Klaipėdoje laukiama Pasaulio salės futbolo čempionato

Iki Pasaulio salės futbolo čempionato likus lygiai šimtui dienų, Klaipėdos Atgimimo aikštėje šeštadienio popietę įjungtas atgalinis laikmatis, fiksuojantis tirpstantį laiką iki artėjančios futbolo šventės Lietuvoje, kurios vienas etapų vyks ir uostamiestyje.

„Tai – neeilinis įvykis visai Lietuvos sporto bendruomenei. Pas mus juk niekada nevyko jokios sporto šakos joks pasaulio čempionatas. Todėl atsakomybė didelė ir džiaugsmas didelis“, – po atgalinio laikmačio paleidimo ceremonijos portalui kl.lt kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas, klaipėdietis Tomas Danilevičius.

Kartu su LFF prezidentu į Klaipėdą atvyko ir federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei FIFA turnyrų vadovas Jaime Yarza.

Svečias Lietuvoje viešėjo jau trečią kartą, tačiau Klaipėdoje – pirmąkart. Būtent čia vyks vieno čempionato pogrupio varžybos.

„Pagrindinis šio mano vizito tikslas buvo susitikti švietimo, mokslo ir sporto ministre ir suderinti paskutinius organizacinius reikalus. Esu labai patenkintas tuo, kaip čia viskas organizuojama. Esamas sąlygas būsimam čempionatui vertinu labai gerai. Lietuvoje puikios salės, puikūs viešbučiai, kokybiškas aptarnavimas“, – atviravo J.Yarza. Švietimo ministerijos duomenimis, FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatui iš šalies biudžeto skirta 1,43 mln. eurų.

Dalis šių lėšų skirta čempionato treniruotėms skirtų salių Vilniuje, Prienuose, Garliavoje, Palangoje ir Klaipėdoje remontui.

Lietuvoje puikios salės, puikūs viešbučiai, kokybiškas aptarnavimas.

J.Yarza teigė, kad bendras šių varžybų biudžetas siekia apie 20 mln. JAV dolerių. Apie 10 mln. JAV dolerių iš šios sumos bus išleista tiesiogiai Lietuvoje.

Anot svečio, šis čempionatas bus ne tik salės futbolo populiarinimas, bet ir jį rengiančiai šaliai labai gera proga pasirodyti pasauliui.

T.Danilevičiaus teigimu, planuojama, kad be pačių sportininkų ir trenerių į Lietuvą atvyks apie tūkstančio oficialių svečių delegacijos.

Tikimasi, jog gana sparčiai Lietuvoje ir Europoje vykstanti vakcinacija leis į čempionatą atvažiuoti ne tik sportininkams, bet ir salės futbolo gerbėjams.

Čempionatui Lietuvoje rengtasi dvejus metus.

FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas vyks rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Lietuvos rinktinė A grupėje rungtyniaus su Venesuelos, Kazachstano ir Kosta Rikos komandomis, iš viso čempionate varžysis 24 ekipos.NAUJAUSI KOMENTARAI

KAM, KAM

KAM, KAM portretas
Kam jis reikalingas tas atgalinis laikmatis, vėl pinigai mėtomi vėjais, džiazo festivalio nėra, tai bent čia gali pasisavinti pinigų......tragedija, kas klaipėdiečiams iš to????
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių