Klaipėdos rajono gyventojams – nemokami koronaviruso tyrimai

Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojams artimiausias porą savaičių bus atliekami tyrimai dėl koronaviruso. Registruojantis karštąja linija tereiks pasakyti savotišką slaptažodį – prisistatyti esant Klaipėdos rajono gyventoju.

Klaipėdos rajono savivaldybė patenka į vienuoliktuką tų savivaldybių, kuriose fiksuotas padidėjęs sergamumas koronavirusu.

"Klaipėdos rajono savivaldybė laikoma didelės rizikos. Siekiant išvengti ligos plitimo, kviečiame Klaipėdos rajono gyventojus pasitikrinti atliekant profilaktinį COVID-19 tyrimą", – aiškino Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Klaipėdos rajone, kuriame gyvena 63 tūkst. gyventojų, fiksuota 62 susirgimo atvejai.

"Kone po vieną susirgimą tūkstančiui gyventojų. Tai ne pirmas kartas, kai gyventojai buvo kviečiami nemokamai pasitikrinti, ar neserga koronavirusu. Tik labai gaila, jog žmonės nenori to daryti", – apgailestavo J.Ruškys.

Prieš kurį laiką Klaipėdos rajono gyventojų patikrinimui buvo rezervuota 600 vietų, tačiau išsitirti atėjo vos 300–400 gyventojų.

"Vienus atgraso vidinė baimė, žmonės yra girdėję, kad procedūra nemaloni. Kiti to vengia dėl kitų priežasčių. Tačiau reikia suprasti, kad tai puiki galimybė, kuria tikrai reikia pasinaudoti. Ypač tuo turėtų pasirūpinti prekybininkai, vaistininkai, net ir ūkininkai, prekiaujantys savo produkcija turguose. Visi tie, kuriems tenka bendrauti su dideliu srautu pašalinių žmonių, privalėtų pasitikrinti. Degalinių operatoriai, prekybos centrų darbuotojai, vairuotojai, didesnių įmonių darbuotojai", – vardijo J. Ruškys.

Tyrimus atlikti inicijavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

"Procedūra – labai paprasta. Paskambinus trumpuoju telefonu 1808, tereikia pasakyti, kad esate Klaipėdos rajono gyventojas. Beje, tai taip pat puiki proga tiems, kurie dirba uostamiestyje, bendrauja su daugybe žmonių, o gyvena Klaipėdos rajone. Mūsų rajono sergamumo skaičiai išaugo taip pat dėl to, kad užsikrėsta buvo visai ne rajone, o Klaipėdos mieste, pavyzdžiui, gydymo įstaigose", – pastebėjo J. Ruškys.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
O Klaipėdos miestos gyventojai gali pasitikrint?

Sveikuolis

Sveikuolis portretas
Ar užkrėst norit.Kažkaip keista kad Klaipėdoj sergančių virusu nebėr.Tai užkrėst reik ir prikept simptomių ir besimptomių.Ojoptvaimat sumastė.

Ane

Ane portretas
Kad jūsų tie testai pieno riebumą rodo.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių