Klaipėdos daugiabučių namų kieme pavojus dėl medžių: žmonės baiminasi nelaimių

Vieną nukerti,

Vieną nukerti, portretas
du pasodini. Tokiu principu dar suprasčiau, bet kaip dabar, tik naikinti, išpjauti, protu nesuvokiama.Naikinti medžius daug proto nereikia.

To anonimas

To anonimas portretas
Pasaulinis atšilimas ir tuo pačiu oro tarša labai priklauso nuo automobilių kiekio. Deja kol lietuviams automobilis yra svarbesnis už Dievą, o šiukšlinimas yra žmogaus teisė apie jokia ekologija net neverta kalbėti. Ir jokie medžiai nepadės.

ona

ona portretas
Ar ir nudžiuvusiems medžiams reikia rinkti parašus ,kad išverstų o ne nupjautų. Debreceno 36 nudžiuvę medžiai stovi jau senai,bet niekas jų nepašalina,laukiama kol atsitiks nelaimė. Namų valdų ponai nesiteikia nors retkarčiais apžiūrėti savo valdų.

>to anonimas

>to anonimas portretas
O pasaulinis atšilimas? O oro taršos neutralizavimas ir deguonies gamyba? Mūsų mieste kur pavojingos įmonės kiurkso kaip grybai žmonių gyvenamose teritorijose neišlaikant jokių sanitarinių atstumų, dideji medžiai bent kažkiek sulaikė smarves ir taršą.Jau nekalbant apie miestiečių pomėgį karštą ar gražią vasaros dieną pasėdėti po tokių medžių pavėsiu.

to anonimas

to anonimas portretas
Ir kokia žala buvo padaryta?

Anonimas

Anonimas portretas
KLAIPĖDOS dienrašti, kada pagaliau aprašysi, kokią žalą padarė masinis gražių brandžių medžių iškirtimas? Kodėl vien tik rašote apie medžių pavojų? Kiek Jums už tai sumokėjo? Kodėl jūs nesate nepriklausomi?

Anonimas

Anonimas portretas
Kada parazitai, iskirte puse miesto medziu, o ju vietoje prisodine kazkokiu sluotu arba visai palike plynlaukius, bus sodinami?

Tokie kreivuliai

Tokie kreivuliai portretas
tyčia laikomi ir nekertami kad galėtų į juos pirštu rodyt sakyt kad augalų mylėtojai neleidžia kirst ir tuo pačiu varyt visus sveikus miesto daugiamečius medžius plikai

Laimas

Laimas portretas
Medziai kieme tik kelia gyvenimo kokybe. Daugiabuciai su iskirstais medziais lieme atrodo slyksciai. Subines nusigenekit!

User262688

User262688 portretas
Nesamone, medziai priesais nama kaip tik gerai. Stovi auksti, siek tiek sulaiko triuksma ir dulkes nuo kelio, dengia nama ir puosia kiema. Tik visiskos nuopezos gali medsiais skustis. Krepsinio aiksteles po langais neturi buti. Ju yra pakankamai toliau Debreceno rajone. Vaikams laipioti po medi yra naudinga psichologiskai, visais laikais vaikai laipiojo po medzius. Nereikia cia tu vaiku perdetai saugoti. Palikite vaiku vaimuste ramybeje. Rupinkites savo suagusiu gyvenimais.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Reikia Kauno mento

Kirvis

Kirvis portretas
Griauti aikstele, medzius palikti. Pristate tu nesamoningu aiksteliu... Kada automobiliams aiksteles irengs? Alio, pilvuzai???

Status Quo

Status Quo portretas
Astule , esate slyksti melage:- Skulpturu parke nukrito nemaza saka po audros ir ,,Metu laiku,, pastato nekliude- pastato stogas buvo tiesiog nepriziuretas. Bet kuriame name visada atsiras nors vienas zmogius , kuris gyvena siaurineje puseje ir medziai jam uzstoja saule, kuri niekada toj pusej nesviete - tai normalu. Galite eiti pasiimti honorara ir nusipirkti kebaba - daugiau nekazkas iseis.

Anonimas

Anonimas portretas
kam meluot rupuzes niekam is pazystamu nekliudo miesto valdziai malku pries ziema reikia

Magyla

Magyla portretas
Toks verslo planas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kam ta panika keliat?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių