Klaipėdos muzikinio teatro kvietimas aukoti kraują sulaukė didelio donorų susidomėjimo

 • Teksto dydis:

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro organizuota kraujo donorystės akcija sulaukė didelio susidomėjimo: kraują aktyviai aukojo ne tik Muzikinio teatro darbuotojai, bet ir aplinkinių įstaigų darbuotojai, studentai ar tiesiog praeiviai.

 

Pirmuoju kraujo donoru tapo Muzikinio teatro scenos montuotojas Dmitrijus Artemovas, netrukus pasirodė choro artistė Dina Mataitienė, kuri akcentavo, kad kolegų paraginimas tapo svarbiu akstinu seniai planuotai donorystei.

„Kraują aukoju pirmą kartą, nors seniai apie tai galvojau ir planavau. Vis nerasdavau laiko, tad Muzikinio teatro kvietimas jungtis į kraujo donorystės akciją tapo lemtingu – užsiregistravau vos paskaičiusi. Džiaugiuosi, kad paaukojau kraujo. Jaučiuosi nuveikusi svarbią misiją bei būtinai tai kartosiu“, – planuoja D. Mataitienė.

Muzikinio teatro vadovės pavaduotoja rinkodarai Janina Stankevičienė kraują dovanojo ne pirmą kartą. „Pirmą kartą susiruošti sunkiausia, o vėliau stengiesi pasinaudoti kiekviena palankia proga. Pamatai kvietimą ar netyčia skubi pro šalį – ir paaukoji. Visus kviečiu išbandyti ir, jei leidžia sveikata, daryti tai kuo dažniau“,– ragino J. Stankevičienė.

Tarp pirmą kartą aukojusių kraują – ir Muzikinio teatro vyriausiasis choreografas Aurelijus Liškauskas, Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų skyriaus koordinatorė Lina Žygaitienė, antrą kartą tai darė personalo specialistė Rita Voveraitė.

Visi jie tikino planuojantys kraują aukoti dar ne kartą, o A. Liškauskas juokavo, kad dabar su publika jis pajus ne tik meno, bet ir kraujo bendrumo ryšį. „Kraują aukojau pirmą kartą, nes, kaip ir dauguma, vengiu skausmo. Pabandęs galiu užtikrinti, kad ši procedūra neskausminga. Gyvenime stengiuosi vadovautis taisykle: kai gali – padėk, tad taip ir padariau“, – pasakojo A. Liškauskas.

Į kraujo donorystės akciją aktyviai įsijungė visos daugiau nei du šimtus darbuotojų jungiančio Muzikinio teatro tarnybos, ypač gausiai dalyvavo baleto artistai, choro artistai, orkestro muzikantai. Sulaukta daug LMTA Klaipėdos fakulteto studentų, aplinkinių įstaigų darbuotojų, medikų, kurie kraują aukoja nuolat bei tiesiog pro šalį skubėjusių ir skelbimą išvydusių praeivių.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras nuoširdžiai dėkoja kraujo donorystės akcijos partneriui LMTA Klaipėdos fakultetui. Kraują aukoję Muzikinio teatro darbuotojai juokavo, kad po šios donorystės akcijos Lietuvoje turėtų atsirasti dar daugiau meno gerbėjų. To ir linkime!



NAUJAUSI KOMENTARAI

kas save giria

kas save giria portretas
tas atstumia.

nemačiau piktų komentarų.

nemačiau piktų komentarų. portretas
Jei jau vaidenasi, tada žegnokitės.

Donorė

Donorė portretas
Kiek daug piktų, komentarų... O Klaipėdoje gyvena nemažai Garbės kraujo donorų, dųr jaunų žmonių, kurie aukoja reguliariai Daktaras psichiatras Mindaugas, žurnalistė Rima, "Klaipėdos naftos" darbuotojas Rolandas... Nei jie reklamuojasi, nei skelbiasi, o tyliai, gražiai dovanoja., užkrėsdami savo pavyzdžiu kitus.Sumanymas Muzikiniame teatre gal ir geras, teatralus paakinsi kraujo donorystei. Skaudu, kai tyčiojasi niekada neaukoję.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių