Klaipėdos rajone vietoj vandentiekio – išraustos sodų gatvės

Gyventojas

Gyventojas portretas
Keliu bukle tragiska,vaikai kasdiena eina i mokykla per teslas,po lietaus,pravaziuoti automobiliais sudetinga.Informavom Klaipedos vandenis,jie sako,kad tie keliai pries tai nebuvo idealus,be to turi atstatyti rangovas,o rangovas neatstatineja,nes su jais sutartis nutraukta.Nu zodziu lietuviska situacija,vieni ant kitu stumdo.Nei vienoj ES valstybej nera tokiu bajeriu.Tik Rusijoi ir Lt.

S.S.S.

S.S.S. portretas
realiai tiek "Techsis" tiek "Tilta" įmonėms turėtų būti uždrausta toliau dalyvauti konkursuose. Tada gal pasibaigtų išsidirbinėjimai įmonių. Bet aišku tai tik laikinai, nes tas įmones subankrotintų ir įkurtu naujas įmones ir vėl dalyvautų. Bet ir ir kita medalio pusė. "Klaipėdos vanduo" paskutiniu metu konkursus rengia be jokių projektų. Konkursui kaip medžiagą pateikia preliminarias schemas ir preliminarius vamzdžių ilgius. O viską kitą numeta ant rangovo, pasirengti projektus ir viską nusimatyti turi Rangovas. Bet realiai žiūrint rangovas nerengs prieš konkursą projektų, neatlikinės geologinių tyrinėjimų. O laimi konkursą už fiksuotą kainą. Todėl darbų eigoje ir atsiranda problemų. Tarkime rangovas nusimato kad daugumą vamzdžių pragręž, o realiai ta vietovė vieni akmenys ir gręžimas atpuola, o atviru būdu išlaidos labai išauga. Ir niekam nepasiskųsi, kad blogai suprojektuota ir pan. Čia gudri vandenų afera yra nusimesti nuo savęs viską ir dėl visko kaltinti rangovą.

Tilta aferistai

Tilta aferistai portretas
Kodėl konkursus vis laimi Tilta, kuri yra aferistų gauja, vis daranti maklius su medžiagom ir nemokanti samdytiems žmonėms už darbą. Atidirbę mėnesius žmonės neatgauna savo pinigų. Todėl ir žlunga projektai.

Anonimas

Anonimas portretas
O kenčia nervojasi gyventojai kurie gyvena šituose soduose su išdraskytais keliais ir nesibaigiančiais kasinėjimais. Lai atvaziuoja pati klaipėdos valdžia ir pamato kai šlapia kokie baisus keliai būna.

jo

jo portretas
Prie Makūno tokių bajerių nebūdavo. Naujos šluotos ne visada gerai šluoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Na kiek atsimenu Techsis jau ne pirmame objekte taip Kaina pasiūlo mažą o paskui pasirodo neįkanda ir vandenis dažnai patys užbaiginėja kaip buvo su Tauro sodais

Artūras

Artūras portretas
Pigiai yra gerai. Lietuviška nūdiena. Kada mielieji, suvoksite, kad pigiai ir gerai nebūna. Pritrūko pinigų ir pradėjo muilinti laiką, kad nutrauktų sutartį.

Gintaras.

Gintaras. portretas
Lengva pinigų plovimo chema. Pinigai europiniai... Ir nėra kaltu... visi šventieji. Klaipedos vandens atsakingi darbuotojai jau gali darbintis bet kurioje ministerijoje, praktikos pakankamai. Statau namą - samdau specialistus, pasitikiu, nes pats pasirinkau. Bet. Atvaziuoju, kalbuosi, apžiuriu, pamatuoju, patikrinu. Ar ne taip? O čia, ne tik, kad darbai nepadaryti, terminų nesilaikyta, broko pridaryta (oi dar ilgai, ilgai atkasinės), gatvės, o gatvelės kokios paliktos, net ne specialistui akivaizdu. Klp vanduo atseit nematė.... Įdomu, kuris čia gudriausias iš paminėtų pavardžių. Medžiagų pirkimo kainas paskelbkite viešai, bus kosmosas. Sėkmės 21 amžiaus aferoms.

Butkų Juzė

Butkų Juzė portretas
"Šiuo metu yra sudaroma ir derinama atliktų darbų sąmata. Sudarius galutinį neatliktų darbų sąrašą bus skelbiamas naujas viešas pirkimas"- tai "Klaipėdos vanduo" atstovės spaudai žodžiai. Iš jų aiškėja, jog sutartis su rangovu nutraukta, nesudarius atliktų ir neatliktų darbų sąmatos. Jei nuo rugsėjo 20 iki spalio vidurio užsakovas to padaryti neįstengė, viešąjį pirkimą vilkins, kaip ir objekto statybą už 2,2mln. ES parama užkasinėjama, bet niekas negaus per kepurę? Totalus ABSURDAS.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių