KRATC informuoja: prasideda didžiųjų atliekų surinkimas Klaipėdos kiemuose

  • Teksto dydis:

Klaipėdos miesto gyventojai didžiąsias atliekas gali nemokamai atgabenti į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles arba atiduoti jas atliekų surinkėjui gyvenamųjų kvartalų kiemuose, prieigose.

Du kartus per metus nustatytomis valandomis į gyvenamuosius kvartalus atvažiuoja atliekų surinkėjų mašina, kuri iš gyventojų priima didžiąsias atliekas. Kad būtų patogiau, didžiosios atliekos kiemuose iš gyventojų surenkamos šeštadieniais ir sekmadieniais.

Didžiosios atliekos – tai stambūs buities apyvokos daiktai: baldai, langai, durys, dviračiai ir kitos namų ūkyje susidarančios didelių matmenų atliekos, kurios dėl savo dydžio negali būti metamos į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.

Didžiosioms atliekoms nepriskiriamos statybos ir griovimo atliekos, buityje susidarančios pavojingos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, naudotos padangos. Prašome šių atliekų nenešti šio surinkimo metu, vežėjas jų nepriims.

Kada į jūsų kvartalą atvažiuos speciali šias atliekas surenkanti mašina, galite sužinoti KRATC interneto svetainės rubrikoje „Atliekų surinkimo grafikai“. 

Šį savaitgalį didžiosios atliekos Klaipėdoje bus surenkamos nurodytomis valandomis šiuose taškuose:NAUJAUSI KOMENTARAI

KRATC AMS

 KRATC AMS portretas
Jus savo vežejus biski paprotinkite kad važiodami i kiemus nelaužytu miesti infrastrukturos.

Audronė

Audronė portretas
Rašo kiemuose, o iš tikrųjų prie stotelių ir kitur, kur iki jų reikės viską nunešti, nutempti ar nuvežti. Tai kam reikalinga tokia paslauga

važiuokit į savivaldybe

važiuokit į savivaldybe portretas
ten didžiūjų atliekų pilni kabinetai, vienos mašinos neužteks
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių