Klaipėdiečiai pasišaipė iš netvarkos mieste

Klp nebesvaik

Klp nebesvaik portretas
Juk patys isirinkot dziasbenda tai ir dziaukites avinai.

to tai

to tai portretas
Čia matau yra rašinėtoju kad reikėjo ne šį merą rinkti. Taip aš rinkausi kitą ir dėl to neverkiu bet ar buvo daug klaipėdiečių kurie dabar verkia kad blogas meras bet užpakalių kai buvo rinkimai nepakėlė ir nėjo balsuot. Atsakymas buvo visų vienodas o kas iš to. Na va ir turim kas iš to. Vot nebūkit lūzeriai ir eikit balsuot ne dėl savęs o dėl vaikų, tėvų, senelių dėl ateities. Kada pradėsim nuo savęs tokio bordako nebebus, nebereikės eiti ir šūkauti kaip blogai gyvenasi. Yra rinkimai ir einam visi. Kai eisim visi , o ne žiūrėsim ką kaimynas, gyvenimas keisis. Dabar tik daugelis šūkauja kad kaimynas blogai balsavo.

Airinė

Airinė portretas
Apskritai, ūkis Klaipėdos mieste smarkiai šlubuoja.Kalbant apie tą pačią Žardę. Šitiek privačių parduotuvių ,kirpyklų ir visos apsileidusios ,lauke žolės iki pažastų -jau seniausiai reikėjo tokiems savininkams išrašyti baudas. Bet čia niekam tai nerūpi. Naktinis baras Taikos pr. 119 a- ko gero pats didžiausias šiukšlintojas,nes jo lankytojai dergia visus kampus.Kiemsargiai ,kažkodėl tik vyrai . Tai po kiemą vaikščioja su žnyplėmis ir pakelia vieną kitą šiukšlę., bet gink dieve nepamatysi nei vieno šluojant ar grėbliu grėbiant.Tai toks ir tas darbas. Jeigu gyventojai patys nesitvarkytų ,tai stūksotų šiukšlių krūvos.Bet mokame už visokius administravimus ir kitus neaiškius mokesčius.Kam tokie etatai reikalingi ,jeigu neatlieka savo pareigų.

Ha

Ha portretas
Puteikiene,pirmiau šūdus po savo langais išsìvalyk,o paskui miesto probĺemas gvildenk...

naglas

naglas portretas
puteikiene loja-karavanas eina

KLAIPEDA

KLAIPEDA portretas
Žmones jus žmones kaip jus nesuprantate jei turi masina turi ja naudoti vazinetis su ja o ne uziimti vietu daugebuciu gyventuju kiemus taip nera kuo ten kviepuoti... butu pvz kaip Anglijoj masina be draudimo be tecnikines apziures negali net stoveti viesoje vietojo, o Lt visiskai visiems vienodai tiek tai musu valdziai tiek miesto gyventojams. Kad man kas leistu tokia galia as visus lauzus surinkciau netvaringus mieste kur uziima tik vieta!!!!

kas

kas portretas
pakeis dudoriu gal koks ateivis is titovu?.....

Ieva

Ieva portretas
Man irgi nesuvokiama, kad balsavo už tą patį merą, o dabar verkšlena... Aš nebalsavau ir man labai pikta, kad ir toliau sėdim prie š... krūvos... tik kalbos ir nieko daugiau.

griešnikas Grėbliauskas

griešnikas Grėbliauskas portretas
Nesinervuokit, žmonės, greit paleisiu tramvajus, Depo jau pastatytas

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Kur žiūri valdžia?Ogi tik į savo kišenes.

>

> portretas
Kodel miestas apleistas,chebra atliks tyrimus?SavUvaldybes 473 chebrantai,nezino,reik nauju "ekspertiniu etatu",kodel "kuoliukas" stovi metus,ne pagal projekta ...

Kad miestas apleistas

Kad miestas apleistas portretas
sutinku , o kas dėl supuvėlių auto metų metais paliktų yra tokia tvarka : jei auto aplamdytas , su nuleistomis padangomis ar panašiai , reikia parašyti į viešosios tvarkos skyrių + foto ir jie reaguoja , ieško šeimininko . Paprastai situacija sutvarkoma . Jei stovi auto tvarkingas , tai gali stovėti , kad ir dešimtmečius ) Jei netrukdo eismui ir t.t.

Gyventojui

Gyventojui portretas
Tai utilizuok be perspėjimo, ko lauki?

Gyventojas

Gyventojas portretas
Aplamai Klaipedos miestas yra labai apsileides su stovinciais apleistais automobiliais, reiktu tokius utilizuoti be jokiu perspejimu vesti i metolo laùza ir presuoti labai gadina vaiza mieste!

Gyventojas

Gyventojas portretas
Isvis sita Žardes aikstele yra labai apleista masinu visokiu supuvusio nezinia kiek metu metais ten stovi atvaziuoji ir neturi kur masinos pasistatyti!!!

piliete

piliete portretas
Sakaliene,kada bus nusienauta atkarpa tarp laivu statybos ir remonto mok bei darzelio alksniukas o ir visas stadionas siemet dar nebuvo sienauta skaiciau kad kazdas ruosiasi rinki parasus ,tada nusienavo bet tik puse,auuu kur dingo pinigai

to >ananistas

to >ananistas portretas
Ty zalepi svoju uzpakali! Ponial? Kad nesmirdetu Klaipedos multikulturiniam mieste!!! Supratai?!?!? Aaaa???!!!

R

R portretas
O kodel dabar toks verkimas del neveiksniu valdininku kaip Duda? Vaitkus sake , kad toki ukvedi kartu su Sakaliene pirmu reisu isspirtu lauk. Bet jums geriau buvo ju draugelis Grubliauskas. Tad sedekit dar viena kadencija su tais paciais lodoriais.

Klaipeda

Klaipeda portretas
Plunge labai tvarkingas miestas,keliai kaip sveicarijoj.Cia ne juokas.

Rublis

Rublis portretas
"Tuo turėtų užsiimti Klaipėdos vanduo". Čia apie atvirą sulini, pagal dūdą. Bet... galėtų ir kirpykla, ar kioskelis šulinių užsiimti. Nu bl....t ir vadovus turime

Šiaurės prospektas

Šiaurės prospektas portretas
Šiaurės prospekte prie geležinkelio tilto ant pėsčiųjų tako jau kokie 6 metai toks pats stovi. Manau, kad čia tokia remonto technologija.

Blinda

Blinda portretas
Visa ta klana, kur trina kelnes ir sijonus jau virs 20 metu, reikia grusti lauk is Klaipedos savivaldybes ir merijos. Kiek ten gali sukti savo reikaliukus ir pasyviai stebeti miesto griuvenas?

Kaimynė

Kaimynė portretas
Oi tu Dūda dūdele...,,Žinau problemą ''... ,bet nieko nedarai .Kaip šitaip galima ? Tai jau nors nieko neprasitartum , nes šitaip tik gėdą sau užsitrauki . P.S. Ir dar - Tai kokią algą tas atleistasis direktorius iš Vandentiekio gauna pas Grubliauską ,generališkai merui patarinėdamas?

to lopeta

 to lopeta portretas
nenusidnekam. ant paminklu galima keliom kalbom - turistinis objektas.

Žinote

Žinote portretas
aš jau nesistebiu , kad dėl tokio valdininkų ,, aktyvumo ,, Klaipėda prarado ar ne 3 milij skirtus miestui , o ką daro meras ? Ogi nieko , kaip ,, dirbo ,, taip ir dirba tie valdžiažmogiai . METUS LAIKO ŠULINIO DANGČIO NĖRA KAM SUTVARKYTI , o yra 2 gaunantys algą - Dūda ir ,, vandenys ,, ? Ką galvojo tie , kurie balsavo už Grubliausko komitetą ?

>ananistas

>ananistas portretas
Uzciaupk savo kalbanti uzpakali. :)

Anonimas

Anonimas portretas
Lopeta - zatknis

kl

kl portretas
Ir vėl "miesto tvarkdarys" "problemą žino".Tai kodėl nieko nedaro?Juk tokių "žinomų" betvarkių pilnas miestas.Pradėkit nuo centro-"Baltijos" kino teatro ir pirmyn.Sėdat į tarnybinį automobilį,pervažiuojat miestą ir duodat nurodymus visai armijai valdininkų ir firmelių-konkursų laimėtojų.Kas trukdo dirbti?Jei kelis metus neįstengiama užbaigti Tilžės g.remonto,kuičiamasi Taikos prospekte ir tik vardijamos priežastys,kas patrugdė darbus dirbti,tai tik organizavimo bėdos.

as

as portretas
Ko verkiat,reikejo galvoti kai rinkote,dabar meras su parsivezta prostitute is ukrainos ir makunu valdo.Dziaukites

Lopeta

Lopeta portretas
Lietuvoje nera dvikalbystes. Pazeidimas. O atsakingiems, mars tvarkyti sulini. Sekmadieni mitingas prie savibledos.

lakstytoja

lakstytoja portretas
Rėkiat-perrinkti gi nesenai patys persirinkot ko norit? Visi grįš į savo kabinetus ir iš ten tvarkys reikalus , gal norit kad jie po miestą lakstytų? Ties BIG-u prižadėta įrengti perėją -lakstom kaip pašėlę per gatvę ir nieko- perėja yra ties kolonėle, ne ką veikit, nulėksit iki ten ir prašuoliuosit..

Pone , mere,

Pone , mere, portretas
ar pačiam ne gėda ? Valdininkai žino , bet nieko nedaro ? Seniai sakau Klaipėdos meras ,, tuščia kėdė,, . Manau tikrai laikas reikalauti mero ir jo komandos atsistatydinimo . Kiek galima tyčiotis iš miestiečių . Gal naujoji savivaldybės mentorė paaiškins ponui Dūdai , o tuo pačiu ir merui kaip reikia dirbti valstybės tarnyboje ? Ar čia tokios savivaldybės klerkų ,, tradicijos ,, ? Apgailėtina ....

Kl

Kl portretas
Meras alkoholikas turės kur įsikibti .

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
"Klaipėdos vanduo" generalinio direktoriaus L.Makūno palikimas, dabar yra V.Grubliausko patarėjas. Už nepatarimą, siūlau skirti L.Makūnui griežtą papeikimą.

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip Grubliauskas irDūda, saldi porelė, bet visai netinka Klaipėdai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Tarptautinis folkloro festivalis savaitgalį nuspalvins Palangą
  Tarptautinis folkloro festivalis savaitgalį nuspalvins Palangą

  Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – šiandien, rugsėjo 20 d., kurorte prasideda tris dienas truks...

 • Indo pretenzijos Klaipėdos universitetui atmestos
  Indo pretenzijos Klaipėdos universitetui atmestos

  Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė sprendimą civilinėje byloje, kurioje Klaipėdos universiteto absolventas iš Indijos norėjo prisiteisti įmoką už studijas. Baigiantis teismo procesui užsienietis padidino savo reikalavimą iki 38 milijonų e...

  6
 • „Blogi vaikinai“: nuo provokacijų iki hipnozės
  „Blogi vaikinai“: nuo provokacijų iki hipnozės

  Provokacijos, eksperimentai, perversmai, šurmulys, hipnozė – tai muziką kuriančių „blogų vaikinų“ duona. Jie – Johnas Cage’as, Steve’as Reichas, Charlesas Ivesas ir kiti – amerikiečių kompozitoriai, kuri...

 • Klaipėdietis siekia prisiteisti žalą iš valstybės
  Klaipėdietis siekia prisiteisti žalą iš valstybės

  Klaipėdietis Grigorij Pavlov siekia prisiteisti iš valstybės žalos atlyginimą už aštuonerių metų kančias iki buvo galutinai išteisintas. ...

  6
 • VII Klaipėdos knygų mugė stebins netikėtumais
  VII Klaipėdos knygų mugė stebins netikėtumais

  Spalvinga, netikėta, pilna staigmenų – tokia laukia VII Klaipėdos knygų mugė. Spalio 3–5 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje įsikurs skirtingi kūrėjai, intriguos skirtingi knygos formatai, ypatin...

  1
 • „Kamineros grupę“ kontroliuos toliau
  „Kamineros grupę“ kontroliuos toliau

  Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje vėl linksniuota bendrovės "Kamineros grupė" veikla, dėl kurios ne vienerius metus skundžiasi Smeltės kvartalo gyventojai. Dauguma taršą, tvarką ir triukš...

  3
 • Amžinosios nakties lakštingalos „Giesmė ateičiai“
  Amžinosios nakties lakštingalos „Giesmė ateičiai“

  Koncertų rengėjai turi pasirinkimo teisę, ar programose atlikti populiarius, madingus kūrinius ir kviesti minias žmonių sutraukiančius atlikėjus, ar pristatyti tai, kas aktualu, vertinga ir tikra. Festivalis „Permainų muzika“ atsiliepia ...

 • Korupcijos detektorius pasiekė Klaipėdą
  Korupcijos detektorius pasiekė Klaipėdą

  Nuo pavasario Lietuvoje vykstanti prevencinė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akcija prieš korupciją vakar pasiekė ir Klaipėdą. Aikštėje prie paminklo "Arka" buvo pastatytas simbolinis korupcijos detektorius, kurį išba...

 • Dėl beglobių kačių – aistros
  Dėl beglobių kačių – aistros

  Kačių karai uostamiestyje tęsiasi. Vieni klaipėdiečiai mūru stoja už beglobių gyvūnų saugojimą, šėrimą, namelių jiems įrengimą, kiti kategoriškai kratosi jų kaimynystės. Už beglobių kačių kastravimą atsakingas "Nuaras&...

  3
 • Ar žengs pramonė į Baltijos jūrą?
  Ar žengs pramonė į Baltijos jūrą?

  Pagal šiuo metu pradėtą svarstyti šalies bendrojo plano koncepciją Lietuva rengiasi žengti ne tik į jūrą, bet ir iš esmės tvarkyti vidaus vandens kelius. ...

  5
Daugiau straipsnių