Malkų krūva Palangoje turėjo virsti milijoniniu turtu

Pajūrio "gardūs" kasniukaii

Pajūrio "gardūs" kasniukaii portretas
Ta NŽT labai įdomus "bičių- bičiulių" avilys. Jie tokie malonūs geradariai.. Pagarba, viešam intereso gynimui. "Klaipėdos" dienraštis galėtų pasidomėti ir uostamiesčio istoriniu statiniu- kiosko šalia autobusų stotelės priešais Tuberkuliozės ligoninę, kelyje į Girulius. Kodėl tas šašas" vis stovi apšiuręs, gadinantis vaizdą. Garantuoju, kad ir "kioskiuko' liekanos turi Registrų centro unikalų numerį...

KLP

KLP portretas
tai yra miesto vyriausias architektas jis kaip miesto plano sudarytojas turejo jau seniai buti nusprendes kur ka galima statyti o kur ne, o ne tai kad vieni duoda kiti atima, patys su savim teisiasi eikvoja valstybes lesas

Dux

Dux portretas
Pradedant Nida ir baigiant Šventaja - visoje pakrantės juostoje, šalia kopų, kaip dygo, taip ir dygsta namai, kvartalai, masiškai kerami medžiai ir ..matyt, mes lietuviai, to verti.

reikėtų

reikėtų portretas
Reikėtų paskelbti tų sukčių pavardes.

ss

ss portretas
o kai ten su DUŠINE....????

Kaimynė

Kaimynė portretas
Kaune miesto centre, Miško g.26 priešais Krikščioniškus gimdymo namus taip pat yra toks pat apleistas sklypas su styrančiu raudonų plytų kaminu,kuris priklauso Kauno m.savivaldybei ir taip pat jau 30 metų laukia kažko, apleistas ir netvarkomas.

o

o portretas
krabograde kiti įstatymai, gali ir prixvatizuoti

kaunietis

kaunietis portretas
Kaune, pačiame centre, tik nusileidus Savanorių pr. nuokalne ir pasukus į šv. Gertrūdos g., randame ...sovietinį , užkaltais langais kioskelį , kadais prekiavusį alkoholiu [ alumi, vynu ]....TA VIETA , matyt, irgi laikoma kažkam ? Jei ne, tai nugriautų tą luženą ir ką nors normalaus sukurptų....

Anonimas

Anonimas portretas
O KIEK TOKIŲ NŽT "liapsusų" šalyje dar yra ??? Na, kokia malkų krūva , pamatai sudūlėję ar ...medžių 'įformintas" sklypas..... Kai tinginiai nieko nedaro,šalies turtas grobiamas.

klp

klp portretas
kaip ten pas jus palangoje su tomis "dušinėmis"...

Tai jau senai daro Lietuvos valdininkai ,,valstybės klerkai

Tai jau senai daro Lietuvos valdininkai ,,valstybės klerkai portretas
Tai vienas iš daugelio tokių sklypų kurie virsta didelės vertės objektu. Tai priklauso nuo esamos vietovės. Taip yra privatizuojama valstybinė žemė , valdininkai deda savo parašus už atitinkama suma ir suteikia leidimus statiniui atnaujinti.

Tiesa

Tiesa portretas
Palangos krašte tvarkosi keli asmenys su architektu priekyje ir būtent nuo jų priklauso kas ką ir kada galės nusipirkti, statyti ar parduoti. O žiniasklaida nevarkite rašydami nesamones:))))

Kostia

Kostia portretas
Štai taip dirba mūsų valdininkai dėl "tos Lietuvos"...

jo

jo portretas
pristatys visokių architektūrinių 'šedevrų..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių