Klaipėdos paplūdimiuose darbai nesibaigė

Pasibaigus vasaros sezonui, iš Klaipėdos paplūdimių dingo ir gelbėtojai. Tačiau darbai čia nesibaigia. Biudžetinė įstaiga "Klaipėdos paplūdimiai" tęs veiklą rudens ir artėjančios žiemos sezonu.

Nuo praėjusios savaitės iš paplūdimių pradėtos vežti persirengimo kabinos, suoliukai, šiukšliadėžės, išjungtas vanduo dušinėse ir geriamojo vandens fontanėliuose.

Pasak įstaigos direktoriaus pavaduotojo Alvydo Girdvainio, šį rudenį bus ne tik valomi, bet ir atnaujinami takai.

"Praeitą savaitę paplūdimiai buvo tvarkomi Giruliuose ir Melnragėje, šią – Smiltynėje. Žiemą prižiūrimi takai, šaligatviai, valomas sniegas. Smiltynėje prižiūrimos krantinės, taip pat prižiūrime taką į muziejų, ten esančias šiukšliadėžes. Kadangi rudenį krenta lapai, valome ir takus. Kol kas jokių talkų neplanuojame, bent kol ramūs orai", – sakė A.Girdvainis.

Jo teigimu, šiuo metu jau vyksta atnaujinimo darbai, kiti prasidės ankstyvą 2023-iųjų pavasarį.

"Rangovas ką tik pabaigė keturis naujus laiptus Giruliuose. Neįgaliųjų paplūdimyje, prie kupolo, nuo pagrindinio įėjimo sukant į kairę padaryti nauji laiptai. Kiti bus atnaujinti Pirmojoje Melnragėje. Kadangi gavome papildomai lėšų, kurias turime įsisavinti iki metų pabaigos, galvojame dar atnaujinti nemažai takų", – teigė pašnekovas.

Paplūdimių teritoriją Smiltynėje prižiūri du žmonės, o Giruliuose ir Melnragėje – keturi. Jie turi apeiti ir apžiūrėti visus paplūdimius, kad šie būtų tvarkingi ir švarūs.

Šį pavasarį, prasiautus audroms, vyko talka, į kurią atvyko ne tik klaipėdiečių, bet ir daug ukrainiečių.

"Kai po audrų pamatėme, kokios šiukšlės atplaukė, kvietėmės žmones į pagalbą. Susirinko daug, ypač iš mokyklų, prisidėjo užsieniečiai, ukrainiečiai, studentai, šeimos, kelios įmonės. Išdalinome apie pusantro tūkstančio maišų. Surinkome labai daug šakų, jas per kelis reisus išvežėme į žaliųjų atliekų konteinerius", – pasakojo A.Girdvainis.

Jeigu bus poreikis, šiemet taip pat bus planuojamos talkos. Tačiau tai bus aktualiau praūžus audroms, nes įprastai daug atliekų atplaukia iš jūros. Tad kol kas koncentruojamasi į kitus darbus.

"Kitiems metams jau suplanuota pakeisti beveik du tūkstančius kvadratinių metrų takų. Paplūdimiui tai yra dideli kiekiai", – pažymėjo pašnekovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Skalbimo masina "Miele"

Skalbimo masina "Miele" portretas
Klaipedoje "darbai" niekada nesibaigs, tai kai kam labai pelninga.;)
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių