Kova su lapais – be reklamos

Neliko atsakomybes

Neliko atsakomybes portretas
Sovietu laikais, kad ir kiek koneveikiama, lapai buvo laiku pasalinami, saligatviu plyteliu tarpai isgramdyti, sniegas nuvalomas......dirbo atsakingi tuo metu valdzioje zmones.....o dabar kas ten tuno ir laukia darbo val. pabaigos, bei pinigu banko kortelese?.....

komos ištikti, bet godūs liberalai

komos ištikti, bet godūs liberalai portretas
RK, o tai kam reikalinga tiek Jūsų partijos pristeigtų kontorų, savivaldybės įmonių, tarnybų, direktorių-direktorėlių? Mes, gyventojai ir tvarkytis turime, ir valyti ir padangas patys vežti...? O jūs tik mokesčius kelsite, sodinsite savus, partijai priklausančius veikėjus į vadovaujančias vietas ir apie rinkimus, savo išlikimą galvosite bei lobsite? Jau ir vandenį branginate nuo sausio apie rinkimų biudžetą galvodami?

taigi

taigi portretas
Negi tie medžiai užaugo tik šiemet. Kažkaip anksčiau visada juos laiku surinkdavo. Čia kažkas blogai su valdžia, su jos skyriais, komandomis, atsakingomis už tai. Be to, man išaiškėjo kodėl valdžia be gailesčio kerta lapingus medžius ir sodina išsigimusius, svetimus, belapius, į medžius vos panašius augalėlius.

to rk

to rk portretas
savivaldybe turi kontroliuoti darbu atlikima ir tvarka kiemuose .skirti nurodymus ,baudas . tai nurodyta miesto tvarkymo taisyklese .

RK.

RK. portretas
Žmogučiai, supraskite, kad jūs mokate už kiemų tvarkymą, o ne sutvarkymą. Tvarkymas - tai tris kartus per savaitę surinkti šiukšles. O būtent jūs esate atsakingi už tai, jūsų kiemai būtų tvarkingi, todėl turite organizuoti talkas arba samdyti papildomus darbuotojus. Ne valdžia, ne savivaldybė, ne valdininkai turi tvarkyti jūsų kiemus, o jūs patys. Įsisąmoninkit.

Pagalvojau

Pagalvojau portretas
Kur anksčiau tie lapai dingdavo....?

Gediminas Paplauskas

Gediminas Paplauskas portretas
Šaunu, kai žmonės susimoka už tvarkymą ir vėliau patys viską susitvarko. Belieka viltis, kad ir kiti paseks tokiu pavyzdžiu. Tas pats beja yra ir su visu šiukšlių ūkiu, kurias drauge surenkame per "Mes Darom" akcijas, nors už visą šiukšlių utilizavimas susimokame, kai perkame prekes. Skundžiamės paskui, kad neužtenka doriems policininkams/medikams ir kitiems pinigų atlyginimams ... kaip jų užteks, kai tiesioginio NUSIURBIMO būdu yra vagiama iš žmonių visais įmanomais būdais ir etapais.

Junga

Junga portretas
... ne komunistine o paprasta talka.. Tetulyte, paaiskink kaip cia ; ne komunistine o paprasta ? Jus ka ,lapus grebliu kotais grebete? Idomu!

Vilija

Vilija portretas
Na bet kaip sumanu - geras pavyzdys - patys dirbkit ir dar užmokėkit. Vai tai tai

Ita

Ita portretas
Baltijos pr,ziedas skendo ,daba vaikstom po marmalyne ,o nuo turizmo mokyklos tunelyje nuoruku ir siuksliu pilna ,o rukyti eina moksleiviai tai gal ir valykite gerbiamieji kas metote,idomu ar mokykla turi rukomaji

Ramunas

Ramunas portretas
"pradek nuo saves " taip hitrazopai visad bando isdurti durnelius , kai kurie pasimauna ir daro kitu darbus dykai , o tie zvengia algas gaudami ir ant peciaus guledami!

pilnas lapu Kaunas

pilnas lapu Kaunas portretas
ir nieks cia labai nesiskubina vezt.tuoj bus kitas ruduo,tada ir isvez.kaip sakoma"kareivis miega,tarnyba eina".

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Juokina ,,Zeldiniai,,lapai sudeti i maisus jau guli koki menesi .viskas tvarkingai sudeta i maisus prie kelio tik reikia privaziuoti ir susimesti,beje visam Naujakiemi,Statybininkuose ,Gedminuose taip ir guli tie maisai ale ne oagal instrujcijas sudeta turi buti sudeti prie kinteineriu tada paims.O jeigu tame kieme konteineriu nera?

Baltijos pr

Baltijos pr portretas
Butu juokinga jai nebutu graudu...pavasari aplink nama ispjove puse medziu vaizdas pasidare lyg budelkiemi gyventume...liko keli medziai ir nuo tu paciu nesugeba lapu sutvarkyti...tj tuos pinigus kur medzius nupjove ir i kura paleido tegu moka imonri uz lapu tvarkyma o ne visada ziuri isizioja kaip asilsi i zmones mokekit mokekit mokekit...

gita

gita portretas
Bet tikrai idomu, kodėl neišveža lapų? sugrėbia , palieka, vėjas išgriauna maišus(jei lapai maišuose), vėjas vėl išsklaido...

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
sąskaitoje, UŽ SUTEIKTAS PASLAUGAS ir primygtinu reikalavimu sumokėti iki mėnesio galo yra aiškiai parašyta- sezoninia teritorijos valymo darbai ir antras punktas- teritorijos nuolatinė priežiūra. Suma sumarum -5 euruliai butui ( didesnės kvadratūros - didesnė) . Kokią algą gauna komunalinio ūkio direktorius jei išmokėjus jam alga- kiemsargiui nebelieka?

Adomas

Adomas portretas
Su siurbliu supūsti į vieną vietą-tai nereiškia ,kad atsikratysime tų lapų.Mes irgi sugrėbėme lapus apie savo namą į krūvas, bet jų niekas neišveža,taip kad tuoj pakils vėjas ir iš mūsų darbo liks apvalus nulis. Teko matyti Baltarusijoje ,kur po skverelius ir šiaip žaliuosius plotus ,važinėja tokie mini kombainiukai ir labai gražiai susiurbia visus lapus.Kur jie pravažiuoja nelieka nei vieno lapo.Tai gal ir mūsų miestas galėtų tokius įsigyti.

Kas tvarko aplinka

Kas tvarko aplinka portretas
Tas tegu ir sugrėbe ir išveža nuo daugiabūčių lapus. O mes gyventojai jiem mokam kas mėnesi už aplinkos priežiūrą ir tvarkymą. Čia tik tą firmą kuriai priklauso namas turi išvežt lapus, o ne kiti. Mes jiem mokam, tai tegu ir dirba, o ne popiergalius tiktai surinkinėja apie namą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių