių, daug vaikštau pėsčias ir vairuoju masina, tai prisižiūrėjau pakankamai. Pėsčiuosius tesiog traukia kaip magnetas dviračių takai, kaip raudonas kilimas paklotas. Mamai tai ne FB reik rašyti o vaiką prižiūrėti ir auklėti geriau. Pagal KET dviračio takas yra tokia pat kelio dalis kaip ir automobilių plentas ir tap pat ten draudžiamas pėsčiųjų ir automobilių eismas, skirtas jis tik dviračiams. Bėda tame kad jokios agitacijos pestesiams laikytis KET pas mus nėra, baudos už pažeidimus 10 kart mažesnės nei automobilistams. O policija kurios pagrindinis tikslas prevencija, senai tapo tesiog baudėjais kurių puse patis KET nežino. Daug lengviau nuskalpoti vairuotoją nei tampytis su pescioju kuris net dokumento su savimi gali neturėti. Jei aš eičiau važiuojamąją dalimi, ar važiuočiau masina šaligatvių, momentaliai tapčiau FB ir YOUTUBE žvaigždė, o eidamas per dviračio taką niekam ne krisciau i akis. Nors tai yra tas pats.

Linas

Linas portretas
Koks skirtumas iš tos žalos atlyginimo,tuo atveju jeigu bus atimta gyvybė ?

Vaitkui

Vaitkui portretas
Šiaip jau nėra jokio skirtumo tave partrenks paspirtukas ar dviratis. Tiesiog susireguliuokite transporto srautus, tai yra atskirkite pėsčiuosius nuo kito transporto ir tiek. Nereikia aiškinti, kad Jūs čia ne prie ko, čia Jūsų tiesioginė pareiga.

Tele

Tele portretas
Buvau Ausrijoje ty Vienoje tai gide ispejo jei eisime dviraciu taku ir jus kliudys busite kaltas jus nes ejote dviraciu taku ir turesite atlyginti nuostolius ....

Poilsiautojas

Poilsiautojas portretas
Palangoje dviračių takais vazinėja ne paspirtukai, o tanketės ir visiem dzin.

Jonas

Jonas portretas
Atėjo panašus laikas kaip Amerikoje 20 amžiaus pradžioje su automobiliais . Gatvėse turi sutilpti visi. O kad tokia padėtis -reiškia Palangos savivaldybės darbuotojai miega per ilgai, mąsto per trumpai -vienu žodžiu tinka tik Anglijoje braškes skinti. Ten jie ir tiktų labiausiai . O Palangai ir apskritai savivaldybėse reikia adekvačiai į situaciją ir laiką reaguojančių, tinkamų žmonių .

Robertas

Robertas portretas
Pas mus kaime,vaziuosi dviračių be liemenės, bauda gausi iškart be įspėjimo, o Palangoje gal Latvijos įstatymai gioja

Už dviracius

Už dviracius portretas
Palaikau dviratininkus. Daznai stebiu, kad pėstieji patys neziūri, kur vaiksto. Dviratininkai laikosi zenklų ir vaziuoja jiems skirtuose takuose, o va pėstieji vaiksto bele kaip ir bele kur. Ismokim ne kaltinti vieni kitus, o pagarbos vieni kitiems. Paspirtukininkai irgi, kiek matau, vaziuoja tik dviraciams pazymetose vietose. O kad mergyte papuole po paspirtuko ratais, nieko keisto. Pazįstama situacija.

res

res portretas
nu tie pestieji isnagleja,yra ju takas,bet vistiek varineja dviraciu takais,o vaiku isvis tevai nestebi,sulinde i ineta ar zaidimus,jiems visai nesvarbu kur ju vaikai varineja...aplamai dviratininkai ir paspirtukininkai turetu neskubedami varinet kad ir dviraciu takais jai yra salia tako daug pesciuju,tuolabiau vaikai,nes jie nenuspejami...

Palangos gyventoja

Palangos gyventoja portretas
Šarunas tikras miesto šeimininkas. Svečiai su mažais vaikais senoliai jausis saugus Basanavičiaus gatveje ir parkose, ramiai atsipalaidave galies ilsietis ,megaudamiesi kurorto vaizdais. Valio!

To Klaipeda

To Klaipeda portretas
Be abejones reikalinga abipuse pagarba,taciau skaitykite taisykles,o jos yra ir siuo atveju jos ne dviratininku naudai! Sekmes!

Anonimas

Anonimas portretas
Teisingai teisininkas parase!!!!! Visi bukit savo vietose ir nereikes kaltu ieskot

>velo

>velo portretas
Nepergyvenk, neteks. Parkas skirtas pestiesiems, o ne begalviams dvirapistams.

velo

velo portretas
teks parką uždaryti.

KLAIPEDA

KLAIPEDA portretas
Žmonės eina per dviračiu takus ir dar nė patenkinti kad padarėi pastabą ..

Teisininkas

Teisininkas portretas
Ner ko vaokams begiot po dviraciu takus. Paspirtukai ir dviraciai vazineja pagal taisykles ten kur galima jei tevai nesugeba suziuret vaiku ju problemos. As dar tevus i teisma padaves laimeciau byla ir turetu atlygint uz apgadinta dvirati ar paspirtuka.

pestysisi

pestysisi portretas
savivaldybe taip pat turi teise uzdraust paspirtukais vazineti,Tam ji ir yra kad tvarkytusi vietoje.VISUOSE Kurortuose sias nesamones reikia uzdrausti .

močiutė

močiutė portretas
anonime, išmok kultūringai rašyti komentarą, o tuos dviračių takus reikėjo atskirti bent žalios vejos juosta dabar turi vaikus ant virvutės laikyti kad neįžengtu į dviračių taką o juk pėsčiųjų taku laisvė ir vaikams pabėginėti ratuoti ir pėstieji niekada nesutilps viename take

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviski valdzios IDIOTAI NEGALI NIEKO padaryti kad butu tvarka. Tai klausimas KOKIO BY>BIO jus sedit valdzios kedese ir uz ka jums MES pinigus mokam jeigu NIEKO NEGALIT. Apsimeta slangomis kad tiktai nieko nedaryti. Kokiu durniu reikia buti kad leisti Basanaviciaus gatveje vazineti dviraciais ir visokiais elektriniais itaisais? Eini gatve ir nezinai ar grysi namo sveikas. Palangos debilams reikia PASIKLAUSTI VILNIAUS. Jie tyciojasi is zmoniu.

Keistas

Keistas portretas
Dviračių takas yra skirtas dviračiams, todėl to panaikinti negalima tiesiog. Uždrauskit elektromobilius ir visus paspirtukus ir panašiai, bet dviračiai turi galėti važiuoti savo takais

PĖSČIAS

PĖSČIAS portretas
KAUNE LAISVĖS ALĖJOJE DAR BAISIAU, LAKSTO PI......... KAIP IŠPROTĖJE NES TOKS PATS MERAS LABAI JAU DVIRATININKUS PALAIKO. PRIEŠ KELETA METŲ MAŽĄ MERGAITĘ PARTRENKĖ PI.... MNERGAITĖ KOMOJE VOS IŠGYVENO. NA... TUOS DVIRAČIŲ TAKUS TEN KUR PESTIEJI.

Domas

Domas portretas
Jo uždrauskit važineti dviračiais, tai gal su mašinomis leisit?

A. V

A. V portretas
Kas sugalvojo dviračių taką padaryti Basanavičiaus gt. Kai tokios masės žmonių ten vaikšto. Paskutinis kvaily tai galėjo sukurti.

tai va taip va čia tai jau tikrai labai daug darbo

tai va taip va čia tai jau tikrai labai daug darbo portretas
dviračių takas skirtas dviračiams, patys atsakingi už savo vaikus ir šunis.

ŠAUNUOLIS VAITKUS

ŠAUNUOLIS VAITKUS portretas
Karatis nustebina, kaip Palangos meras operatyviai įsikiša į problemų, kurias iuirokratėliai ar policininkai žiaumotų iki apsik.kojimo. Šaunuolis. Palanga negali būti treninguotų budulių, atvažiuojančių palakstyti minioje su tais klaikiais daugiaviečiais keturračiais ar paspirtukais, įkaitu. Ir tų, kas tiems budilaism nuomoja tuos nusikaltimo įrankius. . Buduliams turi būti rezervatai; bet jie ten nevažiuos - jieks reikia "krūtumo".

Anonimas

Anonimas portretas
pirmiausia išmokit NEVAIKŠČIOTI DVIRAČIŲ TAKAIS ir tokių nelaimių bus galima išvengti. Pėstieji neturi atidumo ir elgiasi kaip eismo judėjime dalyvautų vieni.

Neskatiname sveikai gyventi

Neskatiname sveikai gyventi portretas
Negalės važiuoti jau pažymėtu dviračių taku??? Siaubas! Laisvės judėti apribojimas! Iškart - į teismą!

Bet juk

Bet juk portretas
Tie cheburekai laiksto kaip isproteje su paspirtukais ir net keliaus be lemeniu vis eina pamatyt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių