Ligonių lankytojus drausmina tvarka

Ligonių lankymas gali tapti kantrybės išbandymu, jeigu ligoninės duris praversite netinkamu laiku.

Klaipėdos apskrities ligoninėje pacientus galima lankyti tik nustatytomis valandomis. Pasirodę ne laiku lankytojai gali būti paprašyti palaukti.

Savaitgalį iš Šilutės rajono artimo giminaičio atvažiavę aplankyti žmonės pasipiktino buvę priversti laukti kelias valandas, kad patektų į palatą. Apie pusę trijų ligoninėje pasirodžiusiems lankytojams paaiškinta, kad į skyrių bus įleisti tik po pusantros valandos. Tokios esą nustatytos lankymo valandos.

Esą tvarka nestebintų darbo dienomis, bet kam apribojimai reikalingi poilsio dienomis, nesuprato giminaičiai.

Šios ligoninės pacientus darbo dienomis lankyti galima nuo 11 iki 13 ir nuo 16 iki 20 val. Savaitgaliais rytinis laikas lankytojams pailginamas – nuo 10 iki 14 val.

Klaipėdos apskrities ligoninės vyriausiasis gydytojas Romaldas Sakalauskas paaiškino, kad bet kurioje įstaigoje nustatoma tvarka, kuri netrukdytų medikų darbo. Esą taip ugdoma ir žmonių pagarba medikams.

"Negalima gydytojo tampyti į dvidešimt skirtingų pusių", – sakė R.Sakalauskas.

Rytą gydymo įstaigoje – pats intensyviausias metas. Per pietus sulaukiama tyrimų rezultatų, iš naujo įvertinama ligonio būklė bei priimami sprendimai dėl tolimesnio gydymo. Tad lankytojai šiomis valandomis nepageidaujami.

Nors savaitgaliais gydytojai retai būna apkrauti pacientų tyrimais, lankymo laikas beveik nesikeičia. Pasak R.Sakalausko, tobulas įsakymas yra tas, kuris turi kuo mažiau išimčių.

Ligoninės vadovas džiaugiasi išgyvendinęs senąją tvarką, kai lankytojai galėdavo ateiti ir išeiti kada panorėję. Vieni pasirodydavo labai anksti, kiti nesidrovėdavo užsukti vos ne naktį.

"Pareigų privalo turėti ne tik gydytojai, bet ir lankytojai. Šiuo atveju jos – minimalios", – sakė vyriausiasis gydytojas.

Pastabumas: ne kiekvienas pastebi užrašą apie lankymo valandas ant laukutinių ligoninės durų.


Šiame straipsnyje: kl ligoninėligonių lankymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

lankytojas

lankytojas portretas
Teko karta apsilankyti šioje ligonineje pasijutrau kaip kalejime, ir tikrai pasijutau nejaukiai ir nemaloniai, tikrai nemolinu atvykti i istaiga kur tave "tampo" už rankoviu. manau jau administracija perlenke lazda su tvarka. Ši tvarka tik suerzina ir suteikia slogu įstaigos įvaizdi.

lankytojas

lankytojas portretas
Lazda perlenkta. Atnešęs vaistus operuotam ligoniui (kuriuos turėjo duoti, bet nedavė ligoninė, mat mėnesio pabaiga ir viskas išeikvota) nebuvau įleistas. Buvo pasiūlyta paskambinti ir pasikviesti patį ligonį pasiimti. Aiškinimas, kad ligonis ką tik po operacijos ir vaistai jam labai reikalingi nepadėjo. Apsauginis sakė galįs netekti darbo, jei įleis. Ši įstaiga rūpinasi savimi, o ne pacientu.

x

x portretas
as irgi turejau nemalonu atveji sioj istaigoj, kai vakare savaitgali atvaziaviom i priemimo sk. ir musu neprieme, liepe vaziuot i miesto ligonine. daugiau sioj istaigoj nebesilankau
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių