Klaipėdos gatvėse greičio matuokliai pradės veikti naujose vietose

www

www portretas
Visur virsija greiti ir jusu isgirtojoj austrijoje vokietijoj cekijoje lenkijoje pats tuo isitikinau kas mane malonina kad austrijoje greiciai adekvatus pagal musu taisykles tai butu beveik visur 50 70 o.ten 80 arba 100

Robis

Robis portretas
Ne greitis avarijų priežastis, o debilas ar žioplys už vairo

tam Aaa

tam Aaa portretas
Arba desine juosta A , arba pilna nesutvarkytu lietaus kanalizacijos suliniu. Nori lauzyt savo masina , lauzyk.

EX

EX portretas
Kol mieste nebus kelių policijos pajėgų eismo saugumui, patrulių viešajai tvarkai, jokio saugumo visais atvejais nesitikėkite. Jokie trikojai, vaizdo kameros, dronai ir kitos tech. priemonės neužtikrina saugumo. Tai gal policijoje įsigykite robotų ir nereikės dirbti? Saugumas užtikrinamas tik žmogiškaisiais resursais. Kameros tik pažeidimų fiksacija , bet neužkardymas. Kur dingo PREVENCIJA? Pažeidimų, nusikalstamų veikų registracija, tai tik statistika, bet ne tyrimas ar užkardymas.

to aaaaaa

to aaaaaa portretas
todel, kad desinioji autobusams.....DDD

Aaa

Aaa portretas
Kodėl nebaudžia važiuojančių kairė juosta nes dešinioji tuscia

Savas

Savas portretas
Už greičio viršijimą šiuo metu reikia ne bauda skirti, - o atitinkamam laikui atimti teisės, kad turėtų galimybę peržvelgti KET. ir nusiraminkit lekiantis debilai, - jūsų vietos kapuose niekas neužims.

klp

klp portretas
zaliom rodtklem grazinti reikia kazkokiu tyrimu, vilniaus "specialistu" analizes, tai uztruks puse metu, o idomu times matuokliams vilniaus "specu" analizes nereikia????

NE GREITYJE ESMĖ

NE GREITYJE ESMĖ portretas
Idiotiškas sovietinis avarijų priežasties suvokimas - greitis (už jį milicininkai ir gaudavo geriausius kyšius). Pažiūrėkite, kaip važinėja nieko apie eismo kultūrą neišmanantys naujokai - kaire juosta, nerodo signalų etc etc Bet nemačiau, kad policija būtų baudusi moterėlę, važiuojančią 40 greičiu kaire juosta.

rrr

rrr portretas
Jeigu aš važiuoju 50km/h ir debilas mane lenkia,reiškia jis viršyja greitį

rrr

rrr portretas
Toks įspūdis, kad tų mazohistų kurie nori daugiau radarų daugėja, nes jie nesugeba vaziuoti normaliai, visi juos lenkia, o jiems atrodo kad lenkiantys viršyja greitį.

Jo

Jo portretas
Reiktų 10x daugiau greičio matuoklių,nes debilų mėgstančių viršyti greitį pilnos gatvės

Priminimas

Priminimas portretas
Pastatykite kaip buvo Taikos prospekte l, nuo sausio iki paryžiaus komūnos.Laksto ypač naktimis.

deinis

deinis portretas
Kažkaip nebesuprantu komentatoriu ,kodėl jie pyksta ant radaru ,juk reikėtų laikytis taisyklių ir tie radarai galėtų stovėti kur jie nori ,atsimenu ,kai važinėjau su POLO ,tai važiuodavau vidurine juosta 65 čiuiu ,km greiciu ,tai mane lengdavo iš kairės ir dešines,nes labai maža mašinytė ,su BMV buvo gėda šalia važiuoti ,siulyčiau daugiau radarų,gal atvarytų į protą

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Policinė valstybė užsidirbinėja sau atlyginimus. Sako, kad ne. Tik "gina, saugo, padeda". Pabandytų "ginti, saugoti, padėti" o ne vykdyti represijų, manau būtų greitai išvyti iš darbo?

>>jis

>>jis portretas
Tokie asilai, kaip tu, pritaria viskam. Tik problema tame, kad nei masinis greičio matavimas, nei blaivumo tikrinimas rytinių reidų metu, niekaip neįtakoja eismo saugumo, vardan kurio tai yra daroma.

jis

jis portretas
Važiuok tvarkingai, pagal KET ir neverk ten. Jei nepatinka- kraustykis į kokią Meksiką ir aiškink ten apie policinę valstybę.

Visuotinis reketas

Visuotinis reketas portretas
neatskiriama policinės valstybės dalis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių