„Laivelis“ laukia paskutinio reiso

Beveik prieš 15 metų Atgimimo aikštėje atsiradęs „Laivelis“ pamažu ruošiamas išplukdymui. Atsižvelgiant į oro sąlygas, tą padaryti planuojama balandžio viduryje. Iki tol klaipėdiečiai skatinami išreikšti savo nuomonę, ką norėtų matyti vietoje „Laivelio“ – dar vieną floristinę kompoziciją, o galbūt nieko?

Klaipėdos savivaldybės feisbuko paskyroje gyventojų nuomonės – skirtingos. Vieni tikino, kad Atgimimo aikštei reikia kompleksinio sutvarkymo, rekonstrukcijos, tad nevertėtų skirti lėšų kitiems „laiveliams“ ar gėlytėms.

Kiti tiesiog džiaugėsi, kad „Laivelio“ apskritai neliks. Dar kitiems buvo gaila, nes vasarą, sužydėjus gėlėms, „Laivelis“ atrodydavo išties gražus, žmonės mėgdavo prie jo nusifotografuoti.

„Klaipėda juk jūrinis miestas, kam gali nepatikti šitas laivelis? O gėlių galėtų ir gražesnių pasodinti“, – rašė viena klaipėdietė.

Anot uostamiesčio savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Ingos Kubilienės, „Laivelis“ bus išgabentas balandį.

„Ilgo proceso nebus. Sodinimo darbai prasidės, ko gero, balandžio viduryje ar antroje pusėje, kai bus tinkamos oro sąlygos. Kai prasidės apželdinimo darbai visame mieste, tada planuojame jį pašalinti. Konstrukcija yra suirusi ir jos nebeįmanoma apsodinti augalais. Praeitais metais vos pavyko, bet rangovas sakė, kad šiais metais praktiškai tai neįmanoma“, – teigė pašnekovė.

Netrukus bus peržvelgti klaipėdiečių pasiūlymai. Po to vyks pasitarimas su specialistais.

Pažymima, kad po „Laivelio“ išgabenimo floristinės kompozicijos aikštėje būtų tik laikinai, kadangi netolimoje ateityje vyks aikštės rekonstrukcija.

„Feisbuke yra rašomi pasisakymai. Savaitės pabaigoje pasižiūrėsime, kokią informaciją gavome, aptarsime su specialistais ir greitu metu nuspręsime. Kiekvieną dieną tikrai nežiūriu feisbuko, bet sakė, jog yra komentarų, kad ir nieko nedarytume. Pasižiūrėsime, kokių daugiau bus. Juolab kad ateityje bus Atgimimo aikštės projektas ir nieko ten nebeliks“, – sakė I. Kubilienė.

Klaipėdiečiai siūlo „Laivelį“ išplukdyti į Žvejybos uosto rajoną, neva ten jis derėtų. Tačiau Miesto tvarkymo skyriaus vedėja patvirtino, kad „Laivelis“ tokios kelionės veikiausiai nebeatlaikytų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sara

Sara portretas
Gražu kd klaipėda puošesi miestas gražėja bet kas kas sukurta gražaus žmoniu rakom sveikintina tik daugiau gėliu mieste daugeu spalvu ir nuotaika bus geresne

pensininkė

pensininkė portretas
pagaliau tas ''laivelis'' dings jau atsibodo nereikalingas ir tas karo laivas prie pilies tilto tegul jį tempia kur nors kitur girdime vien karas karas ir dar laivą pasistatėme kad nepamirštume karo užjaučiu tuos gyventojus kuriems tas laivas stovi po langais ištisas 24 val per parą mėnesių mėnesiais ar jis riogsos ten kol surudys jei jis vertingas tai tegul stovi angare prireikus išplukdysite

Nervuoja

Nervuoja portretas
nuolatiniai kaitaliojimai, nestabilumas ir idiotiški sprendimai vieną kičą keičiant kitu. Ką jūs padarėt iš Danės skvero? Koki suda sugaminot kruizu terminalo zonose? O Pempininkų aikštė? Košmaras. O reikėjo tik senasias vietas kokybiškai sutvarkyt (ypač gaila Danės skvero fontano) ir to būtų užtekę..Dar keista kad nusirūkę bomžai vadinantys save miesto menininkais nuolat turi pirmumo teisę savivaldybei su savo išsigimusiu požiūriu ir nuomonėmis Jau seniai juos reikia visus išvaikyt, tegul važiuoja nx i užsienį sau duonos užsidirbt o ne valkiojasi po Klaipėdą
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių