Miesto herbas – pačių klaipėdiečių reikalas?

Labai paprasta

Labai paprasta portretas
Kam priklauso 1 aukštas? Kokia kvadrato nuomos kaina mokama kavines? Nuomojami butai? Viska galim paskaičioti.

Ner muziejuj?

Ner muziejuj? portretas
Koks buvo tikrasis Memelio herbas?

Vetrai

Vetrai portretas
Gal turtingi žmonės ir fiziškai gyventa Giruliuose ar Karklėje, bet tai nereiškia, kad senamiestyje jie nėra pripirkę butų ar namų, iš kurių nuomos gauna pajamų.

EX

EX portretas
Gerbiamieji,gyventoji pastatų iš išorės neniokoja. Sunkusis transportas (autobusai) , vibracija, niekad neprižiūrimi namų fasadai, stogai, kiauros ienos (kosmetinis remontas) ir kt. Senamiestis globaliai gi neprivatus, o paveldas ir išsaugoti jį privalo valstybinės institucijos. Ir nėra ko čia savivaldybei išsiginti. Kas paneigs, kad miestas, senamiestis neapleistas? O ką jau kalbėti apie miesto simbolius.

Vėtra

Vėtra portretas
Atsakau - senamiestyje jau seniai turtuoliai nebegyvena. Išsikraustė jie į Girulius , Melnragę , Karklę už aukštų tvorų su nuosavu mišku ir gatvėmis. Dauguma gyventojų butų senamiestyje nepirko , o ten gimė ir gyvena nuo tarybinių laikų , kai butus valdžia duodavo nemokamai . Nuo tada , kai tuose butuose nebuvo nei šilto vandens , nei tualetų , nei vonių . Nuo tada , kai gyveno "ant bendros virtuvės" kelios šeimos. Tuose namuose daugiausia 4-6 butai . Kai kuriuose 2-3 . Jeigu miestui nerūpi jo istorinis turtas , leidžia transportui jį naikinti ir pats miestas "piršto nepajudino" , kad tai išsaugoti ateinančioms kartoms , tai ką gali sau leisti kelių butų savininkai ? Parduoti ? O koks jau toks milijonierius nupirks ir puls restauruoti tuos besibaigiančius namus ? Kur jie Klaipėdoje tie geradariai išsislapstę , kuriems ji rūpi ?

Paveldosauga

Paveldosauga portretas
Šiaip jau šiame pastate dalį patalpų valdo gana turtingi ir žinomi Klaipėdos verslininkai. Be to, šiomis dienomis savivaldybė sulaukė paraiškos dėl pastato atnaujinimo. Tikslios sumos sakyti negaliu, nes paraiška dar nagrinėjama, bet kalbame apie skaičių su penkiais nuliais. Šių pinigų prašoma iš savivaldybės už suprojektuotus darbus, kurie būtų atlikti 3 etapais - pamatų sustiprinimas, stogo sutvarkymas ir fasado sutvarkymas. Todėl nelabai supratau direktorės "ašarų", kad jei savivaldybė skirtų paramą, tai būtų lašas jūroje.

VAi-VAI

VAi-VAI portretas
Nabagučiai, visuomenės pagalbos reikia, gal priminti, kiek kainuoja vienas kvadratinis metras senamiestyje. Turėjot pinigų pirkti butus, turėkit sąžinės rūpintis pastatu.

Butas

Butas portretas
Tame name prieš keleta metu nuomavausi buta vienai dienai 60€… O idomu kiek už nuoma moka kavine. Pone Rimaite jums tai normalu?

Danute

Danute portretas
Daznai pravaziuoju miesto centru irvis stebiuosi prie pastato MANTO2 nuolat plevesuojancia tokia purvina veliava!Tai tiesig didziule nepagarba valstybes simboliui.Net ir sventes proga niekam tai neuzkliuvo!

RK.

RK. portretas
Senamiestyje gyvena daug turtuolių vargšų - žmonių, kurie turi labai didelės vertės turtą, tačiau mažas pajamas ir net gauna kompensacijas. Situacija labai keista - vieni turtingiausių miesto žmonių savo didžiulės vertės turtą nori tvarkyti mažiau pasiturinčių miestiečių sąskaita. Miesto centre neturi gyventi vargšai, nes turto išlaikymas yra brangus ir gaunasi tai, kas yra dabar - senamiestis apšiuręs, nes turtuoliai neturi pinigų pastatų remontui. Deja situacija nepasikeis kol nebus įvestas visuotinis nekilnojamo turto mokestis. Išeities nėra - teks klaipėdiečiams "susimesti" milijonierių turto remontui.

KA MANO DUDORIUS TUOM KLAUSIMU?

KA MANO DUDORIUS TUOM KLAUSIMU? portretas
Gal ubagynas pas hitrereckas galetu kreiptis pagalbos?

Klaipedetis

Klaipedetis portretas
Zinant savivaldybes prikolus visus ragina judina o patis tuk nuo ranku purtos tai jei pagal poperius savininko rupesti tas zenklas tai savininkas gali nujimt zenkla o aiskus savivaldybe koja kis i tarpduri ir nelwis ale istorinis paveldas ... tai baikyt bapkes nusukinet ir svaistit pajimkit atitvarkikit ir sio ....

Vero

Vero portretas
Aš manau, kad gerbas yra visos Klaupedos, o ne vieno namo. Beje, apsjritai esu nusivylusi herbo isvaizda, aišku, jis grazus, bet nera ne vieno zebklo, kad jis yra vieno us Kuetuvos miesto herbas. Bet kuris pajurio miestas bet kurioje valstybeje gali pasipuosti tokiu herbu. O Klaipeda tai ne eilinis Lietuvos miestelis, tai LIETUVOS JURU VARTAI.

Avv

Avv portretas
Nu jo jo savivaldybe uz 500tukstanciu europiniu doleriuku sugeba gaut ats kad tramvajaus klp nereik:D

Aferistai-machinatoriai

Aferistai-machinatoriai portretas
"Būtinybe atnaujinti miesto herbą neabejoja ir Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis. Tačiau, jo žodžiais, gyventojai patys turi rodyti iniciatyvą ir pasinaudoti miesto teikiama parama kultūros paveldo objektų tvarkybos darbams." Mano supratymu, jau po šių žodžių VICEMERAS ARVYDAS ČESIULIS turi būti atleistas nuo užimamų pareigų, o būdamas doras žmogus turėtų atsistatydinti pats. Jeigu jau ir miesto herbą anot šito veltėdos turi tvarkyti patys gyventojai, tai kam mums išvis reikalingi grabaliausko šutvės tuščiaviduriai tranai?

Klaipedos avinas

Klaipedos avinas portretas
geriau studija del herbo atliktu uz kokius 100000 eu Kl.savivaldybes klerkai ar reikalingas pusiau sovietinis herbas.O toliau jau butu aisku traukinuko nereikia...

?

? portretas
Kieno nuosavybe herbas? Pagal konstitucija nuosavybe neliečiama

Fanta

Fanta portretas
Vienas is graziausiu Klaipedos namu, o jo bukle katastrofine, Visas senamiestis ima panaseti i 1945 metu sausio pabaiga .

KLP

KLP portretas
savivaldybe turi priversti namo savininkus susitvarkyti tarkim per 3 men jei to nepadaro skirti baudas, o jei nesugebi priziureti savo namo tai ieskok kitokiu finansavimo saltiniu, bet namas turi buti sutvarkytas taip kaip numatyta projekte arba kituose dokumentuose.

Paveldas

Paveldas portretas
Ar souviet herbas?

Dvi medalio puses

Dvi medalio puses portretas
Kiek žinau beveik visas tas pastatas yra nuomojamas ir savinkas/ai iš to turi nauduos t.y gauna pajamas tad turetu susimoketi patys. O jaigu savininkai nenori moketi kalti bauda už nepriežiura. Kaip sakant ant durneliaus aš kalu piniga o jus lohai man remontuokit pastata:)

Teleu

Teleu portretas
Arba lervu studijai 28 tukstanciai ,kokia geda ,zinoma ir tramvajaus studija .......kokie pinigai geda geda geda .........

Kirvis

Kirvis portretas
Kada rinksim nauja miesto valdzia? Sitie jau uzkniso negyvai!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių