Lietus sudmantiškių šventės sugadinti nepajėgė

Didžiąją penktadienio dalį pliaupęs lietus Sendvario seniūnijos šventės nesugadino. Tradiciškai čia buvo apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai, aktyviausi bendruomenės nariai bei šventės dalyviai. Naujai įrengtame Sudmantų parke šurmulys netilo iki pat saulės laidos. Kaip ir kasmet, gyventojams dovanų parengė ir dienraštis „Klaipėda“.

Jau kelerius metus, vasaros pabaigoje, Sudmantų gyventojai renkasi į bendruomenės šventę. Šiemet sudmantiškiai džiaugėsi susirinkę į šventės metu atidarytą gyvenvietės parką.

Šventės dalyviai neabejojo, jog naujasis parkas nuo šiol taps gyventojų susibūrimo vieta, mat čia įrengtos žaidimų aikštelės vaikams, suoliukai bei stalai bei pavėsinė, kuri penktadienį ir apsaugojo nuo lietaus.

Penktadienį, kaip ir kasmet, kaimelio šventės metu apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai.

„Sodybas vertino labai svarbių žmonių komisija, kiekviena sodyba neliko neapžiūrėta“, – užtikrino Sudmantų kaimo bendruomenės pirmininkė Aldona Vaitkienė.

Gražiausios sodybos titulas atiteko Sofijai ir Robertui Dačkams. Padėkos raštus už puikiai sutvarkytas ir akį glostančio grožio sodybas gavo Birutė ir Zigmas Jonauskai bei Virginija ir Antanas Mockai.

Padėka už gražią sodybą įteikta ir Stanislavai Urbukienei.

Už aktyvią sportinę veiklą ir Sudmantų vardo garsinimą pagerbtas Marius Kvietkus, kurio suburta sportininkų komanda tampa vis pavojingesniu priešu viso rajono sportininkams.

Už šalia parko augančio rožyno bei gėlyno priežiūrą padėkota Irenai ir Zigmui Latakams.

Apdovanojimų į parko sceną nelipę bendruomenės nariai nenusiminė ir tikino, kad kiekvienos šventės laukia, jų metu susitinka beveik visa bendruomenė.

„Panašių švenčių būna ir daugiau, tačiau jos visada labai džiugina ir neatsibosta. Labai smagu, kad beveik visas kaimas čia susirenka, kad atvažiuoja muzikantai, būna įvairių užsiėmimų“, – džiaugsmo neslėpė Sudmantuose gyvenanti Ingrida.

Kaip ir kasmet, prie nuotaikingos bendruomenės sueigos prisidėjo ir dienraštis „Klaipėda“.

Tradicijas puoselėjantis dienraštis jau kelerius metus remia Sendvario seniūnijos šventes – vasaros palydėtuves.

Kasmet pirmasis miesto dienraštis šventės lankytojams siūlo įvairių atrakcijų bei dovanų. Šiemet kiekvienas šventės dalyvis dovanų gavo dar „šviežią“ penktadienio laikraštį.

Šventei įsibėgėjus dienraščio komanda kvietė sudmantiškius bendrai nuotraukai, kurioje iš laikraščių išdėliotas miesto ir dienraščio pavadinimas.

Nepabūgusieji lietaus ir sudalyvavę fotosesijoje buvo apdovanoti specialiais dienraščio „Klaipėda“ prizais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių