Nekilnojamas turtas Nemuno gatvėje – visuomenės poreikiams

Ilgokai besitęsianti istorija dėl nekilnojamojo turto Nemuno gatvėje artėja pabaigos link. Kelią skinasi siūlymas pradėti paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą.

Klaipėdos savivaldybėje ruošiamas planas pagaliau padėti tašką dėl būstų, esančių Nemuno g. 113 ir 133 namuose.

Jeigu miesto taryba pritars, bus inicijuota paėmimo visuomenės poreikiams procedūra.

Neseniai šį klausimą svarstė Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto nariai, kurie pritarė siūlymui dėl žemės paėmimo visuomenės poreikiams.

Klaipėdos savivaldybės Žemėtvarkos skyriaus vedėja Raimonda Gružienė aiškino, kad po ilgų bandymų nupirkti butus, esančius namuose Nemuno g. 113 ir 133, tai padaryti pavyko tik keletu atvejų.

Miestas iš viso abiejuose namuose nupirko penkias patalpas iš 21.

Situacijai nesikeičiant, norima pradėti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą.

Anot R.Gružienės, pagrindas tokiems veiksmams yra 2011 m. patvirtintas uosto ir rezervinės uosto teritorijos detalusis planas, kuriame numatyta rekonstruoti Nemuno gatvę.

"Šie du gyvenamieji namai atsiduria naujoje Nemuno gatvės trasoje", – pasakojo R.Gružienė.

Jeigu miesto taryba pritars, Nacionalinei žemės tarnybai bus teikiamas prašymas pradėti žemės paėmimo visuomenės poreikiams, nutraukiant patalpų savininkų valstybinės žemės naudojimo teisę, procedūrą.

Žmonėms bus atlyginami nuostoliai už paimamą turtą. Gyventojai apie pateiktą prašymą pradėti minėtą procedūrą bus informuoti.

Visuomenės poreikiams paimamos patalpos bus įvertintos, taip pat parengtos sutartys dėl nuostolių, atsiradusių paimant žemę visuomenės poreikiams, atlyginimo.

Jeigu bus asmenų, kurie atsisakys pasirašyti sutartis, miestas privalės kreiptis į teismą dėl kompensacijos dydžio nustatymo.

Atsiskaičius su patalpų savininkais, galiausiai bus galima griauti pastatus ir rekonstruoti Nemuno gatvę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ei ei

Ei ei portretas
vietoje to kad pjautis kur Klaipėda ar Kaunas, gal geriau pavarykem aplamai apie esančius miestuose pastatus katri iš tikrųjų visų mūsų turtas yr? O tai čia, žiūrau, prekiauja, išstatinėja aukcionams ar kap čia - jamama:)visuomenės poreikiui turtą kkuris gal ir prklauso tai pačiai Visuomenei??Nuo kada kažkas gal pelnytis i kišene gražiai vokdamas kap čia?

to Kaunas

to Kaunas portretas
O Klaipėdai dažnai brukama info apie Kauną. Čia toks redaktorių supratimas — jei savininkai tie patys, tai ir skaitytojai turi vienodėti.

Kaunas

Kaunas portretas
Velniam rasoma apie Klaipeda nemuno g. Kauno dienoje? Kiti nepamato kad eina kalb a apie klailpeda ir klaidinat skaitytojus nes ir pas mus yra tokia gatve ..nejaugi nera aktualios info apie musu miesta? Arba darykit atskira rubrika pvz_ Naujienos is kitu miestu..
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių