Naujieji parkavimo tarifai – protingas kompromisas

laikinas emigrantas

laikinas emigrantas portretas
o Vokietijoj sekmadieniais parkingas nemokamas.

Anonimas

Anonimas portretas
Oi, koks tikrai protingas straipsnis, parašytas Klaipėdos keleivinio transporto direktoriaus. Ar tik Klaipėdoje į vadovaujančias pareigas ir visokias kitokias valdžias išrenkami žmonės, kurių darbas - išrasti kuo daugiau būdų, kaip pakelti mokesčius? Gal pakrutinkit smegenėles ir paieškokit alternatyvų nuolatiniam žmonių skriaudimui, ar esaten tam neįgalūs? Dabar jau net į mirštantį centrą ar prie jūros nuvažiuoti bus prabanga, ačiū jums! Kodėl neparašyta, kad verslininkai jau išsikovojo lengvatinius leidimus savo mašinų stovėjimui centre? O valdžios nemokamas parkavimas kodėl nutylimas? Jei jau taip - važiuokim visi autobusais ir dviračiais, rodykite pavyzdį, protinguoliai

Siūlau

Siūlau portretas
visas biudžetines organizacijas (išskyrus sveikatos ir ugdymo ) iškelti į LEZ. Tuomet atsilaisvintų keli tūkstančiai automobilių stovėjimo aikštelių vietų. Gyventojai savo reikalus su biudžetinėmis organizacijomis tvarkytųsi ne miesto centre. Automatiškai sumažėtų "kamščiai".

Aš tai girdėjau

Aš tai girdėjau portretas
kad parkingai tikrai milijonus uždirba..Tik mūsų savivaldybės biudžete jų nerasi:D)

senelis

senelis portretas
kaip sakė vienas išminčius liaudei tik turi rupėti sumokėti mokesčiuūs okur juos išleisti tai valdzios galvos skausmas,

Savivaldybes

Savivaldybes portretas
Parkavimo kontrolieriaus alga siekia 1500eur, jiems nupirktos naujos masinos elektrines, viskas uz zmoniu pinigus ir toliau dirbs nuostolingai. Padarytu parkavima nemokama, autobusu bilietus nemokamus ir butu geresnes rezultatas negu dabar.

girdėjau

girdėjau portretas
Parkingų pinigai pasak savivaldybės, naudojami kompensacijosms už senjorų, mokinių pavežėjimą. Tokį pasisakymą teko girdėti pries 2 metus, realiai išeina taip, kad tie pinigai suvalgomi autobusų parko. Šiuo atveju savivaldybė galėt atsakyti išsamiau.

Moteris

Moteris portretas
Vasarą prie jūros važiuoju dviračiu arba einu pėsčiomis, arba su TP ir net negalvoju važiuoti VT kuriame neveikia kondicionieriai (nors yra), ir kuris perpildytas žmonių. Jūsų sprendimuose trūksta svarių argumentų ir skaičiavimų. Zonų plėtimas ir branginimas - ne išeitis. Kas bus po 10 metų??? Visa Klaipėda - raudona zona...

Ei ei

Ei ei portretas
kada šiame laikrastyje išspausdinsit metinę ataskaitą kaip ir kur panaudojami parkingų pinigai tuomet ir galėsit imtis didinimo

to velcome

to velcome portretas
Jei tau brangu keli eurai. Tada tikrai siūlyčiau važinėti VT ir ant kuro sutaupysi.

Anonimas

Anonimas portretas
to to velcome, Akropolio aikštelė nėra vieša. Prie jono kalnelio aikštelė mini, kitos nėra :)

to to welcome

to to welcome portretas
Idomu kur parkuoti auto Klaipėdoje??? Ermitaže?, debrecene? ar Kretingalėje?? gal GARGŽDUOSE?. Net barselonoje, parkuojama centre

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo kada Akropolis senamiestyje? Puliavietes autoparkingas tuoj bus pakeistas is melynos zonos i raudona. Aciu nereikia. Noriu i nemokama prie savivaldos is Vytauto puses.

To velcome

To velcome portretas
O prie piliavietės kas? Ne milžiniška stovėjimo aikštelė? Prie Jono kalnelio aikštelės nėra? Prie Akropolio nėra aikštelės? VT maršrutus reikėtu pakoreguoti, bet ir dabar senamiestis lengvai pasiekiamas iš Šilutės pl. (2 ir 5) ir Minijos g. (9).

>>> To velcome

>>> To velcome portretas
jei jau taip =inote kas yra kituose mistuose senamiesčiuose, kodėl darot atvikščiai.. didinti kainas daug proto nereikia. Spejų kad ten kur turite omeny užzeienio miestuose greta senamiesčio nesunkiai atrasite auto parkingus ( jus bus ne vienas). ir VT nėra panacėja - marįšutai nepakeliui- pagrinde Taikos pr.-; vaziuoja tusti (reiktu pakoreuoti marsrutus), plius karantinas laikomes atstumo..

Anonimas

Anonimas portretas
Viktorija jus tikrai apie Klaipeda rasote? jau dabr ten nera judesio.

To velcome

To velcome portretas
Deja neatspėjai. Nedirbu su parkomatais.

Cha

Cha portretas
Na taip...Rašo įmonės, kuri prižiūri parkomatus vadovas. Aišku kad nori pasididinti pajamas, algas pasikelt. O prisidengia lozungais kažkokiais stilium "už darbo liaudį". Cirkas!

To velcome

To velcome portretas
Visame mieste pasaulyje miestų centrai pilni žmonių ne mašinų. Tik Rytų Europos skylėj visas miestas užverstas rūdyjančiom geldom. Norit toliau būtu, kaip Rytų Europos skyle? Gerai tada paliekam, kaip dabar yra. Norit būt panašesni į civilizuotą pasaulį? Tada teks atsisveikint su automobiliais centre. Automobilis nėra ir niekada nebus žmogaus prigimtinė teisė.

Viktorija

Viktorija portretas
Žmonės prisiperka mašinų,bet neturi kur statyt,štai kur visatai esmė.Net atvažiavę i senamesti stato beli kur.Pilni kiemai mašinų,paskui važinėja ir jieško kur pastatyt.Pakėle kainas,gerai daugiau vaikščios savom kojom.Mažiau dusins tą miestą,nes ir taip daug tos smarvės yra.Žmonės ir taip dusta jo teršalų,nes sutvarkyt negali.

>Iki

>Iki portretas
na žinoma..Savo subinę taip gali nešioti jei esi bedarbis ar pensininkas. O kai turi pvz. šeimą su vaikais tai labai jau ,,malonu" važiuot viešaisiais susigrūdusiais viruso kaupikliais ar eit pusę dienos pėsčiom kad pamatyti jūrą.Namalk sudo

Geriau

Geriau portretas
Parašyk nemeluodamas kur bus panaudoti surinkti pinigai. Ar tik ne tokių “darbibninkų” algoms?

Iki.

Iki. portretas
Nors senamiesčio žmonės pailsės nuo mašinų, Klaipėda nėra didelis miestas., kelkit pasturgalius nuo sofų ir pirmyn pėsčiomis., Mano seneliai jauni eidavo iš Klaipedos į Tilžę pėščiomis ir nenumirė nuo to , o dabar matai jie negali 3 km prasimankštinimui, pažiūrėjus į žmonių figūras , tai vien pilvūzai., gėda žiūrėti .

Velcome

Velcome portretas
Visam pasaulyje senamiesčiai būna pilni :) Šitas pirmasis suropoje bus tuščias, na atrodys kaip liepjos Karinis miestelis. Tik viešasis (didieji autobusai) trasnportas drebins likusį grindinį.

aga

aga portretas
Absurdas prijungti miegamuosius rajonus. Nuo Sausio 15 iki Kauno gatvės vien daugiabučiai išskyrus taikor pr, Šilutės pr. Visur kitu kelios įmonės. MANAU TAIP KENKIAMA IR VERSLUI. Tuo labiau jei važiuoti kam reikia 2 stoteles, autobusų bilietai kainuoja vienodai ar 1 ar 25 stoteles važiuoji. SOS SOS SOS,

>to..

>to.. portretas
tu ruski geriau biški krame įjunk ir paskaityk kas tas yra savivalda. Ji ne tupinčiu valdymo kontoroj pasipelnymo sistema, ji - pačių piliečių tvarkymosi savo gyvenimo aplinkoje priemonė. Piliečiai UŽ SAVO PINIGUS tikrai, bent jau 5 metams į priekį, nenori jokių branginimų, jokių įkainių kėlimo ar nebūtinų projektų mieste vykdymo. Dabar karantinas ant karantino, ekonomika eina žemyn, jau greit pradės lyst didžiulės socialinės bėdos su skurdu ir visišku nusigyvenimu/pinigai ant medžių neauga-juos reik uždirbt../ o pas mus ponai sugalvojo naujus padidintus tarifus? Nesvarbu kad parkavimui..JOKIŲ KĖLIMŲ NEGAL BŪT!!!SUSTOJAT IR LAUKIAT KOL VISKAS PREIS. Tada ir galvosit ar reik ar ne.

to riekė duonos

to riekė duonos portretas
oho geriausias būdas priversti budulį patikėti pandemija yra priversti jį persėsti į VT. Gerai gerai tegul verkia buduliai. Mokestį už stovėjimą lygina su genocidu, tiesiog juokinga. Kuo mažiau senamiestis bus užkimštas budulių rudyjančių kibirų tuo bus maloniau po jį vaikščioti. Būtų neblogai, kad policija imtų be perstojo baudoti visus statančius ant šaligatvių ar vejos kiekvieną dieną. Vat tada Klaipėda pasidarytu daug malonesniu ir mielesniu miestu.

Uchodi

Uchodi portretas
Klaipedai skubiai reikia Navalno

Pritariu komentarui ,,Riekė duonos"

Pritariu komentarui ,,Riekė duonos" portretas
tikrai reikia visai neturėti nei proto, nei sąžinės kad palikti nuvažiuot iki jūros vienintelę susisiekimo priemonę - privatų (kadangi jį valdo savivaldybės baxuriukai) viešąjį transportą. Pradžioje pandemijos dar ,,paslinko" dezinfekuoti o dabar tinka ir taip.Kur žiūri meras kurį tiesiogiai renkame? Kur visokios suknistos tarybos privalančios turėti savo balsą kiekviename tokiame administracijos pakištame tarybai sprendime ir atstovauti viešą interesą?

Vėtra

Vėtra portretas
Parkavimo mokestį reikia didinti po 18 valandos , kai automobiliu atrieda į naktinius barus, restoranus . Darbo dienomis ir darbo metu žmonės atvyksta į darbą ir dar už tai turi susimokėti .

Kg

Kg portretas
Kada savivaldybės klierkams bus apmokestinta stovėjimo aikštelė Vytauto g.?

S

S portretas
Kam toks laikrodis Samuilovui? Kietai miega darbe ?

Riekė duonos

Riekė duonos portretas
Pandemijoms galo nematyti, o ponas į visuomeninį transportą nori sukišti žmones? Ir platinti virusus sparčiau. Juk keleiviams būtini 2m. atstumai, tad tektų trigubinti autobusų skaičių, norint visus važiuoti norinčius sutalpinti. Mieste taršos dar labiau padaugėtų. O dviračiai ar paspirtukai - ne išeitis senstančiai visuomenei, klimatinės sąlygos 9 mėn.per metus nepalankios. Negarbinga, kai planuojamas pasipinigavimas pridengiamas kvaziargumentais.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu tavo laikas bevertis - naudokis viešuoju transportu arba vaikščiok pėsčias

sl

sl portretas
man būtų gėda rašyti tokius straipsnius.

Raeivis

Raeivis portretas
Tuo baigta

baba

baba portretas
Straipsnis propagandinis kad pateisinti mokesčių pakėlimą ir eilinį kartą nuplėšti iš gyventojų pinigus. Jau kiek metų renkami mokesčiai ir vis jiems negana.

klp

klp portretas
Bet kiek reikia būti chamais,kad taip postringauti! Čia panašiai kaip prie sovietų paakeldavo duonos kainą "po prosbe naroda".Jie nori kad i pajūrį žmonės važiuotų kaip silkės prasmirdusiame autobuse! ,kad į numirusį senamiestį važiuotų autobusu?Sužlugdėt miestą,prasmardinot,ir dabar drįstat prispaust persėst į autobusus...Garantuoju,kad nepavyks,tik biudžeto pildymas!Tik man pasakykit kas renka tokią Dūdoriaus-Nėniškio valdžią...

Mldc

Mldc portretas
Siulo per covid pandemija autobusais vazyneti ir tuoliau virusams ir ju mutacijomis plisti... Go go go!

Trevoras

Trevoras portretas
Labai šališkas straipsnis iš suinteresuoto žmogaus, kad parkavimo įkainiai kiltų ir kuo daugiau žmonės važinėtu viešuoju transportu. Gi jam nuo to priedai priklauso, todėl ir eina per visus laikraščius ir skatina mokesčių kėlimą, o ką už tai duoti - nė žodžio.

Klp

Klp portretas
Teisingai turi brangt

ainius

ainius portretas
durniai iš ktt ir savivaldybės patys prikuria mieste problemų, tada ima kaltinti ir kiršinti miestiečius. miestas užstigęs nekompetentingo valdymo karuselėje.

Kkk

Kkk portretas
Jeigu senamiesti turi buti prabanga , tai prasom gyventojam mokescius kurie gyvena centre pakelti kad butu tikrai prabanga , o ne tik masinas apmokestinti

ss

ss portretas
čia jau kažkoks genocidas..apmokestinsim jus kad važinetum su autobusais ir dviračiais..paprastai tie burtininkai nauduojasi lietuviu kantrybe,kitoje valstybeje jau senai nušluotu ta šutve..

Surudejus duda

Surudejus duda portretas
Tuoj reikes kaip sovietiniais laikais issiimt paskyra automobiliui pirkt ir laikyt nes kazkokiam valdiskam verslui trukdo, patys panaikinot privacius mikriukus dabar skundziates kad ner keleiviu ir pns, privatus veze ir stojo ten kur reikia o ne ten kur savivaldybes storshiknis nurodo ir nurodys

Palaikymas

Palaikymas portretas
Taip, sutinku, senamiestis turi būti prabanga! Yoač reiktų susitvarkytibsu Klaipėdos gėda - Žvejų gatve. Ir reiktų atkreioti dėmesį į vis didėjantį techniškai netvarkingų taksi įžulumą. Kaip jie užkemša tą gatvelę, kaip jie teršia aplinką su netvarkingais automobiliais, kaip jie plėšykauja iš įkaušusių piliečių neįjungdami taksometro ir prasmardinę senamiestį nesumoka valstybei nė cento mokesčiams:( Palaikau!

Ita

Ita portretas
Priversti vazineti autobusais ,bausti,kelti kainas ....o kas toliau ......kodel negalvojama apie aiksteliu didinima ,planavima ju ..........greit senamiestis bus tuscias ......

Lazda

Lazda portretas
Uzknisot su savo dviraciais ir kainu kelimu. Lupikavimas. Kada svivaldybes atidarys?! Neber kantrybes sedeti uzdarytiems!

Atgal į kolhozą

Atgal į kolhozą portretas
Kiek uždaro tipo UVC 254nm bangos ilgio keleiviams įrengta visuomeniniame transporte ? Kiek planuojama įrengti el paspirtukų saugomų stovėjimo vietų Klaipėdoje? O gal visuomeniniame transporte planuojama įrengti kajutes kiekvienam keleiviui? Užsakytas straipsnis piniguočių-gobšuolių ir korumpuotų valdininkų, kuriems žmonių sveikata -nusispjaut, bent taip aš manau.

Klaipeda

Klaipeda portretas
Šališkas suinteresuotos pusės straipsnis. O apie finansus nė žodžio, tik beldimasis į "sąžinę". Žmonės dabar neturi kur važiuoti, tai dėl to ir pajūrį reik apmokestinti. Rašo apie priemesčių maršrutus :D KAlbant apie dviračius - kur tą dviratį pajūryje pasistatyti? Ir apskritai kur pastatyti dviratį mieste? Juokas per ašaras.

Anonimas

Anonimas portretas
Atgal į sovietmetį ! Per 30 metų , pasirodo, nieko sugalvot nesugebėta....

Vvv

Vvv portretas
Tarybos nariai ir miesto didysis dudoriau, parodykite pvz ir patys atsisakykite automobilio ir perseskite y viesaji transporta. Paziuresime kaip bus patogu vazineti po miesta ir kaip sutaupysite daug daug laiko

Anonimas

Anonimas portretas
pagal skaičiuoklį vertinti kiek dviratininkų pravažiuota nera teisinga rodomas bedras skaičius ty bendras srautas bet ne dviratiniku skaicius. kitas niuansas aikstėlėje pastatytas auto kaip tik mažina taršą (jis nejuda), anaip tol bandote didinti judejima ty ir taršą apyvartumą.. kitas klausimas kur investuoto surinkto lėšos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių