M. Skuodis su Klaipėdos meru aptars miestui svarbią infrastruktūrą

  • Teksto dydis:

Susisiekimo ministras Marius Skuodis trečiadienį Klaipėdoje su miesto meru Arvydu Vaitkumi aptars svarbius uostamiesčio transporto infrastruktūros projektus.

Ministras ir meras aptars tiek šiuo metu vykdomus, tiek planuojamus projektus, BNS nurodė savivaldybės komunikacijos skyrius.

Tarp šių darbų – Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinės sankryžos rekonstrukcija, planuojama Vilniaus plento dviejų lygių sankryža su Lypkių gatve, be to, diskutuojama dėl galimybės koreguoti krovininių traukinių eismą miesto ribose.

Liepos pabaigoje A. Vaitkus minėjo, kad Susisiekimo ministerijai iš viso yra išsiųsta 13 raštų, susijusių su transporto infrastruktūros pokyčiais mieste.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Nėr judesio

Nėr judesio portretas
O žinot Grubliauską į trečią kart ir rinkau tik tam, kad nors koks judesys būtų. O buvo taip: į pirmą išrinkau, nes senasis nepatiko, į antrą, nes nebuvo, ja daugiau rinkti, į trečią pasimatė daug suplanuotų darbų kurie jau pirmoje kadencijoje turėjo būti padaryti - geriau vėliau, nei niekada. Tai va, tą ir matom suplanuoti darbai atšaukiami. O jei taip ir toliau tai ir šokinėsim nuo vieno pas kitą merą, o jie tik viens kitą kaltins ir ničnieko nedarys. Pvz Kaune taip buvo, o dabar taip yra Vilniuje (siaurina, platina) naudos NULIS. Tikiuosi kitą rudenį bus ką pamatyti (viadukai, aplinkkeliai, parkingai, aikštės t.t. bent realios datos).

Bukagalvis ?

Bukagalvis ?  portretas
Ar ne liberalai būdami miesto valdyme " projektavo " ? Visai glušas ? Kaip , meras dirbantis nuo balandžio mėn , gali daryti įtaką baigiamiesiems darbams ? Ko nerėkei kada darbai tik projektuojami buvo ? Ko nieko nesakei merui liberalui - socialdemokratui Grubliauskui ir kitiems konservatoriams ? Kaip nusibodi buki .

parkingas parkingas klaipedieciams

parkingas parkingas klaipedieciams portretas
Baltijos pr. palei statoma viaduka rekonstruojama gatve , kuri po rekonstrukcijos nepraplates ne per centimetra, o tai reiskia, kad automobiliu stovejimo vietu daugiau neatsiras, nors praplesti gatve vietos yra uztektinai. Tai cia vadinasi meras rupinasi klaipedieciais ?
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių