Klaipėdoje surengtas reidas: Žvejų gatvėje pažeidėjų nemažėja

Naktinio patikrinimo metu kontrolieriai medžiojo senamiestyje netinkamai automobilius paliekančius vairuotojus bei kitus pažeidėjus. Jiems skirtos baudos.

Penktadienį iki vėlumos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus žmonės kartu su Klaipėdos policijos Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnais stebėjo, kaip uostamiestyje veikiančios parduotuvės-barai laikosi Alkoholio kontrolės įstatymo, ar vairuotojai paiso Kelių eismo taisyklių Žvejų gatvėje, taip pat aplankytos pasilinksminimo vietos senamiestyje.

Panašu, kad išsižadėti senų įpročių klaipėdiečiai neskuba – kontrolieriai tą vakarą užfiksavo net trylika automobilių, kurių vairuotojai ignoravo draudžiantį stovėti ženklo.

Šis pažeidimas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. Prasižengusiesiems pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos.

To paties naktinio reido metu pareigūnai patikrino šešias naktines parduotuves. Nustatytas vienas Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimas Taikos pr. 24 esančiame bare.

Kaip informavo Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vadovas Saulius Valiulis, apie 23 val. pardavėja vyriškiui pardavė degtinės butelį išsinešti.

Moteriai surašytas administracinis nusižengimo protokolas.

Medžiaga bus perduota Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui, kuris, savo ruožtu, įmonės vadovui turėtų taikyti ekonomines sankcijas. Už alkoholinių gėrimų pardavimą draudžiamu laiku gresia bauda nuo 20 iki 300 eurų.

Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas pirmadieniais–šeštadieniais iki 10 val. ir nuo 20 val., o sekmadieniais – iki 10 val. ir nuo 15 val. užtraukia baudą nuo 14 iki 90 eurų.

Kitokių pažeidimų nenustatyta.NAUJAUSI KOMENTARAI

Geriausias pasiūlymas bet kam

Geriausias pasiūlymas bet kam portretas
Jei norite gauti papildomų pajamų kiekvieną mėnesį ... Daugiau neieškokite! Tai yra puiki galimybė kiekvienam užsidirbti nuo 22537 iki 29468 USD per mėnesį, kai jie laisvalaikiu dirba namų kompiuteryje ... Aš tai darau 2 mėnesius, o praėjusį mėnesį uždirbau savo pirmąjį atlyginimą! !!! Daugiau informacijos apie šią svetainę ... .................>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

tam Jojo

tam Jojo portretas
o tamstai nekeista, kad "plyta" uždėta vasarą , kai veikė vieno baro gatvės kavinė, terasą išardė, o "plytą" nuimti "pamiršo". Tai atžagarių rankų darbas

Pritariu

Pritariu portretas
Tokių mažų baudų skyrimas neprivers paklusti tvarkai ir įstatymui
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių