Laiptinių dezinfekcija sukėlė klausimų klaipėdiečiams: valoma buvo netinkamai?

Kas Seime ir savivaldybėse pasirūpino - 2

Kas Seime ir savivaldybėse pasirūpino - 2 portretas
Tas NUSIKALSTAMAS apsileidimas, kai nereikia reguliarių profilaktinių dezinfekcijų, nereikia reguliarių visuotinių profilaktinių sveikatos patikrų, pradedant nuo darželio, nereikia skiepų nuo pirmosios gyvenimo dienos veda mus į išmirštančią PALIEGĖLIŲ visuomenę! Teisinamasi didelėmis išlaidomis profilaktikai? O kiek tai VĖLIAU BIUDŽETUI KAINUOJA, kai laiku nepagautos dar tik gresiančios ligos vėliau visa jėga įsismarkauja, guldo vieną po kito darbingus žmones, lyg fabriko konvejeris gamina invalidus??? Išlaidos sveikatos profilaktiniams tyrimams yra mikroskopinės, lyginant su išlaidomis, kai ligos siautėja, kaip palaidi šunys! Kam mums SAM, jei ji NESAUGO sveikatos? Nebent farmacijos verslui ji naudinga, bet ne visuomenės sveikatos priežiūrai.

Kas Seime ir savivaldybėse pasirūpino - 1

Kas Seime ir savivaldybėse pasirūpino - 1 portretas
kad būtų atšauktos veikusios sanitarijos bei higienos taisyklės, kai laiptinės buvo privalomai reguliariai plaunamos, nustatytomis dienomis dezinfekuojamos (tai laiptinių valytojai privalomai atlikdavo), reguliariai būdavo atliekamas sanitarinis laiptinių remontas??? Užkrečiamų ligų pagyvėjimai - kasmetinis reiškinys. Vienos jų yra sezoninės, o kitos - bet kada ištinka, o dabar, kai kažkas paskelbė, kad ir skiepytis nereikia, jų ypač pagausėjo! Prie buvusių įprastų ligų prisidėjo laisvi po miestą vaikštantys TBC susirgę, meningokai ir net iš Pietų, iš Afrikos ir kitur atvežtos ligos, kurių anksčiau čia apskritai nebuvo, nebent jūrininkai atveždavo (tačiau anais laikais jie nebūdavo leidžiami laisvai po uostus vaikščioti, nes šie - visų apkrečiamų, taip pat ir venerinių ligų šaltiniai!).

sukėlė klausimų

sukėlė klausimų portretas
klaipėdos DNSB "Bandužiai" daugiabučiai nedezinfekuojami,o valytoja KARTAIS šluoja, bet neplauna.Uz ka pinigai mokami...

Aldona

Aldona portretas
Nieks laiptinių ne valo,o apie dezinfekciją nesvajot,,,, visą gyvenimą plaunu viena,o siukslina kas tik netingi,ir dar bendrija vadinas,viskas prjklauso nuo zmonių,kokie guvena(nevalos ir tinginiai)

Šrekas

Šrekas portretas
Kaune, Naujakurių 92 name laiptinės daugiau kaip 20 metų nevalomos ir neplaunamos, neva neverta turėti valytojos, kuri plautų nuo 9 iki 1 aukšto! Kur kreiptis?

virusas

virusas portretas
To švara ir dizenfekcija... ar neapgausi?Pinigų nori,o dirbti kažin ? Mūsiškiai š laiptinę nežinomų neįsileidžia ))

ŠVARA IR DEZINFEKCIJA

ŠVARA IR DEZINFEKCIJA portretas
861316164 Dezinfekcijos paslauga su sertifikuotom priemonėm nuo Covid 19

Mintis tai gera

Mintis tai gera portretas
tik kas ir kaip visa šita darys?

Kaunas

Kaunas portretas
Nereikia ju dezinfekuoti ,kiemus ,šaligatvius reikia plauti .Manau Kauno vandenys turėtų skirti tam tikslui nemokamų kubų vandens ,kad gyventojai galėtų aplinkui kiemus laistyti ir arti esamą šaligatvį paplauti.O laiptinės daugumoje yra uždaros, jose pašaliniai nevaikšto ir neįeina.

kad

kad portretas
Kad pirma nušluoja,sukelia dulkes ir nenuvalo turėklų ,tai tikrai blogai.Privalėtų valyti drėgnu valymu,kaip nurodyta administratoriaus.Kodėl nevalo langų nors pavasarį ir rudenį-du kart bent metuose ?

blogai

blogai portretas
simon.7 name niekada nevalo dregnu budu ,nei tureklu,nei palangiu,liftas pritukes,o dabar isvis valytojos nematyt,o pinigus tai mokam...

PePetras

PePetras portretas
laiptines valomos blogai,, jei valytoja su vienu kibiru vandens sugeba nuplauti viena laiptine penkiauksciame name

gyventojai

gyventojai portretas
Matosi ,kad dezinfektoriai atliko darbą neatsakingai,arba,kaip žmonės sako-bilia kaip.Tai tokius reikia prispausti,kad viską sutvarkytų taip ,kaip dera.Užtenka tų maklerių,jeigu nesugeba atlikti darbo gerai,tegul eina lauk iš darbo. Tokiu atsakingu,visai šaliai metu, už broką reikia bausti trigubai.

Rasa

Rasa portretas
Jums nedezinfekuoja o pas mus taikos pr.52name visai valytoja pamirso kad plaut reike .O saskaitoja pareina mokestis uz valyma.Neplauna jau pora menesiu tai kam mokam.

hah

hah portretas
o rusai per zinias rode kad ten pas juos zuliku gaujos apsimeta dezinfekuotojais ir apsvarina butus,namus,automobilius pas patiklius piliecius

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Uz tokią dezinfekciją - sugadintas duris, būstus apsidraudusiems gyventojams turės atlyginti padarytą žalą. Tai išieškos draudėjas.

Efa

Efa portretas
jus aiškiai plėšia:D).Patys susimeskit laiptinei ir su tokiais dezinfekuotojais net neprasidėkit. Negavo jūsų sutikimo - nemokėkit nei cento.Eina N.

Turekit proto

Turekit proto portretas
Su chlorke metalinių paviršių netepliokit gal?

Na aš skaičiau lyg delfyje

Na aš skaičiau lyg delfyje portretas
Europos ligų prevencijos centro akcentavimą , kad nejautrius paviršius galima dezinfekuoti balikliu , kuriame yra chlorkalkių ......ir t.t . ...Taigi , gal ir nieko tokio , o kas dėl kvapo , tai tikrai geriau nei nieko ...

Kirvis

Kirvis portretas
Uz tokia "dezinfekcija",kaip nuotraukoje, galvas nusukti.

Efa

Efa portretas
Is Mano busto.... gavau zinute kad bus dezinfekuojama laiptine ir kainuos ...121lt .tik neparase ar visam namui ,ar tik musu laiptine reikia per 8 val informuoti ar sutinkam ar ne ,gyvena daug pensininku kurie neturi ismaniuju tel o labiau interneto .....va tokia situacija.... laiptine plauname patys .....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių