Neužmirštuolė kelia sumaištį: vieniems tai – patriotinis simbolis, kitiems – svetimybė

to tikintis

to tikintis portretas
į provoslavų bažnyčia einant,nereikia

to irutė

to irutė portretas
prietranka,ar ne laikas grįžti į durnyną.Matosi,veryga nedagydė ir išleido anksčiau laiko.Ar tave kas verčia pirkti tas neužmirštuoles?Turėkis lenino ženkliuką ir džiaukis

irute

irute portretas
Tai iteisinta uab kur visus pinigus susirenka lansnukiu gauja,pagalvok kiek parduodama kiekvienais metais,jei pinigai butu skirti labdarai,manau niekas neveltu triuksmo, mini sausio 13-ta o pinigus zeria sau,nereikia jokiu pastangu

Trispalvis Vyčio Gedimino stulpas

Trispalvis Vyčio Gedimino stulpas portretas
Grigas toks rimtas vyras, taip šauniai ryžtingai drąsiai pasirodė per Sausio 13-osios įvykius... Ko jis prisišiko prie tos gėlytės? Ar Landsbergis siūlo atsisakyti Vyčio, Trispalvės, Gedimino stulpų? Neužmirštuolė - skirta jaunuomenei, kad nepamirštų Laisvės kovų. ŽMONĖS PRIKURIA ĮVAIRIŲ SIMBOLIŲ - IR TAI NIEKO BLOGO. Jeigu simbolius kūrė, pavyzdžiui, viduramžiais, tai kuo prastesni mūsų amžininkai? Argi jūs nirštate dėl Žemaitijos pieno, Pieno žvaigždžių, Klaipėdos duonos simbolių? Juk ten nėra nei Vyčio, nei Gedimino stulpų, nei Trispalvės. Siūlau visiems, kurie niršta ant naujų simbolių prisisegti į atlapus dvylika Trispalvių, dvidešimt Vyčių ir šešiolika Gedimino stulpų!

>

> portretas
>taip Negražu taip apie draugę komunistę dalią iš bunkerio, jos tokia didelė nezabudka.

Nika

Nika portretas
Tuscias gincas, niekaip nesuprantu kokiems idiptams uzkliuvo neuzmirstuolė. Herbas, vėliava visada su mumis, per visas sventes ir ne tik, visada lietuvio sirdyje. O nruzmirstuose tinka tik tam vienam atvejui - kai mus norėjo suzlugdyti amzinai. Ir ši gėlelė labai tinka siam atvejui, neuzmirskime, kad patys issikovojome laisvę. Tie, kurie pries neuzmirstuolę, manau ir yra pasilgę sovietinės vergovės, todėl juos ir nervinakvietimas neuzmirsti. Jienorėtų uzmirst ir sausio 13-ąja ir visa mūsų nepriklausomybės laikotarpį. Laikai keiciasi, vyksta daug įvairių dalykų, taigi visai normalu, kad atsiranda ir nauji simboliai, šiuo atveju Neuzmirstuolė. Tinkamesnio simbolio siai datai pazymėti tiesiog nebūtų. O kieno protas to nesugeba suprasti nekalbant apie visokius kvailus isvedziojimus, gali nesisegti tos mielos gėlytės, visi zinosim, kad tokiam nusispjaut į Lietuvą. Sakyciau nustebino kunigas Grigas, bet kai pagalvoju, tai ji ne pirmą kartą "nukeliauja į lankas"

tikintis

tikintis portretas
Puikus verslas, kiek tų nezabūdkių pagaminta ir parduota, va kaip koncervatorių partija biznį daro, jei taip ir toliau seksis jiems, tai gal einant ir į bažnyčią būsim priversti ją įsisegti.

taip

taip portretas
neužmirštuolė padeda atskirti tikrus patriotus nuo tų kurie slėpėsi po lovomis sausio 13 ir karštu lygintuvu lygino sovietinį pasą ar komjaunimo bilietą.O dabar jaučia nostalgiją rusų laikams

pritariu

pritariu portretas
Pastebėjau, kad neužmirštuoles ypatingai mėgsta buvę komunistai, sovietiniai veikėjai, kg,b stukačiai, jedinstvininkai ir panašūs 75 metams konserwatorių valia įslaptinti veikėjai. Gal alzheimeris, o gal bando pamiršti ir kitiems ištrinti savo praeities nuodėmes?

pasirodo

pasirodo portretas
Beretagalvis imbecilas neužmirštuolę įsisega Sausio 16 dieną....gerbiamasis, ką ten švenčiate taip ugningai sausio 16? Visgi alzheimeris, šaunuolis ,kad nešioji nezabudka.

Anonimas

Anonimas portretas
Tradiciškai sergantiems alzheimeriu sega neužmirštuolių simbolius, kai ligos kamuojamas žmogus pamiršta kelią namo , savo vardą ar nesiorientuoja aplinkoje praeiviai ar pareigūnai žino dėl ko taip yra, paprastai į kišenę artimieji įdeda kortelę su žmogaus vardu - pavarde ir kontaktinio telefono numerį. Segėk neužmirštuolę - nepamiršk savo vardo ir kelio namo.

Bet tai

Bet tai portretas
visai gerai tos žydros gėlytės, padeda lanzbergistus nuo lietuvių atskirt.

taigi

taigi portretas
Taigi, kaip ir sakiau- neužmirštuolė pasaulinis segančiųjų psichine demencija bei alzheimerių simbolis, štai ponas megztaberetis siunčiantis linkėjimus viso pasaulio gandrams neužmirštuolę segi Sausio 16 d. Ligotas žmogus - atleistina, būkime pakantūs ir tolerantiški.

pritariu

pritariu portretas
> gandragalviams Pritariu, žvaigždudę kišenėje iki šiol nešioja LTSR profesorius- Marksizmo Leninizmo katedros vedėjas , draugė TSKP partškolos dėstytoja iš Jedinstvos gretų dalytė ir 75 metams įslaptinti konservatkomunistai. p.s. kas ten tokio buvo Sausio 16 d. kad sergančiojo alzheimeriu simbolį tą dieną įsisegi? :)))

Anonimas

Anonimas portretas
geriau sesekampe zydra nesiotu

gandragalviams

gandragalviams portretas
neužmirštuolę segamės sausio 16,o vytį kiekvieną dieną.O žvaigždutę dauguma nešioja vidinėje kišenėje iki šiol

realiai

realiai portretas
Normalūs žmonės segi trispalvę arba istorinį Vyti, o psichiniai ligoniai neužmirštuoles.

tu

tu portretas
Runkeli, prie ko čia "koloradai" , sergi demencija , kad vabalai puola ? :)

Runkeliai

Runkeliai portretas
Tikrai daugeliui artimesnė koloradinė juostelė ar žvaigždutė negu neužmirštuolė

taigi

taigi portretas
Visame civilizuotame pasaulyje neužmirštuolės įsegamos , įsiuvamos ar kitaip tvirtinamos rūbuose žmonėms su negalią, konkrečiai sergantiems alzcheimeriu ir dar kai kuriomis psichinėmis ligomis, kaip supratau Lietuvoje nemažai psichinių ligonių. Kaip bebūtų, bet šis simbolis neturi nieko bendro su Lietuvos laisvės atkūrimu.

patikslinimas

patikslinimas portretas
Tas Klp neabejotinai segi neužmirštuolę - ligonis. Normalūs žmonės segi trispalvę arba Vytį.

patikslinimas

patikslinimas portretas
Neužmirštuolė nėra svetimybė, tai pasaulinis sergančiųjų psichine demencija arba alzheimeriu simbolis, panašiai kaip kurčiųjų ženklas. Sutinki asmenį segintį neužmirštuolę, būk pakantus - žmogus sunkus ligonis.

ou

ou portretas
Oficialus partinis simbolis.

Klp

Klp portretas
Daugeliui geriau būtų koloradinė juostelė negu neužmirštuolė.Šlykštus gandragalviai

Ašara

Ašara portretas
uz ka gelytei tokios kancios, net miškiniai ziedu nesegejo

Karolis

Karolis portretas
Nacionalinis bruožas-krapštyti ir ieškoti anoje vietoje kruopų. Ieškokite, bet tikiuosi, kad surasite ne kruopas. Todėl būtų toks patarimas, jeigu nepatinka šis simbolis, tai nesegėkite. Segėkite tai, kas Jums patinka. Ir jeigu sugebėsite įrodyti, kad reikia segėti Jūsų pasirinktą simbolį, tai sveikinsime ir prisidėsime. O dabar reikėtų susilaikyti nuo pliurpalų.

>aliaksandras

>aliaksandras portretas
LDK provincija tavo belorusija. Nebuvo tokios niekada. Cha cha cha...

projektas

projektas portretas
Ar1991 sausio 13 kas nors segėjo tą gėlę? Iš kur ji aplamai atsirado ir kodėl mums per visus galus brukama? Tai kažkokia komercija ir įdomu butų sužinoti kas už to stovi.

graži gėlytė neužmirštuolė

graži gėlytė neužmirštuolė portretas
Neužmirštuolė, tai tik gėlė. Vargšei kliuvo, kad kažkas simboliu ją pasidarė...

Anonimas

Anonimas portretas
geriau sesekampe prisisege nesiotu,o tai penkekampe komunistu

Pikčiausia man

Pikčiausia man portretas
Kad viską kas gražu pasisavina kažkokios grupės ly tai jų nuosavybė būtų. Iš pradžių mėgstamus ir naudojamus simbolius kaip žvaigždė ir svastiką prisisavino vieni, paskui iš vaikų atėmė vaivorykštę o dabar ir neužmirštuolės negalėsi nusiskint kad kažkam prilygintas nebūtum.

Juokinga

Juokinga portretas
Labai juokingai skamba neuzmirsti tu kurie kovojo atgavo nepriklausomybe ir buvo nustumti i pakampius tie kurie stovejo seselyje sendien ragina neuzmirsti tik klausimas ko neuzmirsti Prichvatizacijos tukstanciu apgautu zmoniu kuriu zemes prichvatizuotos isvogtos gamyklos ir uzdrausta laisve ir sutrypta konstitucija palaidotas Litas atiduotas lietuvos valstybes auksas ir prezidentai melagiai sendien nauseda taip ir neatsake zmonem kas finansavo jo rinkimine kompanija kieno lesomis jis buvo paremtas tyla policijos smurtas prie gyventojus karo policijos ystatymas ar tam reikalinga neuzmirstuole kad pamirstume kas buvo niekada agentas dedule nebus pamirstas su magnolija satrijos ragana ir kitais kgb agentais Sendie po trisdesimt metu dar vis neturime istorijos vadovelio kuris aprasytu tuos neuzmirstuoliu ivykius

DEJA

DEJA portretas
Neužmirštuolė - jau iš seniau Rusijos vartojamas simbolis: kovo 8 - tulpė vasario 23 - gvazdikas gegužės 9 - pergalės diena - neužmirštuolė

Anonimas

Anonimas portretas
Tai P.Y.D.E.R.U simbolis. Liaudis nekencia tokiu simboliu ir tu kurie atvirai nesioja ir propaguoja seksualinius iskrypelius ir moralinius degradus.

Pranas

Pranas portretas
Neužmirštuolė - maloni ir švelni gėlytė ir vardas jos primena: NEUŽMIRŠTI. Jei kam ta gėlytė biauri, - skonio reikalas. Juk niekas ir neverčia būtinai segėti tos gėlytės atvaizdą, bet niekam ir nekenkia, jei kažkas kažką nori prisiminti. Svarbiausia - širdyse prisiminti net ir tragiškiausius istorinius įvykius. Su dar vienos pergalės paminėjimo švente!

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Lietuvos tariamos Nepriklausomybės simbolius jau žinome. Georgijaus juosteles pasikeitė į "neužmirštuoles", supraskit, kad mes nepamiršim ir Georgijaus juostelių ir užsislaptino dar 75 metams.

Kim bim

Kim bim portretas
tai propagandinė isterika "didvyrių žemė" ...cha cha

Simboliai

Simboliai portretas
jokios neužmirštuolės, aguonos, nė gvazdikai negali ir neturi išstumti Vyčio, trispalvės ir Gedimino stulpų

gg

gg portretas
neužmirštuolė labai tina gėjams

Nemėgstantis nezabudkų

Nemėgstantis nezabudkų portretas
Konservų ir Lietuvos šalies "žymiųjų" kalniečių primestas simbolis. Gal buvo pasiilgę "dien pobedy" simbolikos? Dirbtinis, neatitinkantis prasmės, primestas sovietų ir masonų simbolis.

Ai nu

Ai nu portretas
Mokykloje vaikams "siulo" isikirpti žydraja konservatoriu gelyte.

Aliaksandras

Aliaksandras portretas
Nezabudką iš mano herbo pasisavinote. Imkit ir kviečių varpas, saulę ir junkitėės prie bielarusijos

Simona

Simona portretas
Kas kam prie širdies, tas tą ir įprasmina. Nieko bloga tame nemanau. Svarbiausia kad širdyje liktų atmintis.

Laimės Žibūrys

Laimės Žibūrys portretas
Kaip gėjai sukompromitavo vaivorykštę, taip konservatoriai įžeidė ir neužmirštuolę:(

Nu jo

Nu jo portretas
Vytis, gediminaiciu stulpai, trispalve, rutos sakele- tai musu simboliai. O kazkokios melsvos gelytes -koncervu.

Jurgis

Jurgis portretas
Aš seguosi Vytį. Ne stilizuotą bet paprastą ir tikrą. Tokį koks ji ir buvo tikroje Lietuvoje. Jus gi ponai galit pasidabinti, kad ir kaktusu jau nekalbant apie neužmirštuoles.

Alzgeimeris

Alzgeimeris portretas
Sovietai suprato, kad valstybe griuva ir jau nieko negales pakeisti, todel i laisves judejimu gretas infiltravo savo agentus. Vienoj bananu respublikoj jiems net pavyko agenta padaryti lyderiu ir sukurti uzkonservuotu KGB agentu partija- giliam valstybes pamatu griovimui. Ir ,,nezabudka,, yra subtilus infernalinis humoras.

ko nutylejot

ko nutylejot portretas
Koncervatoriu registruotas prekes zenklas. Tai viską ir pasako. Jei sakot viską tai sakykit iki galo. Per sąjudį jokių gėlyčių nebuvo Buvo labai aiški simbolika Vytis, Gedimino stulpai ir Trispalve. Kas dar zurnaliugoms neaisku

gerai ar blogai NEUŽMIRŠTUOLĖ

gerai ar blogai NEUŽMIRŠTUOLĖ portretas
, manau labai paprasta pastebėt KAS JĄ SEGI. Matėm ne kartą neužmirštuolė segintį žmogų su vytim ant krūtinės ir laikantį rankoje trispalvę. Bet ar matėte kada neužmirštuolę prisegtą šalia koloradkės ???:) Tuo viskas ir pasakyta, kam nepatinka neužmirštuolė ir joks kitas simbolis išskyrus koloradkę.

TIK SVETIMI VISUR IEŠKO SVETIMYBIŲ

TIK SVETIMI VISUR IEŠKO SVETIMYBIŲ portretas
.......

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Lietuva tukstantmecius menanti valstybe. Ji turi savo istorinius simbolius. Tai nereikia arabisku spalvu naujadaro. Su svente Lietuvos zmones!

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Labai geraibgerbiamas kunigas pasakė jokios neužmirštuoles neturi išstumti Vyčio, Lietuvis vėliavos ar gediminaičių stulpų!

Su Sausio Trylikta

Su Sausio Trylikta portretas
Absoliuti svetimybė. Esu laiminga, buvusi tuose įvykiuose, nepraradusi atminties ir nepakenčianti tų įvykių ir faktų klastojimo. Tai- alzheimerio ligos, vienos konservatorių partijos, vieno vado, stumiamo per prievartą ir prieš tautą simbolis..

tai

tai portretas
75 metams isislaptinusiuju simbolis, lyg kaleimsciko nakolke.

pyderastas rudnosiukas

pyderastas rudnosiukas portretas
Tie vieni tai kas? masonų rūraliziai? Sykį baikit tautai primetinėt kaip ji turi atrodyt stovėdami prie skerdyklos durų.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
norite juokauti, bet jums nepavyksta, bandyti dar karta:
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių