Mįslė: susisiekti su valstybinės įstaigos komunikacijos vadovu siūlė neegzistuojančiu numeriu

Jau greitai pusė metų, kai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje dirba naujasis Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Džiugas Šaulys. Tačiau tai, kaip jam prisiskambinti, visą šį laiką buvo mįslė, nes surinkus oficialiame įstaigos puslapyje nurodytą telefono numerį, kompiuterinis balsas pranešdavo, kad toks numeris neegzistuoja.

Nuo birželio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje (KVJUD) Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovu įdarbintas D. Šaulys, į kurį pagal jo pareigybę tiesiogiai galėtų kreiptis bet kuris žmogus ar bet kuris žurnalistas bet kokiu klausimu, susijusiu su Uosto direkcijos veikla.

Šalia D. Šaulio pavardės oficialioje direkcijos interneto svetainėje iki vakar dienos buvo nurodytas ir telefono numeris +370 46 499 499, kuriuo galima susisiekti su skyriaus vadovu.

Vis dėlto surinkus šį numerį, pasigirsdavo balso įrašas: "Numerio, kurį surinkote, nėra. Pasitikrinkite numerį."

Paradoksalu, bet su valstybinės įstaigos komunikacijos atstovu susisiekti siūloma neegzistuojančiais kontaktais.

Telefono numeris Uosto direkcijos interneto svetainėje buvo labai greitai pakeistas.

KVJUD Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus patarėja viešiesiems ryšiams Ignė Rotautaitė-Pukenė, paklausta, kaip paskambinti jos naujajam kolegai, atsakė: "Na, jis jau nebenaujas, dirba nuo birželio mėnesio, bet šiuo metu serga. Jis buvo vilnietis, dabar tapo klaipėdietis, yra mūsų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas. Mūsų portale nurodytas numeris neegzistuoja? O kur jūs matote tą numerį? Aš tokio nematau. Ai, matau, čia kontaktai netikslūs, kur turėtų būti nuotrauka, bet jeigu jūs paieškotumėte žemiau, ten, kur nurodyti skyrių pavadinimai, tai ten rastumėte numerį, kuris veikia. Žurnalisto darbas yra tikslinti daug ką."

I. Rotautaitė-Pukenė pažadėjo perduoti kolegoms, kad jie ištaisytų klaidą portale.

Telefono numeris Uosto direkcijos interneto svetainėje buvo labai greitai pakeistas.

Kai tik naujasis Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas po ligos grįš į darbą, esą su juo jau bus įmanoma susisiekti teisingai nurodytu telefono numeriu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lapas

Lapas portretas
Už ką kandate kolegai, p. Asta? Ar tikrai reikia viso straipsnio vienai techninei klaidai parodyti? Dvelkia idėjų krize.

Manau,

Manau, portretas
kad žmogus įdarbintas dėl akių... Vln negavo darbo, tai per giminystės ryšius ar pažįstamus įsidarbino Klaipėdoje.. Taip buvo, yra ir bus dar kokius 100 metų... Liūdna.

Rms

Rms portretas
Beveik pusę metų nieks tokio specialisto nepasigedo, vargu ar tada išvis toks specialistas reikalingas..
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių