Klaipėdos centre – dviejų padangų vertės duobė

Miesto centre gyventojai pakliuvo į nemalonią situaciją – važiuodami S.Nėries gatve, klaipėdiečiai papuolė į nedidelę, bet aštrią duobę. Žmonėms teko stoti vidurkelyje – dvi automobilio padangos buvo pradurtos.

Gyventojai parašė skundą savivaldybės tinklalapyje ir reikalavo  duobę sutvarkyti, o prieš tai ją ir aptverti, kad kiti eismo dalyviai nepatirtų nuostolių.

"Netoli S.Nėries gatvės 8 namo viduryje gatvės atsivėrė duobė, į kurią papuolus sugadintos dvi automobilio padangos. Prašome kuo skubiau sutvarkyti ar bent aptverti", – rašė žmogus.

Trečiadienį per pietus niekas nepasikeitė. Toks vaizdas fiksuotas 12.37 val. Jokių atitvarų, "Stop" juostų šioje vietoje nematyti. Bet kuris kitas vairuotojas galėjo papulti į panašią situaciją.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus specialistė dienraščiui atsakė, kad problema yra žinoma.

"Pranešimą apie duobę gavome antradienį, rangovai patikrino ir nustatė, kad duobė atsirado ties šuliniu, todėl 13 val. buvo pasiųstas pranešimas įmonei "Klaipėdos vanduo". Šiandien susisiekėme su dispečerine, pranešė, kad duobė jau vakar pažymėta, bus vykdomi remonto darbai", – trečiadienį dienraščiui komentavo Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Vedeikienė.

Vis dėlto, panašu, nors tarnybos ir aiškina, kad pasirūpino duobės ženklinimu, tačiau realiai ji laiku taip ir nebuvo pažymėta.

Nors duobė gatvėje ir nėra didelė ar gili, grindinio akmenų aštrūs kraštai galėjo prakiurdyti padangas.

Įmonė "Klaipėdos vanduo" patikino, kad bendrovės dispečerinė informaciją apie duobę gavo antradienį (sausio 12 d.) 14 val.

"Pagal įmonės "Klaipėdos vanduo" automobiliuose įdiegtą GPS sistemą galima patvirtinti, kad įmonės darbuotojai duobę pažymėjo antradienį 14.34 val.", – patikslino "Klaipėdos vandens" atstovai.

Tačiau trečiadienį dienraščio "Klaipėda" fiksuotose nuotraukose nematyti, kad kas nors būtų paženklinęs pavojų keliančią duobę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Povilas

Povilas portretas
Mums iki Kaliningrado toli, reiktų slėptis. Paklauskite tų kurie buvo.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Nesuprantu kodėl visur prie žalių nykščių -13, paspaudi -12. Raudoni "elgiasi" normaliai?

Nukentėjęs

Nukentėjęs portretas
Pastebėjau, kad dauguma nesuprantate situacijos. Duobė buvo sena problema, nes buvo pažymėta pagaliu, tačiau kelininkai valydami nulaužė šią žymę. Kelias taip pat buvo nenuvalytas, duobės be šansų nebuvo galima pamatyti, nes sniegas tolygiai siekė kelio dangą... tai apie kokį KET galima šnekėti :D
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių