Nepilnamečių teroras: nusiraminti dar anksti

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
KĄ NORĖTI,KADA POLICIJOS KOMISARAI SUBURIA NUSIKALSTAMAS GAUJAS,KAIP KAUNE.NĖRA KADA GAUDYTI BANDITUKUS,JUK REIKIA SAVO BANDITIŠKA VEIKA ORGANIZUOTI,PLĖSTI.

Anonimas

Anonimas portretas
Uzaugo nauja landzberginio sudo BIOLOGINE MASE tinkama tiktai trasu gamybai. Bemoksle, debiliska su visciuko smegenelemis. UZMUSK VISUOMENES ATMATAS - tai jau NEzmones. NEzmones uz istatymo ribu.

yra

yra portretas
prielaida kad visas blogis generuojamas suaugusiu siuo atveju ruso titovo kuris paskleide neapykanta musu tautai tuo paciu vaikai nekurti ir ne akli ir daro savo veiksmus pagal ju mastyma stai kur blogio saknys o merasir toliau savo duda pucia ir dzin.......

RADION.M

RADION.M portretas
Na, ieigu, tokie dalykai paliestu mano seima, as tikrai nekviesciau policijos, nes naudos is ju, kaip pieno is ozio! As tikrai bent viena ju pagaves nulinciotume iki smertes. Na kitiems butu pamoka.. ir jokio gailescio! Uztat ateitije nepridirbs jovalo ir ne atyms kazkieno vaiko gyvybes.. o jie tiesiog biosiuksle, kurie, jau mazai tiketina, kad pasiduos perauklejimuj..

Kaimynas 2

Kaimynas 2 portretas
Rysininku gatves aplinkiniai kaimynai senai zino sita sutve.Kiek kartu buvo sakyta tevams.Tevai neraguoja.Kaltina aplinka, kitus draugus.Sitie snargliai po visu publikaciju jauciasi didvyriais.Kaip buresi i gauja, taip tebesiburia.Kodel nera apribojimo jiems bendrauti tarpusavyje ? Kodel nera namu aresto ? Pagrindinio veikejo tevai nuomoja buta Rysininku gatveje. Negi buto svininke nezino kokiai seimai nuomoja ? Ar nors vienas tevas gavo tukstantine bauda uz neprieziura ?

Kuvalda

Kuvalda portretas
Dauzyti degradams galvas visomis prieinamomis priemonemis.

Išvada

Išvada portretas
Policija gali teisintis kiek nori. ne mūsų reikalas. Jeigu yra bėdų tegu kreipiasi aukščiau. Mes piliečiai nesijaučiame saugūs, o jie neatlieka savo darbo. Asmeniškai pačiam teko susirasti turto gadintojus, pateikti įrodymus ir tuomet įvyko teisingumas. Tai gal man algą išmokės? O apie pagalbos telefono liną skambiau 2 kartus. Niekad neskambinsiu nebent grės asmeniškai gyvybė, laiko gaišimas ir jokio operatyvumo. .

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu Skandinavu pederasai ir vaiku prekeviai pasake kad vaikai yra preke ir kol neparduoti yra nelieciami Lietuvos SSininkai ant kelienu Skandinavu pederasams nuciulpia ir aktyviai terorizuoja Lietuviu seimas. II - Briuselio sionistiniams fasistams reikalinga papildyti teroristu armijos gretas. Musu vaikai - BUSIMI BANDITAI IR TERORISTAI. Salin gauruotas tradicines orientacijos letenas nuo demokratinio jaunimo.

Atsakymas

Atsakymas portretas
Klaipėdos policiją okupuoja merginos | KaunoDiena.lt

to Rimas

to Rimas portretas
Deja, bet- "sovietu, rusu laikais" Tevas -lietuvis galejo- laisvai- numauti kelnes ir trusikus.. savo sunui ir su dirzo ir per plika subyne ..."paukleti"!! O, Kas DABAR YRA?? KAS ? DABAR NEGERAI?? lietuviams ,, su savo vaikais ?:))

...

... portretas
KOL nebus 'eliminuota' juodoji Seimo Š**, tol situacija TIK blogės, tol tiesiog nebus leidžiama nieko daryt... o kam tai naudinga?

bet idomu....

bet idomu.... portretas
"..Buvęs karo lakūnas, dalyvavęs Afganistano kare, Algis Arlauskas,," Tai, jis buvo - kolaborantas, katras tarnavo pas "sovietu akupantus" Ir buvo-to metu .".karo lakūnas"? "...klaipėdietis pamanė, kad nukentėjusysis gali būti namo pasisvečiuoti grįžęs emigrantas(?). Jis kalbėjo lietuviškai(?) be akcento.?? O, kaip ir kas butu , jiegu- emigrantas- lietuvis kalbetu( lietuviškai) ir.. su anglu "akcentu" Jis.- " i galva gautu is kart" ar kaip ten butu"??

Rimas

Rimas portretas
Pagarba A. Arlauskui už neabejingumą. Gerai čia žmogus parašė, kad dėl abejingos visuomenės atsirado tas mažvaikių teroras. Gyvenu tame Ryšininkų - Rumpiškės kvartale, kur ta gaujelė paauglių gyvena ir šlaistosi. Dar atsirado šeimynos namai, tai iš ten merginos dar prie jų prisidėjo. Susidarė gal 15 asmenų grupė. Atamanai su kepurikėm, kuprinikėm, juodai apsirengę. Visą vasarą siautėjo aplinkiniuose kiemuose, keiksmai, rūkymas, draskymasis, namų sienų spardymas, laužymas, agresija. Mažesni vaikai bijojo į kiemą išeiti. Ir kad kas nors juos sudraustų! Moterys tik viena kita juos subardavo, o kad koks vyras išėjęs ar langą atidaręs sušauktų, nė karto! Vyrams po nosim jie mašinom laipioja, net bijo pasakyti ką nors. O iš tikrųjų tai tie chuliganai yra dideli bailiai, ypač po vieną. Atėjo laikas visuomenei pasipriešinti, pasakyti griežtą NE tokiems nususėliams, nes prie kiekvieno nepastatysi policininko.

Runkeliai

Runkeliai portretas
Kokie visi drąsūs barškindami klaviatūrą.Bet kai pamatote smurtaujančius pirmi neriat į krūmus prišikę į kelnias.Dėl tokių abejingų ir išbujojo paauglių teroras.

JONAS

JONAS portretas
Paskaicius Sideikio komentarus norisi verkti,juk jis pats per savo tarnyba nera mates zuliko ar bent istyres nors viena nusikaltima.Tokie specialistai uzima vadovaujancias pareigas Klaipedos policijoje.

L

L portretas
Per anksti nepilnamečių kolonijos buvo panaikintos ir kaleimų sistema neefektyvi, jų per mažai. Liberalios jėgos Kl. sukūrė sąlygas augti nusikalstamumui. Čia greičiausiai tik pradžia. Realiai daugelis vagių ir pan. turi prisirinkę ATPK baudų, tačiau niekur nedirba, eina vogti kaip į darbą. Stiprėja vagystės, laipsniškai ima augti apiplėšimai. O kokia atsakomybė?

raimis

raimis portretas
reikia baust nuo 7m

Apsinuoginusiam

Apsinuoginusiam portretas
Gal tamsta norite, kad gaisrininkai ir gydytojai vaikščiotų gatvėmis ieškodami kam reikia pagalbos?

Apsinuogino rimta problema

Apsinuogino rimta problema portretas
Paauglių nebaudžiamumas, tai būsimų banditų ir recidyvistų perykla. Siūlyčiau visiems pasižiūrėti filmą 'Neapolio Piranijos' , Kol nebus taikomas BK nuo 12 metų, kol policijos komisariatai ir nuovados dirbs iki 17 val ir savaitgaliais ilsėsis, o policininkai dirbs tik kabinetuose ir patruliuos tik automobiliais, o neišeis į gatves, nebus pastovaus inspektoriaus kieviename miesto rajone, nusikalstamumas tik labiau klestės, juo labiau, kad atsiranda vis daugiau svetimtaučių. Pasvarstykime, kas būtų jeigu ir ligoninės bei gaisrinės nedirbtų 24 val per parą?

ko jūs norit

ko jūs norit portretas
Jei vaikas vagia dėl skurdo, jis nepakaltinamas... nusikaltėliai tai žino ir jais naudojasi...

Į pensiją laikas

Į pensiją laikas portretas
Laikas keisti per ilgai savo šiltuose krėsluose užsisėdėjusius komisarus, arba rotuoti į kitas pareigas. Kitaip nieko gero nepasieksime.

albertas tunaitis

albertas tunaitis portretas
Turi dirbt kaip žaibas o nevepezuot o jie išsižiojo tie mūsų policijai ir jų vakarais iš vis neta

Pil.

Pil. portretas
Kažkodėl lietuvoje kalti lieka tie ,kurie skambina policijai , kurie praneša apie įvykį arba smurtą.Suprantame kad polucijos pareigūnų trūksta,kad jie yra ne visagaliai,tačiau manau skambina tam kad reikalinga pagalba.Nebūna taip kad netikėtai,niekada nuvus smurtui,atsitiko kažkoks egresivesnis pasireiškimas ir tuojau skambini policijai,taip nebūna,manau žmonės skambina tada, kaip kartojasi jie ne vieną kartą.Gaila ir policijos darbuotojų,nemalonus darbas, bet tai nieko nepadarysi,patys pasirenka tokį ,tai ir reikia dirbti sąžiningai.

vyte

vyte portretas
beda,kad Lietuvoje vyru nera,todel vaikai siauteja.Laukiniai turi bijoti....

Kauniet.

Kauniet. portretas
Policija keistai ir nesveikai reaguoja į tą kuris praneša apie smurtą.Policija dangsto smurtautojus o pranešusius skaito nesveikais.Taip teko susprasti ,kaip policija buvo iškviesta smurtautojui.Iškvietusiam policiją ,polucijis pareigūnas pasiūlė pasitikrinti sveikatą,atsieit gal su skambinusio sveikata yra netvarkoje.Keista ,kaip sakai ir parašai policijai apie žmogų ,kurio diagnozė ”smegenų išėmija”,ateistis tokio žmogaus nuprotėjimas,policija nekreipe dėmesio.Toks žmogus yra pavojingas, kitam žmogui grese užpuolimas,mirtinas smurtas.Nieko negali padėti polucija ir medikai,ne vaikas ,ji nenuneši paėmes į gydymo įstaigą.Tai štai kokia padėtis Lietuvoje,kiekvienas turi gintis kaip kas išmano.Manau ateis tokie dalykai,jau tada bus ne kas.

Ne ten akmenį metat

Ne ten akmenį metat portretas
Baikit sykį tą Briuselį kaltinti! Ar jis kaltas, kad Lietuva ženkliai pirmauja pagal viską - pagal tyčines žmogžudystes, savižudybes, patyčias etc? Kodėl ,pvz, Slovėnijoje, esančioje taip pat ES, visai kitokie rodikliai?

tam--kur---teisine sistema ,teisejus ,prokurorus ,

tam--kur---teisine sistema ,teisejus ,prokurorus , portretas
BK,konstitucija ---rase ,ir sukure ne Karbauckis, su dabartiniu seimu ,o lansbirkys su adamkaus ,grybauskaites susodintais KGBesnikais y auksciausius teiseju prokuroru postus .... jie sukurpe sia idiotiska teisine siistema su briuselio palaiminimu --dabar Tauta skina ju ,,,darbo vaisius,, ju ydirby KURIANT nevaldomas banditines gaujas, savizudziu tukstancius, ir stai dabar nepilnamecius nusikaltelius...Opakeist sy lyberastiny bordely neleidzia briuselio lyberastiniai degradai su lietuviskais lyberastiniais pridurkais ....ta jau bando daryt lenkija ,vengrija ...galbut ir lietuviskas nupistagalviu ,,politiku teisininku ,,,kolektyvas prareges --kuo as didziai abejoju... jei DEBILU GIMEI -TAI JAU VISIEMS LAIKAMS

diedas

diedas portretas
baigsis tuo, kad užsiraus tie aborto liekanos ant ginkluoto žmogaus. O šiaip aš jau anksčiau rašiau, kad teks nepilnamečių konclagerius steigti .,.

kestas

kestas portretas
tie daunai kitaip nesupras.tik duot gerai i galva kad bijotu prie zmoniu lyst.matau tiktai sita iseiti.tie sudai bijo skausmo,tik gaujoj ereliai

Kur

Kur portretas
Policijai įstatymai yra surišę rankas, jie negali pauglių imti ir uždaryti, teismai negali pasodinti. BAUDOS tėvams tai niekas. Kur seimas, kur Karbauskas ir kiti. keisti reikia nuo pradžių viską

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ne visi teisingai suprato gerb, Kongą. Kol nepasiekėme dugno, situacija buvo nestabili. Dabar jau esame dugne, taigi, situacija stabilizavosi.

:O

:O portretas
Katastrofiškai policijos komisariate trūksta darbuotojų, todėl nesulaiko, neieško banditų, plėšikų. Vienok vaikytis niekam pavojaus nekeliančius suktinių rūkytojus yra kam. Nes policija jų nebijo, deda antrankius ir baigta. Tegul Pernavas su savo svita išgaudo plėšikus, atmatas, kurie trikdo normalių žmonių gyvenimą. Tada tikrai žmonės reikš ir pagarbą ir padėka...

Geriau

Geriau portretas
Parazitus naikinti ir vietoje kiek galima klausytis policijos negalimo ,nemoki dirbti lauk iš policijos ,o isgamas dubasinti ir iškart

Kristupas

Kristupas portretas
Mokytojų irgi katastrofiškai trūksta,bet mokslo metų juk nesustabdė.Kažkaip vadovai sukasi iš padėties. Taigi toks pasakymas,kad nėra kam tų paauglių gaudyti -yra be pagrindo. Tai vadovo negebėjimas susitvarkyti su esama padėtimi.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Reikia visiems atkreipti dėmesį ir kiek galima kovoti su jais,nes kitaip nieko nebus.O policija gaudo tik pijokus,jiems tai lengvas būdas,o dirbti su paaugliais nenori.

Gipsas

Gipsas portretas
Jei niekas nesikeis, reikia imti ginkluotis ir pradeti zveriu "atsaudyma".

sovietmeciu -buvo milicijos igaliotinis, kuris savo

sovietmeciu -buvo milicijos igaliotinis, kuris savo  portretas
rajone visus tokius neklauzadas kuo puikiausiai zinojo ,buvo vaiku kambarys milicijos poskyriuose kur juos nusivezdavo ykresdavo bananu per subine ir ateity jie bijodavo ten papult , nepataisomus neklauzadas pusmeciuj ,metams uzdarydavo y nepilnameciu kolonija tarp tokiu paciu neklauzadu , kur jie vieni kitiems patys aplauzydavo ragus --iseje is kolonijos --atgalios y kolonija nei vienas papult niekados nebenorejo. Dabar senoliuj galva praskele , mergaite isprievartavo --nieko ... nulis,....pagal pederastines Briuselines LGBT reformas sizofreniku debilu vygdomas lietuvoje --jie nepakaltinami jie geri, jie taip zaidzia ,jie uzaugs ir taps gerais ....teisine sistema lietuvoj iskrypus ir visiskai degradavus,, tai jau aplamai ne teisine sistema -tai teisines sistemos PARODIJA...

Vilius

Vilius portretas
Na istorija kartuojasi.Reikia burtis ir kovoti pries tos pliešikus.Ir mieste bus tvarka.

???

??? portretas
Čia reformos pasėkmės. Panaikinti apylinkės inspektorius siaubinga nesamonė. Niekas nieko nebetiria, o tik rašo 'ATKAZUS".

Anonimas

Anonimas portretas
sakaliemiai ACIU sakykit !!!!

lietuvos teisemaukos idiotams ,politikams

lietuvos teisemaukos idiotams ,politikams  portretas
isdraskyt kas buvo sukurta --proto uzteko ,isleido ,,dzina,,is butelio, atgalios sukist nebeiseina protelio neuztenka.....buvo ,,,sovietiniais,,, laikais ,,nepilnameciu nusikalteliu kolonijos,,, kur stai tokius busimus banditelius kisdavo uz grotu ir laikydvao ,ten mokslus baigdavo , elgtis ismokdavo, bent jau anais laikais ten pabuvoje mazameciai 80 % iseidavo silkiniais ir nagu daugiau y nusikaltimus nekisdavo , 20% likdavo bandiugom ir keliaudavo is kalejimo y kalejima ...siais laikais visi iki vieno 100% sedes kalejimuose , arba paauge sukurs banditines gaujas valkiosis ples ,zudys ir zagins.....ir visa tai jus patys sukurete su savo iskreipta teisingumo saavoka, skatinama politiku ir briuseliniu agrastu...

Va

Va portretas
Teko matyti kaip pagrindinio veikėjo mama žiūri naglomis akimis į vos neapiplėštą moterį ir sako čia ne jis čia draugai., o nukentėjusioji sako . aš atpažįstu jį, nepirmą dieną matau. Kodėl ir kokiomis teisėmis šeima gyvena šiame rajone, kas galimai suinteresuotas nuomoja butą. O gal bendras verslas

Kaimynas

Kaimynas portretas
Pradėkite nuo lizdo. Visa šeima dar gyvena RYŠININKŲ G. niuomojame bute, pastovios išgertuvės triukšmai daug metų lydi mus, Taip pat matome per langus, kad tie patys asmenys susitikinėja, Jiems nėra uždrausta matomai tai daryti. Dabar jie bus atsargesni. Galimai ruošiasi naujiems išpuoliams. O mamos Juos slepia kaip tik įmanoma.

As

As portretas
Seniai ta problema yra kad nera policininku bet klausimas iskur ju atsiranda tiek reiduose vos ne kiekviena ryte po 4 ekipacius skirtinguose miesto vietose ar ties Mickais greiti saudo nes vairuotoja pagavus virsyjant greiti 15km 6 euro bauda protokolas jau ir rezultatas o ka cia su tais vagim tasytis nera rezultatu.Tai mieste izvelgiu tik viena problema vairuotojai huliganai arba policija gali persivadint i UAB

Kirvis

Kirvis portretas
Spardyti gyvates kaip kamuolius.

KLP

KLP portretas
"Statistika rodo, kad užtikriname mieste tvarką." - sako policijos šulas. Įdomu, kaip į jo žodžius reaguoja tos vienos grupelės sumuštų ir apiplėštų vaikų tėvai ? Blogai, kai ordinai dalijami tik už statistiką ....

Antanas

Antanas portretas
Grubliauskas, situacija mieste stabilizavosi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių