Laukia rekordinis kruizinis sezonas

Nors ir šis besibaigiantis kruizinių laivų sezonas Klaipėdai vertinamas kaip gana sėkmingas, tačiau kitais metais jis veikiausiai bus pats didžiausias per visą uostamiesčio istoriją ir truks beveik septynis mėnesius.

Penktadienį Klaipėdoje viešėjo net du kruiziniai laivai vienu metu – su Maltos vėliava plaukiojantis 225 m ilgio "Europa 2" bei italų laivas "Marina" (239 m ilgio).

Po jų viešnagės iki spalio 7 d. į uostamiestį turėtų atvykti dar šeši laivai, paskutinysis – su Bahamų vėliava plaukiojantis "Marco Polo".

Šiais metais, jei oro sąlygos bus palankios, Klaipėdą turėtų aplankyti 49 kruiziniai laineriai, registruota buvo 50.

"Kruizinis sezonas dar nesibaigė, jis baigsis spalio pradžioje, bet kol kas jį vertiname labai palankiai. Šiemet laivams, kaip ir visiems turistams, oras buvo labai geras. Tik pačioje pradžioje dėl audringos jūros į uostą negalėjo įplaukti vienas keleivinis laivas. Aišku, buvo momentų, kai kilo krantinių klausimas, bet tikimės, kad ateityje jis išsispręs", – dėstė Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Sprendžiant iš 2020-ųjų keleivinių laivų rezervacijų sąrašo, kiti metai turėtų būti rekordiniai.

Jau šiuo metu į Klaipėdą yra užsiregistravę atvykti 76 kruiziniai keleiviniai laivai.

"Pagal uosto rezervacijos sąrašą kitais metais pas mus pasiryžę atvykti 76 laivai, bet iki kasmetės turizmo parodos Hamburge, kuri bus rugsėjo pradžioje, mes tuos laivų sąrašus tikrinsime ir tik tada tiksliai žinosime, kiek laivų registruota ir kiek tos laisvos vietos dar turime", – teigė R.Savickienė.

Kitąmet kruizinių laivų sezoną (kaip ir šiemet bei pernai) kovo 31 d. turėtų pradėti 160 m ilgio laivas "Astoria".

Paskutinysis 2020 m. spalio 26 d. turėtų atplaukti 246 m ilgio "Columbus".

Taigi kruizinių laivų sezonas kitais metais jau truks ne pusę metų, kaip šiemet, bet net septynis mėnesius.

Dešimt kartų per 2020-ųjų sezoną vienu metu į Klaipėdą turėtų atplaukti po du keleivinius lainerius ir vieną dieną (rugpjūčio 4-ąją) čia viešės net trys laivai.

Jei atvyks visi užsiregistravę laineriai, tai bus pats didžiausias kruizinių laivų sezonas per visą uostamiesčio istoriją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lt

Lt portretas
Pravezkite turistus pro miegamuosius rajonus pakvepuoti.

Pastačius tai pastačius..

Pastačius tai pastačius.. portretas
ale-bet-tačiau pas mus kai stato tai arba kažką kas gaunasi arba velniai žino ką. O tokius objektus įsileisti tai paskui kaip su dabartiniu LEZ ir kt. panašiais - JIE VISIŠKAI NEPAISO VIEŠOJO INTERESO, DARBO TAISYKLIŲ(darbo leidimuose nustatytos tvarkos) IR YRA NEBAUDŽIAMI. Užmiršote kad pas mus tokiems dalykams prokuratūra neveikia?

Memellander

Memellander portretas
Artimiausioje ateityje pastačius papildomą terminalą Kruizinių laivu sulauktume kasdien , prekybininkai ir kitas paslaugas teikiančios kompanijos turėtu pastovų užimtumą .
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių