Klaipėdos kovotojai – tarp stipriausių

Praeitą savaitgalį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos moksleivių taurės čempionatas, kuriame dalyvavo net 38 stipriausi Lietuvos klubai. Tarp jų rungėsi ir klaipėdiečiai – klubo "Okinava" jaunieji sportininkai.

Šis sporto renginys suvienijo apie 700 sportininkų iš visos Lietuvos.

Nepaisant to, kad iš sporto klubo "Okinava" rungėsi tik 20 dalyvių, jaunieji klaipėdiečiai, iškovoję ketvirtą komandinę vietą, pateko į stipriausių šalies komandų penketuką.

Klaipėdos sportininkai laimėjo 17 prizinių vietų – 7 aukso, 7 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Anksčiau laiko ir taškais užtikrintai kovas laimėjo ir Lietuvos moksleivių taurės čempionais tapo Gintautas Saveika, Orestas Purys, Nojus Bundulas, Balys Balčiūnas, Gustas Loda, Kajus Loda ir Kristupas Tirkšliūnas.

Kelis etapus nugalėjo, tačiau finale sėkmės pritrūko Urtei Jonauskaitei, Elvinai Barsteigaitei, Urtei Kaniavaitei, Augustui Kazanavičiui, Herkui Zibaliui, Nojui Trukšanovui ir Enrikui Pucetai.

Bronzos medalius iškovojo Vytautas Sadauskas, Paulius Zibalis ir Arsenij Djakov.

Didelės patirties bei motyvacijos ruoštis dar stipriau įgavo Rasa Šeškauskaitė, Kajus Malinen ir Tautvydas Rutė.

Sportininkus kovoms savo palaikymu įkvėpė mokytojos Diana Mačiūtė, Rima Lisinskaitė ir Kristina Basova.