Nudistai reikalauja naujo pliažo: nori vietos centre?

Grįžti į straipsnį

16-osios divizijos damos

16-osios divizijos damos portretas
Mes, buvusios Klaipėdos gegutės užauginome naują šaunią žmogystų kartą, kuri nesitaikstys su visokiais padorumo reikalavimais, pasilikite juos sau, atgyvenos. O mes už viešumą tiek pliažuose, tiek ir kitose vietose. Užteks, sovietmečiu buvome varžomos, o dabar atėjo mūsų laisvės metai.

jo

jo portretas
Paskirti jiems Basanavičiaus gatvę ir tegu vaikšto plikais b......

Plati makštis

Plati makštis portretas
Man patinka nudistų pliažas, nes būtent čia aš sulaukiu vyrukų dėmesio. O apsirengusi nieko nedominu.

TOMAS

TOMAS portretas
Tai jau dasigyvensim iki to, kad normaliems zmonems eeks slėptis kopose.

O ką daryti tiems, kurie tiesiog mėgsta pasivaikščioti?

O ką daryti tiems, kurie tiesiog mėgsta pasivaikščioti? portretas
Kaip jiems apeiti tuos nuogalius? Tiesą sakant, tą pačią galima pasakyti ir apie moterų pliažą - ar tikrai jis niekam netrukdo? Tokios vietos tikrai turi būti kuo atokiau.

Tik centre

Tik centre portretas
Toliau juk nebus žiūrovų !

Kreta

Kreta portretas
Lietuvos pajūrį dalžo šunys (kurių vis daugėja ir kvapelis sisiukų stiprėja, gėjai (nors vadina vyrų paplūdimiu) ir nesveiko protelio nuodistai ..

Daly

Daly portretas
Savo nuogumą demonstruoja iškrypėliai, jie jaučia malonumą kai visiems rodo savo genalijas.. tegul lankosi pas psichiatrą o ne paplūdimy

ramu

ramu portretas
Nevisi ten nuogi, kas kaip noritaip ir būna. TEN nėra tėvų kurie neprižiūri vaikų, ten ramuma.

nuogas

nuogas portretas
keista kad jei nori pabut slapiam vandeny nuogas kaip esi gimes, tai kazkas nenormalu, bet jei nori uzsiimt lytiniais santykiais su tos pat lyties atstovu tai normalu... Tai arba pripazinkim, kad visi zmones turi savo skirtingus poreikius, arba imkim kaip tarybiniais laikais viena ,,teisinga,, nuomone, o visa kita paskelbkim nusikaltimu. Jei neigaliuju vietas darom kuo arciau parduotuves duru, tai remaintis ta pacia logika turetume ir geriausiose vietose daryt nudistu pliazus, kad ir toliau laikytis principo kas geriausia- mazumoms

Galimai

Galimai portretas
Galimai, bet nebūtinai visas šis šurmulys turi labai didelį savanaudiškumo prieskonį. Tai yra, galimai dėl to, kad gausių audrų nelabai pigi pliažų infrastruktūra buvo suniokotas, imta remontuoti ir kopas tvirtinti iš idėjos ir už ačiū, o tuo tarpu gausesnės piniginės injekcijos keliavo į Neįgaliųjų pliažo plotą, galimai, nesakau kad būtent taip ir yra, tai va. Neįgaliųjų pliažas žydėte žydi. Tiesiog galimai ieškoma kaip pasidaryti nors kokią šlakbaumo priemonę, kad nesusimokėjusieji neinvestavusieji neprisidėjusieji nė iki miško juostos tame plote nepriartėtų, ką jau kalbėti apie kopas, pliažo ruožą ir pakrantę. Tiesiog buvo reikalinga diskusija. Žmonės godūs. Užsirašyti, kad teikia paslaugas neįgaliems o jų tarpe ne tik priklausomybes alkoholiui, lošimams, exhibicionizmui ar nekrofilijai turintieji, nesunku. Svarbu atidaryti nenutrūkstamą kanalą grynųjų pinigų įtikėjimu žiemą vasarą ir kitais metų laikais. Pvz seimas jau atsikirto ruožą. Mamos su vaikučiais taip pat. Galimai.

Eik tu peklon !...

Eik tu peklon !... portretas
Galvojau , kad tie nudistai tiesiog mėgsta pasibūti nuogi nuogų kompanijoj. Tačiau ! Pasirodo , kad jiems malonūs ir prašalaičių žvilgsniai ... O tai jau nėra visai nekaltas užsiėmimas. Svarbu laiku sustot su pageidavimais...

Gi

Gi portretas
Aš tai palaikau rusofašistinę ideologiją ir manau, kad moterys pležia neturi teisės net kulkšnių atidengti, tegul apsirengia bobos ir veidą dar prisidengia, kas per ištvirkavimai demontruoti bamba

Anonimas

Anonimas portretas
Kovido pasekmė -suminkštėję smegenys...

dabar

dabar portretas
labai madoje moterims darytis sukuosenas ir madinga kirpima ne tik ant galvos, bet ir tarpkojyj, tai jos dabar nori pademonstruoti savo naujas tarpkoju sukuosenas, o vyrai kieno ilgesnis konkursus dartys, taigi cia taip tinka visu galu laisve durniu laive

Mykolas

Mykolas portretas
Nuoga dziundze - tai gerai. As, kaip tikras vyras tik už.

super

super portretas
Aplink Laisves alejos fontana papilkime smelio ir tegul mergickos nuogom dziundzem gaudo idegi, o praeiviai tegul pavydi.

kiekvienam nudistui po pliaza

kiekvienam nudistui po pliaza portretas
tad susitelkime Lietuvos zmones ir ispyldykime ju slapciausias svajones.

Ona

Ona portretas
Ir katalikiška Marijampolė įsteigė nudistų pliažą? Kodėl taip tyliai?

to ll

to ll portretas
Jums koks skirtumas?

ll

ll portretas
Tai rūpestis ir bėdos ištiko,trūksta ploto nuogais pimpalais vaikščioti ir gulėti, apie higieną net nesusimąsto,nes nuogi papai tai ne nuoga subinė,

to o

to o portretas
Kiek moka už smezta ir paniekos kėlimą?

O

O portretas
Rusofašistai greitai moterims lieps veidą prisidengti, o čia nudistų pliažas, rusiškiems išsigimėliams gi galvos sprogs

to To moteris ir panasiems

to To moteris ir panasiems portretas
Ką jūs rukote jei dar vaidenasi sovietiniai tarybiniai reikalai. Ar sunku suvokti kad moteriai būtina turėti privatumą ir tai viena iš atskirų plezu paskirtis.. Yra vyrų moterų bendri ir nudistų plezai.. kas negerai? Reikia 72 galvos lyčių plezu?

To moteris ir panasiems

To moteris ir panasiems portretas
Lietuva ne muslimu ir nesovietinne salis ir visi moteru pliazai turetu buti uzdrausti, o jie pakeisti i nudistu pliazus. Jei moterys nori buti nuogos, eikite i nudistu. Norite moteru pliazu? Vaziuokite i musulmoniska afrika ar arabija. O jei geda buti tarp zmoniu rodyti savo randus, nukarusius papus, istampytas kibirus ar lupas ir nukarusius pilvus, deginkite privaciai kur, o ne viesame pliaze.

Klebonas \\\\\.../////

Klebonas \\\\\...///// portretas
Tik iškrypėliai viešai savo genitalijas demonstruoja.

nu

nu portretas
nudistu papludimys turi buti apmokamas is nudistu lesu nes cia jau yra specialus poreikiai.

cha-cha-cha

cha-cha-cha portretas
o komentaru apie Lavrova vistiek daugiau

to o

to o portretas
Čia seip bandote kelti panieka ar pinigus už tai gaunate?

O

O portretas
Atgyvenusiems rusofašistams galvos sprogs, jie kambaryje šviesoje nėra matę nuogos moters, o čia lauke

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Spoksojimas pro rakto skylutę vadinamas vuerizmu .

Lauriui

Lauriui portretas
atėjei viešai parodyt kaip savo šuda rankom minkai?

Lauris

Lauris portretas
Fu šlikstu žiūrėti Bobas senas kai guli plikos ir nukritusius papais

E.Pjecha - necevo ne vizu,necevo ne slychu

E.Pjecha - necevo ne vizu,necevo ne slychu portretas
kaip vadinasi ta liga kai per duru plysi ar per rakto skylute norisi spoksoti i laisvai besijauciancius zmones?Matyti ar apsiseilejus spoksoti ,- du skirtingi dalykai.

Q

Q portretas
Absoliučiai teisėti reikalavimai bei norai , geriausia tiktu naujoji aikštė šalia karo muziejaus [tik sukriošėliu nereiktu ileisti - kad vaizdo neiškraipytu]

Anonimas

Anonimas portretas
Daugumai komentatorių pilnatis....

Čia jau liga

Čia jau liga portretas
Kaži kaip ta liga vadinasi nežinau, kai kyla noras rodyti savo lytinius organus. Manau, kad šie ligoniai priskiriami LGBT partijai.

Vanda

Vanda portretas
Lai važiuoja pas Šimašių, papils centre smėliuko, jau patikrintas variantas, galės demonstruoti savo nuogybes.

Anonimas

Anonimas portretas
O kanibalai reikalauja kad restoranuose butu ZMOGIENOS mesos patiekalu. Mes turim tokias pat europietiskas teises kaip ir pi.de.ra.i.

VAIKŠČIOKIT NUOGI IR REKIT CIA VAKARIETISKA MADA

VAIKŠČIOKIT NUOGI IR REKIT CIA VAKARIETISKA MADA portretas
KAM, TIE TRIUSIKAI. NUOGAS VISUR, JUG NE GUDUSIS SOVIETMETIS. REIKIA PREKYBOS CENTRA ATIDARYTI NUOGALIAMS. DUONIKES NUSIPIRKTI NUOGAM. TIK REIKIA IVESTI ISTATYMA SU STACIU AR PAPRATAI.

Gali

Gali portretas
būt Nemirsetoj. Netoli naujojo Tatos namo

Moteris

Moteris portretas
jei rimtai tai galiu paaiškint dėl moterų pliažo. Nevisos moterys nori rodyti savo gimdymų, nutukimo ar senatvės sudarkytus kūnus bendruose pliažuose. Jau ir taip tenka susidurti su jaunų merginų pašaipiais žvilgsniais.Taigi atskiri moterų pliažai yra tikrai reikalingi jau neskaitant malonumo nuogai maudytis jūroje. Na o nudistai, taigi, turi savo plotą Melnragėje ir dar neužtenka? Nebūkit diktatoriai kaip vaivorykštiniai kuriems duok ko jie reikalauja ir viskas. Prieštarauju ir moterų pliažų sujungimui su nudistų - nėra jokio malonumo kai prieš akis koki sručiai savo dyseliais makaluos

kaip tik

kaip tik portretas
siūlyčiau kuo toliau nuo miesto, nuo gyvenamų namų - kur žmonės nori ir su vaikais išeit pasivaikščiot.

Orlauckis

Orlauckis portretas
Siūlau šeimų maršus organizuoti naujam nudistų pliaže

anonistė

anonistė portretas
Mes seniai kovojame bet neatidaro mums pliažo

chebra

chebra portretas
Vaikščiokite su ploščiais ant nuogo kūno ir galėsite visur praskleidę grožybes rodyti

>>>> Klebonas \\\\\.../////

>>>> Klebonas \\\\\...///// portretas
O tu savo isminti skleisk baznycioje

O

O portretas
mane tai pyktis ima. Iškrypėliai , kurie nori pademonstruoti savo organus - nori užimti dalį palūdimio ir reikalauja kažko!

Klebonas \\\\\.../////

Klebonas \\\\\...///// portretas
Savo putes ir putukus demonstruokit savo miegamajame.

H

H portretas
Na tai taip paprasta . Sujunkite moterų pliažą su nudistų ir tiek bėdos. Juk tiek vieni , tiek kiti nuogus užpakaliukus degina :}

Apie moteru pliazo vistas

Apie moteru pliazo vistas portretas
Tai nudistai negali tureti, o lietuvos vistoms leidziama? Kas cia dabar? Lietuvos musulmonems ir teroristu musulmonu palaikytojoms senoms plikalems su nukarusiais tesmenimis desnes teises nei lietuvos zmonems reikalaujantiems savo nudistu pliazo?

Homosovietikams

Homosovietikams portretas
Tik musulmonu salyse ir ex-komunistinese salyse yra atskiri moteru pliazai, nes islamas taip reikalauja. Vietoje moteru pliazu padarytu nudistu pliazus, o tos visos lietuvos duros norincios atskiru moteru pliazu galetu arba nuogos nudistu pliazuose savo tesmenis degintis, arba burkas devetu bendrame pliaze.

vasia

vasia portretas
Atsiprasau ,gal kas galit atliekama plosciu parduot skubiai reik labai nes ryt i Wilniu

kauniečiui

kauniečiui portretas
tai čia Bulgarijoj. O pas mus jeigu tep tai aplink garantuotai koki trys tarčiokai stovėtų ir drocintūsi. Jau dabar Smiltynėj kas vasarą keli toki prie moterų pliažo veikia šen ten gastroliuoja vaidindami kad eina pro šalį:D tik bijo akivaizdžiai demonstruot - bobos sumyš pasigave. Kai jų daug darosi pavojinga drocint:D

Anonimas

Anonimas portretas
Tiems psichiniems ligoniams poreikių nėra ribos.Greitai ir esančiuose fontanuose jie nuogi maudysis.Jų norus tenkina visa sumalta vyriausybė.

nuomone

nuomone portretas
Virs visko atejo vakarietiskas "padorumas"vyrauja iskrypeliu mazumos.Lietuvele kur eini? lietuvele ko verki?Neklupok atsistok.

taip

taip portretas
/homosapiens/ grizta i gamta kuri jau sulipdyta lukiskese sikasiaus perversmas vyksta stichiskai kai patinai lakstys su kuokomis del pateliu taip vykdoma svab programa kuria zada palaikyt /skverfaras/ su saika?===

to kaunietis

to kaunietis portretas
O reikia viską ką matai užsieny vežti namo ir taip retai savo aplinką? Kada.galvisim.apielietuvos papročius ir suvokimą. Beto kur dėtas.sovietmetis? Jau 31metai kaip nepriklausomi..

kaunietis

kaunietis portretas
Buvau Bulgarijoje. Pajūry guli mergina plikais papais, aplink dar kelios, ale niekam tai nerūpi, pasižiūri ir praeina pro šalį savo keliais. Matomai mes dar labai sukaustyti sovietmečio draudimų, kad taip negalima ir visko bijome.

to matau

to matau portretas
Jūsų prisipazinimas ne vietoje ir nelaiku.

nereiktu duobej sedeti

nereiktu duobej sedeti portretas
Vidury moteru pliazo iteisinti vyru pliaza (kaip Kaliningrado sriti) ir tema baigta

DABAR VAIKŠČIOKIT NUOGI. VISIŠKAI NUOGI

DABAR VAIKŠČIOKIT NUOGI. VISIŠKAI NUOGI portretas
KAUNO GATVEMIS, AUTOBUSE. ATSISEDAI IR TAVO TEISE.. DAR ŽOLES NUOGAS PATRAUKEI. PO TO 6 NUOGI ATEINA IR RACHUM PASITENKINIMAS VYKSTA KIEME, GATVEJE, PRIE VANDENIO. VISUR NUOGI, IŠKRYPE, NARKOTIKU PRIRIJE. CIA JU TEISE.

senolis

senolis portretas
Na, pasaulis laisvėja iš kažkokių dogmų pačių susikurtų. Manau, greit karštomis dienomis beveik nuogi vaikščiosime gatvėse ir tai bus normalu. Gaila, aš tos dienos nesulauksiu jau.

Matau

Matau portretas
Kaip iš unitazų išlenda mėšlini snukiai ir rašo mėšlinus komentarus. Tai čia tokie KLAIPĖDA skaitytojai? Toks jų atsiprašant "mentalitetas". Mėšliai pasiguglinkite kas tai yra mentalitetas.

aha

aha portretas
Keista, kad dar ožkapisiai nepateikė jokio ultmatumo, bet matyt laiko klausimas tai.

Šimošius

Šimošius portretas
Mes jtą pležą įrengsime aikštėje kur Leninas stovėjo. Prašom paremti iniciatyvą.

to ką pasėsi

to ką pasėsi portretas
nežinau dėl Klaipėdiečių, bet tavo motina tikrai santykiavo su asilais.Tai ir pagimdė visišką dauną,

to Ką pasėsi tą ir pjausi

to Ką pasėsi tą ir pjausi portretas
Nereikėjo prisipažinti savo kilmės?

Nudistai reikalauja naujo pliažo:

Nudistai reikalauja naujo pliažo: portretas
nori vietos miesto centre?

Anonimas

Anonimas portretas
Kaune, Laisvės alėjoje mes, nūdos, norėtume vieną kvartalą vasarą turėti. Kur galėtume nuogi per karščius vaikščioti. Juk tai taip žmoniška... o mums net Šimašiau klapčiukai pavydėtų

Ką pasėsi tą ir pjausi

Ką pasėsi tą ir pjausi portretas
Kas yra šiandieniniai klaipėdiečiai. Mano įsitikinimu tai buvusios 16-osios divizijos palaido elgesio moterų palikuonys - vaikai ir anūkai. Žinoma, ne visi, bet gal ne mažiau kaip pusė. Tad ar gali būti keisti jų šie siekiai? Ką pasisėjome, tą ir pjauname.

ll

ll portretas
Tęsiasi mažumų isterijos ir skundai ,ultimatumai,reikalavimai,Karo,ekonominės krizęs metu daliai didžiausia problema,kad negalės nuogais pimpalais vaikščioti,negi taip norisi juos nudeginti.,Be to tai nechigieniška,net ir moterų pliaže kai kurios elgiasi šlykščiai,Gal tegu vyksta į Ukraina savanoriauti,jei tiek pilni džiugesio,

gilyn į dugną...

gilyn į dugną... portretas
Labai gera vieta Nemuno saloj, priešais matijošaičių slonikus Karaliaus Mindaugo pr. Šiaip ar taip sala jau praradp savo grožį, ramybę.

jooo

jooo portretas
''įrengti iš viso jau trečiąjį Nudistų pliažą pasirašė 123 nuogumo šalininkai.'' ir tiek demesio, tiek riksmo, o kai 120 tukstanciu zmoniu pasirase peticija pries skiepu prievarta, kaip ir nelabai kam rupejo.. Dabar seksopatai tik reikalauja ir viespatauja.. Jau dabar ir bendram pliaze nelabai jauku, kai durneles su siulu siknoje vaiksto, kaip kokios pakinkytos kumeles.

ALGIS

ALGIS portretas
NORI ELGTIS KAIP GYVULIAI , TAI IR PLIAŽĄ PADARYTI BENDRĄ SU AUGINTINIAIS , NES ŠIE IRGI NETURI VIETOS PRIE JŪROS ,

IŠANGĖS gauja o k u p u o j a viešas erdves-

IŠANGĖS gauja o k u p u o j a viešas erdves- portretas
ŽMONĖS ! -nelaukime kol LIBERALAI pradės š i k t i ant GALVOS .

tai cia tie turbut

tai cia tie turbut portretas
kur su plosciais shuravoja palei mokyklas ir darzelius

Petriuks

Petriuks portretas
Tuos plikabambiu pliazus reikia panaikinti.

yra pasiūlymas

yra pasiūlymas portretas
įrengti pliažą prie seimo rūmų. Šimašius tą puikiai sugeba.

idomu

idomu portretas
Ar paskutiniai keturikomwmtrai to paties veikėjo parašyti? Panieka ir teksto rašyba panaši.

Ita

Ita portretas
Seimas su vaikais kuo toliau nuo centrinio tako ,o jiems pati centra .....kosmaras ....kam lengviau nueiti i sona ....ar moteriai su vezimeliu .....ar nuogu uzpa........

Blyn

Blyn portretas
ima nervas, kai bobos - ruonės užsinori savo tarpvietes demonstruoti ar seni pimpalistai - savo mėsgaliukus...ir dar kažko reikalauja...tpfu...

o

o portretas
ištyne

NU-distai tai toki patys iskrypeliai kaip ir visi LGBT-ist

NU-distai tai toki patys iskrypeliai kaip ir visi LGBT-ist portretas
manau reiketu vietoj Nudistu pliazo --rasyt EXSBICIONISTU pliazas su pliazine iskaba [ nuoroda] y NUDU pliaza ,....melynam lentos fone stovintis nuogas zmoga su praskleistu plosciu ...

iš kur jų tiek

iš kur jų tiek portretas
Neturėtų būti nei moterų, nei vyrų atskirų pliažų, tik bendri visai visuomenei, kuo mažiau nuokrypų pageidavimų paisyti reikia

to netycia

to netycia portretas
Galimai su laiku tapsite ne ką prastesnis..

netyčia prie centrinio pliažo ėjau mediniu takeliu

netyčia prie centrinio pliažo ėjau mediniu takeliu portretas
jūs neisvaizduojat kokių baisybiu aš ten pamačiau, tokių celiulitinių kiaulių tokių lašinių kalnų net siaubo filmuose nebuvau mates

J

J portretas
Pilnai pritariu manau vienas pliazas prie merijos kitas prie seimo su tiesioginiais isejimais kad seimunai ir merai galetu demonstruot savo nuopuolius tik manau pliazu negalima vadint nes nera vandens telkinio nebent kokia dirbtine jura issikastu o siaip tai galetu vadintis bendra nudistu teritorija kurioje tilptu visi prijauciantys tai ir lgbt juk net 72 lytys manau visi turetu kuo ten pasidemonstruot pirmyn vyriausybe laukia rimti darbai

Anonimas

Anonimas portretas
kodel nepadaryti jiems pliazo kur simasius buvo padares gales raskevicius simonyte armonaite su savo chebra po sunkaus darbo eiti pasideginti pasivolioti su nuogais uzupakaliais centre

liudas

liudas portretas
Prie Zalgirio arenos saloj gal yra vietos tokiam pliazui butu puiku kuom Kaunas prastesnis uz Klaipeda ?

>>>aha \\\\\.../////

>>>aha \\\\\...///// portretas
>Aš reikalauju,kad valdžiagyviai nevogtų,dėja............

aha

aha portretas
Kaip gerai, kai visi kazko reikalauja..

To Monika

To Monika portretas
Pritariu, nudistų pliažai žymiai ramesni. Ypač Smiltynės, Nidos.

kaunietis

kaunietis portretas
Vienas toks ,,nudistas,, vis laksto po Uzliedzius...

to ramaass

to ramaass portretas
Ar lytis moteris ir vyras yra atgyvena? Ar žmogus turi teisę turėti privatumą?

Monika

Monika portretas
Nesinori man ilsėtis tarp šaukiančių vaikų, kurie laksto aplinkui ir niekas jų nesutramdo. Todėl man ir patinka nudistų paplūdimiai.

Ramass

Ramass portretas
Turėtu panaikinti tokias atgyvenas , kaip moterų ar vyrų pliažus. Nori nuogas degintis , yra nudistų pliažas. Tada gal išnyks ir ta "jūrų liūtų" kolonija , kuri vis dar gviešisi senosios savo kolonijos , šalia Melnragės molo.

Ploščius

Ploščius portretas
Matyt, ehbiai nebeturi kam parodyti pautų. Tad ir prašosi į motriškų pliažą.

....

.... portretas
O kodel nemanot, kad nudistų pliažą gali lankiti poras? Pvz. vyras su žmona ar vaikinas su mergina.

Kosmaras

Kosmaras portretas
Jei taip patinka demonstruoti nuogus uzpakalius, tegul bendrama pliaze vaiksto. Prades pajuri zonomis skirstyti… o pedalai dar nereikalauja atskiros zonos sau?

Nesveiki

Nesveiki portretas
Ligoniai truksta dėmėsio

keisti

keisti portretas
Tai sukeisti pliažus moterų 500 su nudistų 200 , ir bus paprasta. Bet klausimas, ko vienos moterys eina į nudistų pliažus, ?

Anonimas

Anonimas portretas
Likimo nuskriaustieji!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių