Klaipėdoje pertvarkys dar vieną sankryžą

Šilutės plento ruožo nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos laukia rekonstrukcija. Pertvarkyta bus ir šios, vienos iš pagrindinių miesto arterijų, sankryža su Kauno gatve.

Projektuotojai miesto valdžios atstovams pristatė Šilutės plento ruožo nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos rekonstrukcijos sprendinius.

Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas pripažino, kad kažko naujo nėra siūloma. Arterijos dalyje bus paklota nauja danga, sutvarkyti pėsčiųjų ir dviratininkų takai.

"Bus tęstinumas nuo sankryžos su Tilžės gatve", – tvirtino vedėjas.

Didesnių pokyčių laukiama Šilutės plento ir Kauno gatvės sankryžoje. Rekonstrukcijos metu ši bus pertvarkyta į reguliuojamą šviesoforais.

"Eismas ja vyks tvarkingai ir saugiai. Nebereikės važiuoti iki pervažos, kad apsisuktum. Sankryžoje iš Kauno gatvės bus galima pasukti į kairę", – pasakojo vedėjas.

Šilutės plento ruožo nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos ir sankryžos su Kauno gatve rekonstrukcijos projektą numatyta pabaigti šiemet – lapkritį.

Darbai startuos, kai bus baigta Tilžės gatvės ir pastarosios, Mokyklos gatvės ir Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcija.

"Šiemet į žiedą įeisime tiek, kiek leis įmonė "Klaipėdos vanduo". Jie kloja lietaus nuotekų kolektorių. Žiedinės sankryžos rekonstrukciją baigsime kitąmet. Ji bus pertvarkyta į šviesoforinę. Taip pat bus išasfaltuotos dalis šoninių gatvių. Anksčiausiai minėto Šilutės plento ruožo rekonstrukcija startuos kitų metų antrą pusmetį, realiausiai – 2020 m. pirmą pusmetį", – planavo vedėjas.

Šilutės plento ruožo nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos būklė yra prasta. Čia nespėjama lopyti duobių.

Praėjusiais metais ištisinė asfalto danga buvo klojama šios arterijos dalies nuo pervažos iki žiedinės sankryžos su Baltijos prospektu pusėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

patarimas

patarimas portretas
gal dašutins tiems miesto veltėdžiams, kad ties kauno stotele abiejose pusėse gatvė susiaurėja iki dviejų juostų ir reikia padaryti tris kaip ir visas Šilutės plentas. gal dašutins kad ties duonos kombinatu pėščiųjų perėjos šviesoforui reikia mygtuką įrengt.

Tai gal koki

Tai gal koki portretas
miniratuka padarys kap rajonuose?Labai gerai sulaiko judejima ir sukelia avarines situacijas:D)

A. V

A. V portretas
Jei iškylos tokį asfaltą kaip smiltelés gt tai nieko gero. Smiltelės gatvėj paklotas naujas asfaltas jau banguojasi. Reikės greit viską lopyti.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių