Klaipėdos kultūros magistrės – dvi moterys

klausimas

klausimas portretas
O kodėl šiais metais neskalbiama kas pasiūlė kandidatūras? Pernai buvo viešai paskelbta kas ką pasiūlė. Man būtų labai įdomu. Ar šiemet kažkaip nepatogu? ...

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
Šių metų rinkimai iššaukė didelę neramią diskusiją. Pasirodo kad vien mero, kultūros skyriaus vedėjos ir keletos kultūros komitetų narių nuomonės neužtenka teisingam sprendimui dėl kultūros magistro vardo. Būtina keisti buvusias žaidimo taisykles. O gal verta kažką paimti iš Metų klaipėdietės rinkimų kai dalyvauja miesto publika. Kodėl nebuvo skelbtas rinkimų komisijos narių sąrašas?Meno žmonės labai jautrūs neteisybėms , dėmesiui iš valdžios ir publikos. Tą turėtų organizuoti kultūros skyrius.Jo viena iš veiklos paskirčių pagerbti miesto menininkus.

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
Už tokius pinigus nesunku prisivilioti pasaulio (?) menininkus.Dėl Agnijos meilės Klaipėdai - suabejočiau, o va dėl meilės titulams ir pinigams - esu tikras.Iš ties, turėtų būti gėda Agnijai, Godai ir t.t. prieš kitus menininkus. Na, negalima gi būti šitaip nepadoriai godžiam...Ir nesutinku, kad visi komentarai iš vieno šaltinio.Rašau pirmą kartą ir tikrai niekaip nesu susijusęs su ankstesniais komentatoriais.

Srutos :(

Srutos :( portretas
Man tai baisu skaityti srutų pliūpsnį, kuris, įtariu, iš vieno šaltinio. Pavydu, pikta, šlykštu, gėda?? Gal mažiau tikėkite gandais apie kažkokius užnugarius. Jei asmeniškai nepriimtinas šiuolaikinis šokis, ar reikia jį su žeme sulygint? Agnija Šeiko yra plataus akiračio, labai išsilavinusi, beje, nuolat skaitanti moteris, kuri dar ir labai myli Klaipėdą ir geba pritraukti pasaulinio lygio menininkus į mūsų provinciją. Labai nemalonu dėl tokių komentarų tiesą sakant.

Na ne

Na ne portretas
Čia ne pavydas, o truputį apmaudu ir gėda. Šeiko - neapsiskaičiusi, neišprususi moteris. Jos pasisekimas-priklausymas klanui, kuris sunaudoja didelę dalį kultūros pinigų. Viso labo, kalbėt apie jos "meną" nėra ką, tai tik pasikraipymai. Yra pas ją vienas kitas neblogas šokėjas, tuo viskas ir pasibaigia...

kažkaip liūdna dėl Klaipėdos

kažkaip liūdna dėl Klaipėdos portretas
Sofija Kanaverskytė verta šio įvertinimo, Šeiko- nesusipratimas. Kultūros ir meno tarybos nariams trūksta išsilavinimo ir supratimo kas tai yra tikroji kultūra ir menas. Tikrai ne vaipymasis languose.

opa

opa portretas
oho kokia pavydo isterija komentaruose. Šlykštu.

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba Bernardui Aleknavičiui. Labai tiesus ir aiškus jo poelgis atsisakyti vokiško žiedo ir vokiečių piliavietės salės, tai byloja jog jis tarnavo Klaipėdai ir jos kultūrai, o ne suvokietintam "memeliui". Pagarba tam žmogui ir jo darbams.

To Klp

To Klp portretas
Kaip ta Šeiko jausis, kai jos tikslas visokie menkaverčiai susiorganizuoti per pažįstamus titulai, žmonės jos niekada nerinkttų, nes jos menas kažkoks trečiarūšis, gėda Grubliauskui ir tarybai, kad tokias nevykėles renka ir gėdą daro

jo

jo portretas
Laužikienės įtaka mieste dar nesibaigusi. Kol tarps Klaipėdoje Giedraitytės, Šeiko, Žiubriai - nieko gero nelauk. Baisiau už bet kokius SSSR laikus. Karaliai be išsilavinimo...

povilas

povilas portretas
Bernardai, ko prašei to ir gausi. Buvom pažįstami apie 40 m. Tamstos man adresuotas knygas, albomus mano draugė Loreta K. jas plėšydavo. Ji jaunystėje buvo nuomomininkė ir gyveno pas jus. Kažką ne taip jai padirbęs buvot?

    portretas
Chaltūros apdo.

klp

klp portretas
Iš gedos galima numirt su tokia magistre kaip Šeiko,ar ji pati gerai jaučiasi ?

?

? portretas
Toliau kryžiuočių žiedus isžudytos ir iśprievartautų ir tautų alikuonims dalina?

įdomu

įdomu portretas
Nenuostabu. Mūsų kultūra kasdien vis labiau stokoja kultūros. Skirti kultūros magistro vardą moterei, kuri nepajėgia perskaityti knygos - tikrai ne pats išmintingiausias sprendimas. Bet nieko čia nepakeisi kol kas, Klaipėda yra Klaipėda...:)

Kas čia per komisija neišprususi?

Kas čia per komisija neišprususi? portretas
Jei duoda Šeiko, turi duoti muzikinio teatro vadovui, dramos teatro vadovui, žvejukų vadovui, nes kaip galima duoti projektų vadovei koks čia menas? Dar tokio netikusio kandidato kaip Giedraitytė/Šeiko nebuvo niekada. Gėda.

Juokaujat?

Juokaujat? portretas
Grubliauskai tu pasidomėk kam duodi magistrus? Šeiko? Už ką? Magistro tie laipsniai nuo šiol man yra beverčiai.

Ka????

Ka???? portretas
Kas davė Šeiko? Už ką? Už tai, kad už miesto pinigus samdo šokėjus kurie jai šoka? Už tai, kad reklamuojasi per visur? Matėt jos spektaklius, kažkokia nesamonė, ir pusę ne ji kuria, o jos samdomi šokėjai, visi titulai tik šitai menkystai. Kur ritasi miestas? Nusirito tie magistrai iki plintuso

Cirk

Cirk portretas
Kandidatė ir Nijolė Laužikienė? Čia jau visai cirkas...

Ne

Ne portretas
Šeiko pati rašyt negeba. Šitą darbą užjąatlieka Giedraitytė. Tai vieno kamieno medis...tipiškas Klaipėdai...

To...Kristinai

To...Kristinai portretas
,,Zuvedra,, tai praeities klasika - su ismustruotais alaviniais kareiveliais...

Dar viena miesto gėda

Dar viena miesto gėda portretas
Šeiko moka tai, ko nemokat daugelį jūsų, dirbantys panašų darba:)))) Reikia turėti draugų aukščiau, mokėti rašyti tekstus paramai ir gali puikiausiai iš to gyventi. Nors geresnių pedagogų už ją apstu. Gaila nuoširdžiai kitų, kas rašo metai iš metų ir viską jau būna pasiėmusi Šeiko su chebra:( tiek to, čia apsukrumo reikalas... Na bet kultūros magistras tai jau žemiau plintuso:(

Kristina

Kristina portretas
Seiko? Už tuos meninės ir kultūrinės reikšmės neturinčius plaistalus kurie vadinasi šokiu? Niekiniai spektakliai, pati mačiau, jokių emocijų, šūdas. Matys šūdas ir tie apdovanojimai jei tokius niekinius memininkus, apdovanoja. Vat Žuvėdra tai buvo šokis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių