Klaipėdos uostas pristatomas didžiausioje pasaulyje logistikos ir mobilumo parodoje

Po ketverių metų pertraukos Miunchene Vokietijoje ir vėl vyksta didžiausia pasaulyje logistikos ir mobilumo paroda „Transportas ir logistika 2023“. Joje Klaipėdos uostą jungtiniu stendu pristato 7 uostamiesčio įmonės.

„Važiuojame, skrendame, deramės ir dalyvaujame visur, kur tik galime pristatyti Klaipėdos uostą ir į jį pritraukti laivų, krovinių, galbūt net ir investicijų. Klaipėdos uosto galimybių ir plėtros pristatymas šioje neeilinėje pasaulinio masto parodoje – ne išimtis. Šiandien kiekvienas naujas laivas Klaipėdos uoste yra laimėjimas, kuris metų pabaigoje virsta suma, leidžiančia kompensuoti, o galbūt per keletą metų ir panaikinti praradimus, susijusius su sankcijomis ir kitais įvykiais“, – sako delegacijai vadovaujantis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Jungtinėje Klaipėdos uosto ekspozicijoje, kurios ekspozicijos plotas – 64 m2, šiemet dalyvauja septynios įmonės: AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos uosto krovos kompanijos: AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO) ir UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, bei įvairias su laivybos verslu susijusias paslaugas teikiančios „Limarko“ įmonių grupė, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „TLSC“ ir UAB „BPA“.

Pasaulyje pirmaujanti specializuota logistikos, mobilumo, IT ir visos transporto grandinės valdymo paroda paprastai būdavo rengiama kas dvejus metus, tačiau dėl pandemijos pastaraisiais metais buvo nuspręsta jos neorganizuoti. Šiemet po 4 metų pertraukos paroda grįžta su trenksmu ir žada niekuo nenusileisti anksčiau vykusioms. Remiantis parodos organizatorių pateiktais duomenimis, šiemet parodoje dalyvauja per 2 300 bendrovių–parodos dalyvių iš 67 pasaulio valstybių, reprezentuojančių ne tik Europos, bet ir pasaulinio transporto paslaugų spektrą. 2019 metais 125 tūkstančių kvadratinių metrų ploto erdvėje prisistatė 2 374 parodos dalyviai iš 63 pasaulio valstybių. Paroda sutraukė apie 64 tūkstančius lankytojų iš 125 valstybių.

Keturias dienas Miunchene vyksiančiame grandioziniame transporto ir logistikos reginyje taip pat numatyta daugiau kaip 50 pranešimų ir diskusijų, kuriose dalyvaus per 250 savo srities ekspertų, suteiksiančių žinių apie logistikos, IT, transporto grandinės naujoves, tendencijas. Ši paroda taip pat laikoma pagrindine tarptautinių ryšių užmezgimo platforma logistikos pramonėje, joje siūlomi naujausi produktai, sistemos ir technologijos, taip pat krovinių vežimo kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportu įranga, gausu ekspertinių žinių.

Klaipėdos uostas šioje parodoje dalyvauja nuo 2004-ųjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

tikiuosi

tikiuosi portretas
kad užplanuotus ,,Vasiukus" - idiotišką vėjo malūnų parko jūroje pasaką ir čia pristatė kaip didžiausią pasiekimą?:D) Ar būsimi parko valdytojai-pelno sau sunkėjai dalyvavo parodoje?:D)

Turbut,

Turbut, portretas
kaip pavyzdys,kaip dar gali buti blogiau!?

babajus

babajus portretas
Ka krausit? Nebent siuksles is viso EU degint FORTUM elktrinei…
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių