Nutrūkus kabeliui be elektros – tūkstančiai klaipėdiečių

Kretingos gatvės gyventojams ramybę sudrumstė netikėtai dingusi elektra. Pusę dešimtos ryte televizoriai ir šaldytuvai išsijungė dviejuose tūkstančiuose būstų. Tiesa, dieną namuose buvę klaipėdiečiai ne iš karto pastebėjo prigesusias šviesas.

„Mankštinausi, tai iš karto net ir nepastebėjau. Tik kompiuterio nepertraukiamos srovės šaltinis ėmė įkyriai pypsėti. O kaimynė vėliau skundėsi, kad negalėjo pasižiūrėti televizoriaus“, – pasakojo Miško rajone gyvenanti klaipėdietė. Ji stebėjosi, kad elektra dingo iš pat ryto ir taip netikėtai.

„Net pasitikrinau skelbimų lentoje – jokio pranešimo apie planuojamus darbus nebuvo“, – tikino klaipėdietė.

Bendrovė ESO patvirtino, kad elektra Kretingos gatvės gyventojams išsijungė neplanuotai.

„Kažkas kasė ir nurovė kabelį. Kolegos Klaipėdoje patvirtino, kad tai trečiųjų asmenų darbas“, – paaiškino ESO atstovas spaudai Paulius Kalmantas.

Kas nutraukė laidus, jis negalėjo pasakyti.

„Elektros skirstomieji tinklai dažnai susiduria su tokia situacija“, – tikino P.Kalmantas.

Jis atsiprašė gyventojų, patyrusių problemų, tačiau patikino, kad specialistai darė viską, kad gedimas būtų pašalintas kuo skubiau.

Gyventojai skundėsi, kad dingus elektrai nebeveikė telefonspynės, išsijungė liftai. Daugiabučių viršutiniuose aukštuose gyvenantiems senjorams, turėjusiems reikalų lauke, teko neplanuotai pasportuoti.

Laimei liftus prižiūrinti bendrovė negavo pranešimų apie lifte užstrigusius klaipėdiečius.

Beveik po valandos – 10.23 val. nutrauktas kabelis pagaliau buvo sutvarkytas, o elektra atkurta.NAUJAUSI KOMENTARAI

Panikuotojai

Panikuotojai portretas
Ble ahuet, 1 h net nepabuve be elektros jau kelia skandala. Kas butu jai visam kaime butu dingusi elektra? Avarijos, parduotuves nusiaubtos, gaisrai... Ble tupa "SIMPSONU" karta auganti

Na taip

Na taip portretas
Knisa žemę kas netingi ir be jokių suderinimų. Kasėjams pigiau suremontuoti kabelį, nei šalia praeinančio kabelio kasti rankiniu būdų.

S.S.S.

S.S.S. portretas
dažniausiai kabeliai nutraukiami yra dėl paklotų ne toje vietoje kur pažymėta projekte arba ne reikiamame gylyje. Teko susidurti kai kabelis buvo paklotas iškart po ardomais bortais, ardant bortą kartu nusitraukė ir kabelis. O kodėl jis tokiame gylyje paklotas, kas darbus priiminėjo, kas atsakingas ESO jau nebežino.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių