Kliūtys uostamiesčio keliuose: į namus – per purvą ir balas

Kur jau ne

Kur jau ne portretas
Uz tai jiems kaledines premijos nusimato, nes labai gerai dirbo, Geda.

Ramass

Ramass portretas
O tu mynejau į busą apie neigaliuosius , mamas su vežimėliais pagalvoji? Gyvatvorėmis jiems važiuoti? Nėra kur automobilio pasistatyti , nepirk. Pats turiu automobilį ir kas vakarą laisvai randu vietos pasistatyti nepažeisdamas taisyklių. Reik tik subinę daugiau pajudinti ir netingėti paeiti . Visiems svarbiau batų nesušlapti kol iki laiptinės nueis , bet kad patys iš žolyno ar šaligatvio purvyną pasidaro ir kitiems padaro , tai kiaulėms mažiausiai svarbu. Svarbu garsiai pakriuksėti komentaruose, patsiteisant kodėl pažeidžia KET.

runkeliams

runkeliams portretas
visai buduliai nukvako.Meras kaltas,kad nepaeinanti senutė nukrito ir nusibalnojo nosį.

Mink į busą :)

Mink į busą :) portretas
Ir dėl tokių negalinčių kažkiek paeiti , varžyti kitus vairuojančius ? Mano šeima t.p. turi 2 automobilius , aš nepaeinu - važiuoju , kitų šeimos narių darbinis grafikas nesutampa . Viskas . Kiekvienam neįtiksi , tik miestas, kiek galima patogesnis ,turi būti visiems jo gyventojams . Užmiesčio vairuotojai jau palieka auto aikštelėje prie ligoninių ? Persėda į viešą auto ? Ne ...o kiek pinigų " judumui " išleista ? :))) Ačiū , buvo malonu padiskutuoti :)

to mink į busą

to mink į busą portretas
Tai niekas ir nesako visiškai atsisakyti automobilių. Probelma yra kai šeimoje būna jau nebe vienas, o net keli automobiliai, kas palengva tampa vis dažnesnis atves. Problema, kai žmogus nebegali nueiti net pusės kilometro, nes tingi. Problema yra kai reikia būtinai vežti paauglius vaikus į mokyklas, o pačiam būtinai važiuoti į darbą centre automobiliu, nors Klaipėdos VT tikrai pakankamai geras, nes tiesiog nelygis. Tiesiog dabar atrodo, kad standartinis lietuvis jei galėtu tai ir įnamus mašiną įsivarytu.

Mink į busą :)

Mink į busą :) portretas
Aš puikiai suprantu , kad niekada nebus visiems gerai . Aš dažnai pėdinu ...:) Aš net mankštą dėl savos ligos darau , mes draugaujame :) deja yra dienų , kad fiziškai nepaeinu net kelių šimtų metrų ir automobilis man yra išsigelbėjimas . Rašau todėl , nes noriu pasakyti - gyvenime yra visokių situacijų ...ir kiekvienas gali rinktis kaip tą akimirką turi pragyventi ...Todėl aš už besikeičiantį , gražėjantį miestą , patogų ir pėstiesiems ir vairuojantiems . Kaimynas dirba nuo 4 ryto , kitas budi iki vidurnakčio - viešas busas " miega " , pėstute ? Jūs rimtai ? Kur statyti auto , štai ir stato " mandagiai " vienu ratu .Ir tik nereikia aimanuoti pėstieji netelpa :)))

Kaminui

Kaminui portretas
Aš apie tai ir rašiau . Jums svarbiau politikuoti . Jums nereikia dirbančių :) Aš tuo ir skiriuosi nuo tokių politikuojančių ir " pergyvenančių " dėl miesto ...Man jokio skirtumo kokiai partijai žmogus priklauso , aš matau darbus ir realius siūlymus . Aš myliu Klaipėdą ir noriu jos klestėjimo . DIRBTI Klaipėdai gali ir konservatoriai ir valstiečiai ir liberalieji ar .... Aš VISADA balsuosiu už DIRBANČIUS , o ne pliurpančius . Aš balsavau už Vaitkų ir jei jis vėl kandidatuotų ,aš vėl balsuočiau už jį . Žiūriu ir girdžiu tarybos posėdžius , komitetų ...Labai konkretūs siūlymai ar pasvarstymai . Tikėti teikia bažnyčioje , o ne " partijomis " .

to mink į busą

 to mink į busą portretas
Nes keliavimas pėsčiomis yra pats efektyviausias būdas. Automobiliai mieste netilps nesvarbu kiek didinsi stovėjimo aikšteliais, o kamščiai susidarys net jei ir nutiesi autostradas po 20 juostų. Puikus pavyzdys Taikos pr: prie Akorpolio išplatino, bet kamščiai liko tiko pasistūmė link Vėtrungės, tas pats ir su Jakų žiedu - pastatė brangias estakadas tam, kad stovėt prie kito žiedo. Automobilis tiesiog per daug didelė ir gremžzdiška transporto priemonė. Pėstysis užima daug mažiau vietos, plius pėsčiųjų infrastruktūra kainuoja centus palyginus su automobilių infrastruktūra.

kaminas >> Ką jūs čia vargstat

kaminas >> Ką jūs čia vargstat portretas
Taip, būčiau balsavęs už Vaitkų abiem rankom, bet kai sužinojau, kad susidėjo su karbauskininkais - viskas, balsavau už kitus, gal būt, ne pačius geriausius. Taip darysiu ir ateityje.

Mink į busą :)

Mink į busą :) portretas
O kuo tie pėstieji turi būti aukščiau automobilių vairuotojų ? :) Šaligatviai per platūs - bet jais galima praeiti , kokios būklės kita kalba . Miestas turėtų būti patogus daugeliui !!! Ne tik pėdinantiems .... Ir baikite čia vaidinti tik pėsčiųjų " gelbėtojus " ... Miestui reikia gyvybės , jaunų žmonių su patogiais namais , kiemais ... Miestui reikia ir suoliukų senyviems ...Visko reikia miestui ...O , kad savivaldybės klerkai , tik sugebantys " paplanuoti , išleisti projektams milijonus ir į stalčių " visiems žinoma tiesa ...Ir renkate tą pačią miesto galvą liberalų Grubliauską ? :))) Jums patogu turėti " atpirkimo ožį " sekantiems rinkimams - padejavimams " iškirs girulių , medžius , ir t.t .....Todėl aš nebetikiu jokiomis puteikienėmis , prilipusia seniūnaite , andronovomis , žaliomis laimomis , ritomis ir kitais visokiais " prezidentais " .. vėlai " susipratusiais " architektais ,Klaipėdos bendruomenių vyručiais .. Aš tikiu tik savimi ir ką galiu padaryti aš gimęs Klaipėdoje

Anonimas

Anonimas portretas
Del miesto kartelio neigalumo ar nenoro.... Mano senyvo amziaus sunkiai vaiksciojanti mama uzkliuvo, nukrito, susitrenke veida, susilauze nosi.... Grubliauskai atistatydink.... Aviza tu...

Verygacare

Verygacare portretas
O ką apie tai gali pasakyti Karbauckis?

to mink į busą ramai

to mink į busą ramai portretas
Pėstieji negali praeiti, nes buduliai užstato visus takus. O šaligatviai daugelyje kiemų yra per siauri. Miestas ištiesų turi keistis. Pėsčiųjų patogumas turi būti aukčiau už automobilius. Ant šaligatvio neturi būti nei vieno rato.

mink į busą ramai

 mink į busą ramai portretas
Pėstieji netelpa praeiti ? :) Gal tie šaligatviai per platūs ? Miestas turi keistis !!!! Patogu turėtų būti ir turintiems auto ir pėstiesiems . O kur baudos nukeliauja ? Fui....

Ramass

Ramass portretas
Tai kam tie Volvo numeriai uždengti? Kalti visiems tokiems baudas. Šaligatvis skirtas pėstiesiems ir taškas , nebent kitaip nurodo kelio ženklai.

Norit

Norit portretas
apie ką čia rašinėjat ? Daugiabučių namai neturi savo kiemo , jie turi tik priskirtas priežiūros teritorijas už kurias moka . Gyventojai galėtų turėti savo kiemą , tik kiek visokių sąlygų ...Manau savivaldybei neparanku " savi " daugiabučių kiemai , bus užtvaros ir kitų namų gyventojai negalės statyti auto ...bėda ...kur statyti automobilius ? Privačių namų gyventojai savam kieme neleidžia svetimiems statyti mašinų ....Logiška .. Mano galva būtina gerinti daugiabučių namų kvartalų aplinką . Visokių nutryptų žolynų , ir aikštelių pilna , daryti gyventojams reikalingas auto stovėjimo vietas . Rumpiškės kvartalo pavyzdžiu . Tik iššoks cypdavatkės ir pradės cypsėti žolyyyyytė . Nieko tiems šaligatviams neatsitinka jei vienu ratu pastato .

Norit

Norit portretas
Siūlau kad visi gyventojai turėtų savo kiemus tvarkytis už savo pinigus taip kaip daro privačių namų gyventojai.tada žinosite kiek kainuoja ir nelauzysit.dabar gauti viską norit už dyka!!!!!!

kalibras

kalibras portretas
Magnolijų parkui milijonus Šakalienė taupo, todėl pėsčiųjų takus apleido. Ne tas kalibras.

Karpusai

Karpusai portretas
Savivaldybės darbuotojai tikisi, kad viešosios tvarkos skyrius atliks savo darbą ir bauduos pažeidėjus. Tačiau viešosios tvarkos skyrius gerokai per mažas, o policija yra akla kaip kurmis ir kol neparodai pirštu į pažeidėją jie jo nematys, o ir pamatę dažniausiai nebaudžia.

Karpuša

Karpuša portretas
Savivaldybes drbotojai-specialistai irgi idomus žmones. Taip jie dirba darbus Bet jaigu tvirtina proektus kaip pvz nauja šalygatvi su pandusu per pereja Tai turetu pagalvoti kad tai taps puikiu automobiliu užvaževimu ant šaligatvio! Ir prie tu pereju pandusu reiketu istatyti stulpelius kad to nebutu:) Zmones supranta tik botaga-totalios baudos kitaip tu kalk jam i galva kad nestatyk mašinos ant šaligatvio nemesk tu šiukšliu nešyk sau po langais! Tad turetumet kapoti baudomis Visus ir visur Jai stovi auto ant šalygatvio tai ne vien KET pažeidimas bet dar ir nuostoliai miesto ukiui Tik taip ir niekaip kitaip mes neivesim tvarka mieste.

jo

jo portretas
visai nukvako buduliai.Meras turi nurodinėti ,kad nestatytų mašinų ant šaligatvių

vatnikams ir puteikiniams

vatnikams ir puteikiniams portretas
cemodan ,vokzal ,rosija-kuriems ten grazu ir nelyja

Ką jūs čia vargstat :)

Ką jūs čia vargstat :) portretas
Pradedate erzinti su tuo nuolatiniu nepasitenkinimu ir tas ne taip ir ten ne taip , bet kelintą kadenciją renkate Grubliauską ? Jūs renkate !!! Jums nereikia norinčių dirbti ir tai rodo kiekvieni rinkimai į savivaldą . Politikuojate , kišate savus ir tikrai per rinkimus negalvojate kas geriausia miestui . Šių rinkimų antras turas man tai parodė . Konservatoriams Grubliauskas labai tiko , po pirmo turo Barbštys rankas spaudė ir palaikė , dabar daugumoje . Puteikistai iš vis nusišnekėjo ...Kas dar ? Jūs balsavote prieš Vaitkų , kuris manau būtų buvusi puiki išeitis " pavargusiam" miestui atsigauti . Daugiau nėra norinčių dirbti , yra tik norinčių valdyti .

dūdorius kloja trinkeles

dūdorius kloja trinkeles portretas
be saiko savo dviračių takams, kurie paskui pažaliuoja nuo lietaus ir dregmės, nes per metus pravažiuoja 3 žmonės, paskui debilas/nevykėlis dar kameroms išlaidauja, suskaičiuot tuos kelis žmones, idiotas, o ten kur reikia, kur žmonės patys prašo, tai tam nėra pinigų, stokit į eilę.:) Užtai visokioms beprasmėms tramvajaus ir dirižablių studijoms pinigų kažkodėl visada yra šimtais tūkstančių, neskaitant džiazo. Kol miestą valdo dūduojantis asilas, nieko gero laukti neverta, kaip teisingai pakomentavo viena moteris - liko tiesiog jį iškentėti.

Dobranski, Šakaliene - skulptūru parko rekonstruktoriai?

Dobranski, Šakaliene - skulptūru parko rekonstruktoriai? portretas
Tikėkimės, kad nebus išvagiamos apynaujos trinkelės Skulptūrų parke išardžius neseniai jomis išklotą pagrindinį taką . Juk nesame tokie turtingi ? Ar ne?

Šakaliene ?

Šakaliene ? portretas
Dangės skvere buvo išardytos praktiškai naujos (kelių metų senumo) trinkelės. Kur jos dabar ? Juk galėtų būti perklojamos kiemuose.

Kaltininkai

Kaltininkai portretas
Dėl prastos būklės šaligatvių dažnai kalti patys gyventojai statydami savo automobilius ant jų. Ìr nereikia spangti apie vietos trūkumą, nes prie Taikos pr. yra daug tuščių aikštelių. Visus statančius ant šaligatvių reikia bauduot, bauduot ir dar karta bauduot.

...

... portretas
Jūrų muziejus prie iškeltų laivų išardė sveikas trinkelės . Taip senos, bet visiškai sveikos !!! Galėtų sušelpti kokiam namui straipsnio nuotraukose. Taip jau yra pas mūsų: vieni išlaidauja, o kiti ubagauja.

O kur dar tų cypdavatkių

O kur dar tų cypdavatkių portretas
rėkimai - trinkelizacija ? Vieni nori tvarkingų takų , kiemų , kiti rėkia nereikia trinkelių ...Miestą tvarkyti būtina ir taškas . Ožkoms pievos . Povilas neteisus , mus ir Sovietskas nunešė " grožiu " :) Žinančiam kur vogzalas reikėtų prasivėdinti su šluota po kiemą . Pirmyn .

A. V

A. V portretas
Padaro naują šaligatvį, ir jau kitą dieną tais šaligatviais automobiliai važinėja. Toks ir rezultatas. Savivaldybei smegenų neužtenka viską organizuoti, kad šaligatviai būtų skirti pėstiesiems o gatvės automobiliams.

Pirmam

Pirmam portretas
Pavlucha ty nash srannyj, a davai-ka vali ty v svoj putinistan, a? Gde vokzal pokazat?

Babūnė

Babūnė portretas
Klausiau tarybos posėdžio online tai ten aiškino kad yra laabai daug nepanaudotų nlešų, tai kodėl jų negalima skirti kiwmams tvarkyti? Kitas dalykas kam apsimoka prisodinti gėlių ir veliau jas kas menesi tvarkyti? Kiek tainkainuoja biudžetui? Kas per gėlininkai švaistūnai valdo miestą?

Anonimas

Anonimas portretas
Garantinis laikotarpis yra 5 metai atvitiems darbs, tad rangovas turi tvarkyti broka dl trinkeliu.

povilas

povilas portretas
Lukošenko kritikuojate, nuvažiuokit į Minską ir palyginkit, kad ir Vilnių, toli mums ik Jo. Nuvažiuokit į Kaliningradą. Anksčiau viskas buvo antraip, dabar esame uodegoje, štai Jums ir nepriklausomybė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių