Klaipėdos universitetinei ligoninei – konsoliduota pagalba

 • Teksto dydis:

Sprendimai dėl situacijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL), esančioje pirmose kovos su koronavirusu gretose visoje Vakarų Lietuvoje, pirmiausia turi būti orientuoti į pagalbą – institucijai ir ten dirbantiems žmonėms.

Tai akcentuota šiandien, balandžio 14 d., nuotoliniu būdu vykusiame Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos frakcijų vadovų susitikime su meru.

Frakcijų pirmininkai sutarė, kad siekiant spręsti KUL problemas sudaroma darbo grupė, kuriai bus pavesta išanalizuoti situaciją ir padėti ligoninei išspręsti mikroklimato, vidinės komunikacijos problemas, užtikrinti, kad ir vėl būtų teikiamos visos KUL galimos gydymo paslaugos.

Darbo grupę sudarys KUL profesinių sąjungų atstovai, Savivaldybės administracijos sveikatos, personalo ir teisės specialistai, Savivaldybės tarybos frakcijų atstovai.

Kaip rašoma savivaldybės pranešime, taip pat aktyviai dirbs ir ligoninės stebėtojų taryba, kurios sudėtis buvo neseniai atnaujinta. Stebėtojų taryba analizuos, kaip įgyvendinamas KUL parengtas ir Sveikatos apsaugos ministerijai pateiktas veiksmų planas, kuriame numatyti žingsniai, reikalingi, kad ligoninė vėl galėtų funkcionuoti pilna apimtimi. Ligoninės vadovas frakcijų pirmininkus informavo, kad nustatyti trūkumai jau pašalinti ir įstaiga yra pasirengusi atkurti veiklą kitą savaitę.

Savivaldybė taip pat kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją prašydama pateikti visas turimas KUL patikrinimų išvadas, nes kol kas gautas tik Nacionalinio visuomenės sveikatos centro patikrinimo aktas, nors viešojoje erdvėje užsimenama ir apie kitokią medžiagą.

  „Šiandien svarbiausia, kad būtų užtikrintas sklandus, saugus ligoninės darbas, teikiamos visos įstaigos paslaugos, užtikrinamas dirbančių žmonių saugumas, gera savijauta, tarpusavio supratimas. O norėdami priimti racionalius sprendimus iš šalies, mes turime turėti pilną informaciją ir ją įvertinti objektyviai bei dalykiškai. Pasiūlymų būta visokių, tačiau šiandien apsispręsta kol kas jokių nušalinimų netaikyti. Juolab, kad to nedaro ir prokuratūra. Dauguma  pirmininkų, tarp jų – ir opozicinių frakcijų, sutarė, kad nežinant visų faktų, tam dabar – ne laikas ir ne vieta", – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

bd

bd portretas
grubliauskis nusprende, kad savo draugelio jis jau tikrai neatleis, nesvarbu, kad miestieciai kencia negaledami gauti tokio lygio paslaugu kaip vilniuj ar kaune, kad jokiais budais nenori buti gydomi universitetineje ligonineje, bet daugeliu atveju neturi pasirinkimo...

Kam rašyt

Kam rašyt portretas
apie eiline pagalbą? Geriau būtų skaityti ,,Klaipėdos universitetinė ligoninė iš pagrindų atnaujinta, modernizuota ir kompiuterizuota".

Sigitas

Sigitas portretas
Tiesiog keista kai oratorinių budu pradedamas gražbiliavimas t.y. "„Šiandien svarbiausia, kad būtų užtikrintas sklandus, saugus ligoninės darbas, teikiamos visos įstaigos paslaugos, užtikrinamas dirbančių žmonių saugumas, gera savijauta, tarpusavio supratimas". Tai apie kokį šiandein čia kalbama kai tvisą tai reikėjo prieš 5-10-15 metų. Tada ir nebūtų to krūvą pasiteisinamų išvedžiojimų. Būtent Klaipėdos miesto savivaldybės merijos kabinetas ir administracijos kabinetai praktiškai nieko nedarė, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninė (KUL) būtų visapūsiškai visom prasmėm vienalytė. Taip kad visų pirma lai Klaipėdos miesto gyventojų tarnautojai pasisako kas buvo padaryta. Na o tas darbo grupes kurimas , tai tik skęstančiosios valties gelbėjimas ir tiek .
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių