Kviečia vaikus į vasaros kūrybinius užsiėmimus

  • Teksto dydis:

Birželio 1-29 d. Klaipėdos bendruomenės namai (Debreceno g. 48) kviečia 7-10 metų vaikus į nemokamus vasaros kūrybinius užsiėmimus.

Keturias dienas per savaitę (pirmadieniais-ketvirtadieniais) vaikai čia galės ugdyti savo kūrybinius gebėjimus, lavinti talentus, įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį, plėsti pasaulėžiūrą. Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro Žvejų rūmų organizuojama kūrybinė-edukacinė programa vykdoma bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru, Klaipėdos miesto savivaldybės viešąja biblioteka, „Aidos judesio akademija“ bei Klaipėdos miesto socialiai remtinų gyventojų klubu „Rūta“.

Pernai didelio susidomėjimo sulaukusi programa šiemet siūlo dar daugiau užsiėmimų. Šokio ir kūno motorikos pamokose bus mokoma koordinacijos, vikrumo bei lankstumo, šokti poroje ir grupėje, supažindinama su įvairiais šokio stiliais. Teatrinio meistriškumo ir pantomimos kūrybinėse dirbtuvėse vaikai persikūnys į įvairius personažus, vaidins be žodžių plastiniais judesiais ir gestais. Korekcinės mankštos metu bus lavinama ir stiprinama kvėpavimo sistema, gerinama koordinacija ir taisyklinga laikysena.

Nuotaikingos zumbos treniruotės pakels nuotaiką, gerins fizinę savijautą. Dailės užsiėmimuose skatinamas vaikų kūrybingumas, vaizduotė. Žaidimų kambarys paremtas vaikų kūrybine veikla. Užsiėmimų metu bus žaidžiami judrūs ir emocinę raidą skatinantys, o taip pat psichologiniai žaidimai, padedantys suvokti ir atskleisti save.

Bus organizuojama išvyka į boulingo klubą. Meninės kūrybos pamokose vaikai kurs ir redaguos muziką, o išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais – net filmukus. Užsiėmimus ves sveikatingumo specialistė Alina Bocman, judesio trenerė Aida Grinevičiūtė, edukologė Daiva Šimuliūnienė, muzikos pedagogas Audronis Trakumas, choreografė Gitana Puzinienė ir mimas Aleksas Mažonas.

Kartą per savaitę užsiėmimai vyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filialo Vaikų centre (Taikos pr. 79/81 A). Čia vaikai mokysis informatikos įgūdžių. Vasaros programos dalyviai taip pat pamatys premjerinį Žvejų rūmų Jaunimo teatro „Be durų“ spektaklį „Labai noriu broliuko“. Programos pabaigoje bus surengtas koncertas, kuriame vaikai pademonstruos ko išmoko vasaros užsiėmimų metu.

Išankstinė registracija (formuojamos grupės iki 20 vaikų) vykdoma darbo dienomis telefonu 8 600 29008 arba elektroniniu paštu lina@zvejurumai.lt.

Užsiėmimų grafikas:

Pirmadienis, birželio 5, 12, 19 ir 26 d.

10.00-11.00 val. Korekcinė mankšta

11.00-12.30 val. Meninė kūryba išmaniaisiais prietaisais

12.30-13.30 val. Teatrinio meistriškumo ir pantomimos kūrybinės dirbtuvės

Antradienis, birželio 6, 13, 20 ir 27 d.

10.00-11.00 val. Teatrinio meistriškumo ir pantomimos kūrybinės dirbtuvės

11.00-12.30 val. Žaidimų kambarys

12.30-13.30 val. Judesio ir šokio pamoka

Trečiadienis, birželio 7, 14, 21 ir 28 d.

10.30-11.30 val. Informacinių gebėjimų ugdymas

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filialo Vaikų centre (Taikos pr. 79/81 A)

Ketvirtadienis, birželio 1, 8, 15, 22 ir 29 d.

10.00-11.30 val. Dailės kūrybiniai užsiėmimai

11.30-12.30 val. Zumba šokiai

12.30-13.30 val. Žaidimų kambarysNAUJAUSI KOMENTARAI

Kristina

Kristina  portretas
Emeilas įdėtas negeras telefonu niekas neatsiliepia tai ir rašykit kad jau saviškiai vaikai surinkti ir viskas kam čia dar rasšinejat.

Andzela

Andzela portretas
Sveiki mums 10 m. Kaip uzsiregistruoti pas jus kiek per diena pas jus vaikas bus
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių