Klaipėdiečiai neskuba skųsti rūkalių balkonuose

pilietis

pilietis portretas
o kaip del triuksmo butuose gaujos vaiku susirenka 1-ame kambaryje ir spardo kamuoli virs galvos gyvenantiems kaimynams ir ant tiek isismarkuoja kad ima klykti kaip gyvuliai skerdziami,dar ir tevas-zmogus metuose prisideda,o balsas jo garsesnis kai p vaiku,savivaldybei ne motais kvieskit policija toks atsakymas,butus tik moka dalinti visiem degradam,pagalvokit,paruke zmogus balkone,kas ruke tas ir rukys,as nerukantis,bet tokias nesamones sugalvoti,gali neturintys ka veikti

S.S.S.

S.S.S. portretas
kad skųsti pirma reikia turėti tiesioginius vaizdo įrodymus, jeigu tokių nėra, vien skundas nieko nereiškia. Tad realiai draudimas yra, o už jo nesilaikymą nubausti praktiškai neįmanoma.

tipo

tipo portretas
babkiu taip reikia? uzjauciu valdantiesems,vargseliai ,kaip jus ten ? Ar normaliai gaunat?

Nerukantys

Nerukantys portretas
Jei rūkysiu virtuvėje, o dūmai pateks pas kaimynus per ventiliacija - kaip jie įrodys kad aš ten rūkiau ? Idiotiškas įstatymas, kuri vykdyti neįmanoma :-)

2 Vietinis

2 Vietinis portretas
Jokiu problemų. Rūkysiu virtuvėje prie gartraukio. Kaimynai labai apsidžiaugs :-)

Vietinis

Vietinis portretas
Oooo, čia gerą širšių lizdą pajudino! Rankos dreba nikotino vergams, kaip gi čia dabar balkone neparūkysi? Jeigu taip patinka cigarečių dūmai tai rūkykit kambariuose savo, kur problema?

Aha

Aha portretas
patiems rūkaliams tai nepatinka jei jų pačių butas smirdės cigarkiu dūmais o va ka kaimyns dieną nakti kvėpuoja lendančia per langus smarve tai nieko tokio?

....

.... portretas
Mano kaimynai rūko , rūko uždarę balkono langą , aš neužuodžiu ir man visai nerūpi kaip jie gyvena ar kuo kvėpuoja . Jų pasirinkimas ir mes šauniai sutariame. Pagarba , abipusė pagarba tarp kaimynų yra gero ir ramaus gyvenimo daugiabutyje sėkmė . Negerbiantiems ir negalvojantiems bus įstatymas . Koks čia skundimas ? Liberalas galėjo patylėti ir taip pagarbos jiems neliko po balsavimo dėl narkotikų dekriminalizavimo + konservatoriai + laisvi + socdemų Paluckas , Šakalienė .... Galės mirusio Matuko.tėvai kitus vaikus " auginti apsipūtę " , o "šakalienės" atiminėti likusius gyvus ....laisvė , liberalumas ...

Demokratinėje valstybėje

Demokratinėje valstybėje portretas
reikėtų gyventi taip , kad tavo asmeniniai pasirinkimai , netrukdytų kaimynams , aplinkai ir t.t. Tokius žmones valstybeje reikėtų auginti ir tik tada būtume laisvai demokratiški , pone liberale , Vitalija . Kol to nėra , egzistuoja įstatymai . Kas liks iš valstybės kada joje " gyvens kaip nori liberaliai " narkomanai , girtuokliai ir visi kiti priklausomi , agresyvūs ir t.t ? Kur turės gyventi padorūs , turintys kitokių siekių ? Emigruoti ? Jūs dėl tokios valstybės " kovojate " Vitalija ? Tada tikrai , skaldyk ir valdyk , VALIO !! URA !!! Matyt skirtingai suprantame žodį " laisvė " ir klestinti , turtinga , laimingų , pagarbių žmonių LIETUVA ?

Anonimas

Anonimas portretas
reikia kovot pries narkomanija ir kofeimanija nuodus,isgrust lauk is maisto parduotuviu tuos narkotikus nuodus

Magyla

Magyla portretas
Dar nesikreipiau, nes šiemet nė karto dūmų neužuodžiau. Gal mano kaimynai patys atėjo į protą, gal įstatymas juos paskatino... Žinoma, jei pastebėsiu rūkančius, bematant brūkštelsiu savivaldybei laiškelį. Dusinsiu rūkalius taip pat, kaip jie iki šių metų mane dusino!

Kas esi?

Kas esi? portretas
Klausimas ar tai veikiantis ar neveikiantis įstatymas yra neteisingas. Kiekvienas iš mūsų turėtų paklausti savęs, - kas aš esu? Avinas ar bendruomenės narys. Labai paprasta. Jei avinas rūkysiu, smardinsiu ,- niekas neuždraus ir t.t. Jei priklausau bendruomenei, pagalvosiu apie kaimynus, gal jiems nemalonus rūkalų kvapas, gal elgiuosi egoistiškai, gi ne be reikalo priimtas toks įstatymas, todėl būsiu supratingas ir balkone nerūkysiu. Geriau gražiai sugyvensiu su kaimynais, nes maža kas gali atsitikti. Pagaliau bėdos atveju, pagelbės tik kaimynai. Ir niekam nieko nereikės skusti.

Vitalijai

Vitalijai portretas
Rūkymas yra priklausomybė ir dūmai NUODINGI . Kodėl nerūkantys ne savo noru turi nuodytis ? Kodėl draudžiama rūkyti stotelėse , viešo maitinimo įstaigose , vaikų aikštelėse ? Kodėl pranešame apie savivaliaujantį ? Pilietinė pareiga , atsakomybė - nežinote tokių žodžių ? Valstybėje auginami sąmoningi žmonės , o ne " laisvi tešlagalviai " kurie žino tik teises , o ne pareigas . Žinau rūkančius , kurie rūko nes jiems norisi , bet jie nenuodija kitų ir su jais nereikia tartis !!! Jie sąmoningi , atsakingi žmonės , o to nesuvokiantiems , ginant nerūkančiųjų teises , bus įstatymas . Ponas liberalas , manau , labiau " griauna " valstybę , padorių , atsakingų žmonių valstybę .

Nieko panašaus Vitalija

Nieko panašaus Vitalija portretas
Pirmiausia valstybėje , bet kurioje, įstatymai egzistuoja . Tada " griovimu " reikėtų vadinti visus įstatymus : dėl triukšmo , dėl šiukšlinimo , dėl greičio viršijimo ir t.t . VALSTYBĖJE tvarkos reikia , o kažkokio liberalaus balagano ...Kas dėl rūkymo , pradėkime nuo to : kodėl PRAŠYTI , TARTIS turi nerūkantys ? Ar jie DAUGIABUTYJE turi daugiau teisių ? Nemanau . Su rūkančiais ar kitais turinčiais priklausomybes SUSITARTI YRA NEĮMANOMA , nei su girtuokliu , nei narkomanu nei ....Pagaliau ne gyventojas turi rūpintis kaimyno priklausomybėmis , tam yra įstatymai jiems suvaldyti . Todėl aš manau , kad šis įstatymas labai reikalingas , jis suteikia visiems namo gyventojams teisę gyventi pagal jų pasirinkimą . RŪKYTI NEDRAUDŽIAMA , jei dūmai NESKLINDA Į KAIMYNO BUTĄ . Jei rūkantys trukdo man gyventi aš dabar turiu įrankį , teisinį , ginti savo teises . Gaila , kad to nesuvokiate .

Vitalija D.

Vitalija D. portretas
Ar jūs nesuprantate, kad kuriama sistema - griaunanti žmoniu tarpusavio santykius. Skuskite vieni kitus, juodinkite, kenkite. Taip griaunami valstybes likučiai, mūsu pačiu rankomis. Manau su kaimynu pasikalbeti, rasti sprendima, susitarti yra protingesnis problemu sprendimo budas. Ar mes jau nebemokame bendrauti tarpusavyje. Tada VALIO!!! planas “skaldyk ir valdyk” pavyko!!!!

kasdien i pasauli ateina naujas kvailys ir ne 1

kasdien i pasauli ateina naujas kvailys ir ne 1 portretas
Kvailius dirbtinai kirsina, kvailiai riejasi ir nieko nesupranta.

Kodėl neskuba

Kodėl neskuba portretas
Neskuba, nes žino, kad rūkalių vistiek niekas nenubaus. O į galvą nuo to kaimyno gali gauti. Ir nešiosi visą gyvenimą " nesunkų sveikatos sutrikdymą" Bus viskas kaip LT

ff

ff portretas
Gerai , kad uždraudė rūkyti - reikia uždrausti gerti kavą, kai kaimynai apačioje pradeda gerti kavą visur pasklinda kofeino kvapas

davatka

davatka portretas
Pasaulyje turi būti teisybė :)

IŠ ESMĖS

IŠ ESMĖS portretas
Prisisvajojau prisisprogęs, galvą skauda dabar, atleiskit už kliedesius.

IS ESMES

IS ESMES portretas
Istatymas geras ir reikalingas.Negali kiti asmenys gadinti samoningai kito asmens sveikata.Be to rukymas taip pat yra priklausomybe ,kaip ir alkoholio vartojimas ,narkotikai ir kt.Galima suprasti rukancius ,-reikia jiems kreiptis pagalbos jeigu patys savo noru negali mesti.Sporto zmones ,kurie yra populiarus visuomeneje turetu skirti daugiau reklamos pries rukymo zala.Ar kas gali isivaizduoti varzybu metu rukanti treneri ,nors tokiu yra ,ar sportininka.Niekas rukancio neprims i jokia komanda.Kaip ir vartojancio svaigalus.Kitas argumentas ,tai dauguma zmoniu yra nerukanciu.Kam daryti kokius tai susirinkimus.Nusisneka tie liberalai eilini karta.Be to pamirsta vaikus ir sergancius zmones.Kitas klausimas labai aktualus tai del gyvunu laikymo ,taip pat reikia grizti prie rusu laiku buvusi istatyma ,kad del gyvuno laikymo ,turi buti visos laiptines sutikimas.Jau laikas apie galvoti.Kodel dauguma gyventoju turi kenteti ir uostyti gyvunu pridergtose vietose smarve ir nesvarumus.

Anonimas

Anonimas portretas
reikia kovoti pries narkomanija,neprekiauti parduotuvese tais nuodais narkotikais,atlaisvint visuomene nuo tu nuodu narkotiku

nieko

nieko portretas
ateis vasara kai bus neimanoma kentėt

debiliukams narkomanams

debiliukams narkomanams portretas
Kokios dar ventiliacijos? Skaitykit įstatymą, beraščiai. Į kaimynų erdves dūmai negali pasklisti per niekur. PER NIEKUR, AIŠKU JUMS, IDIOTAI??? Taip, kad sandarinkitės savo ventiliacijas ir smirdinkitės savo virtuvėse ar voniose kiek tik norit.

Siūlau ponui Poimanskiui

Siūlau ponui Poimanskiui portretas
atidžiai paskaityti įstatymą , tada nereikės svarstyti kas yra geriau balkonas ar virtuvė ar .... Įstatyme aiškiai rašoma - dūmai neturi sklisti į kaimyno butą . Savo buto sandarumu turi rūpintis rūkantys .

Camel

Camel portretas
Balkone rūkyti uždraus - tada dūmai pasklis pas kaimynus per ventiliacijos angas, kištukinius lizdus, kitas angas. Aš esu gyvenęs šalia kaimyno, kuris per dieną supešdavo po du pakelius "Primos". Jis tingėdavo eiti parūkyti į balkoną - šalta, ne visada ir langą praverdavo peklydamas. Dar iki šiol nupurto prisiminus tą smarvę, kuri sklisdavo iš jo buto į laiptinę ir mano namus. Skundų rašytojams, per kuriuos rūkoriai trauks dūmą savo butuose, užsidarę langus, siūlau įsigyti dujokaukes ar bent jau respiratorius. Kai jūsų name uždraus rūkyti balkonuose, sužinosite, kas yra tikroji rūkalų smarvė. Skųskitės ir patys kentėsite.

Kvailys , o ne pilietis

Kvailys , o ne pilietis portretas
žmonės žino , kad dūmai - nuodai , kurie kenkia !!! Nori pats rūkyti - prašau , bet kitų , nenorinčių - nenuodyk . Kvėpuojantys dūmais yra pasyvūs rūkaliai ...Eik knygų paskaityk ...ir čia nėra noriu nenoriu , čia kalba apie NUODUS ! Ar nerūkantys neturi teisės patys pasirinkti kaip jiems gyventi ? Maisto kvapas - ne nuodai , o tik patinka nepatinka ....triukšmui yra taisyklės ....Kiek bukų ir dar piliečiai ? Gėda . Piliečiai gerbia kitų piliečių pasirinkimus . Jūsų teisės baigiasi ten kur prasideda mano . Liberalas kalba apie demokratiją ? Demokratiją tik rūkantiems ? :))) Tada tai demagogija ...

pilietis

pilietis portretas
O aš tada taip pat paskųsiu kaimynus nes man jų gaminamo maisto kvapas smirdi ir dar per garsiai kalba ir t.t ..

Pensininkui

Pensininkui portretas
Juokaujate ? Pabandykite paprašyti , atsakys - ką noriu tą darau . Jei rūkydami nesupranta , kad dūmai sklinda į kaimyno butą , manote supras prašymą ? Pagaliau kodėl nerūkantys turi eiti žemintis prašyti , lyg jie neturėtų tokių pat teisių kaip rūkančiųjų butų savininkai ? Visų gyventojų teisės lygios . Tegul rūkantys eina ir atsiklausia ar gali rūkyti ? Kodėl negalima rūkyti kavinėse , stotelėse , kitose viešose vietose ? Kodėl negalima triukšmauti , nes yra taisyklės . Daugiabutyje teises turėjo tik rūkantys , o nerūkantys turėjo prašyti . įstatymas reikalingas , kaip ir rašiau man jis apie pagarbą vienas kitam . Mano kaimynai rūko balkone , aš tikrai neisiu ir nepranešiu , nes kaimynai rūko galvodami apie mane :) - man dūmai nesklinda . Taigi baikime tas liberalias demagogijas , pone Gentvilai . Nei žinote , nei kalbėkite .

Fui fui

Fui fui portretas
Mane tai užknisa bl diedas su boba,paeiliui rūko,dūmai kyla į mano buto balkoną,aš ryte ir vakare vėdinu kambarius,o vasarą tai iš vis pyzd...iec.Taip ir norisi kibirą vandens ant galvos išlieti.Nekenčiu,paskui sprengsi kambariuose.

genialus įstatymas

genialus įstatymas portretas
Logikos etalonas ateinančiais kartai. Laukiam kada uždraus rūkyti virtuvėje ir vonioj.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Manau užtektų parašyti, kad kaimynai prašo Jūsų nerūkyti balkonuose, butuose. Sugebėjo nusipirkti butą, sugebės suprasti ir rūkymo žalą?

Vika

Vika portretas
Nu,negerai,negerai,-tas rūkymas balkone.Smarvė kyla į aukštesnius aukštus.Kartą ,net buvo padegę balkone takelį.Gerai,kad buvau namuose.Nenorėčiau ,kad kaimynystėje gyventų E.Gentvilas.Matyt,kad nesukalbamas jei blogybė jam geriau).Liberalas.

Gentvilui ,

Gentvilui , portretas
Kuris įstatymas leidžia rūkyti balkone ? Gal rūkantys tegul prašosi leidimo ? Liberalas ....kaip rusyne betvarkė , kas ką nori tas tą daro , prasmirdę , prišnerkšta ., nuorūkos po balkonais .." laisvė " :))) Gal jau patylėkite pone liberale ...

Geras įstatymas

Geras įstatymas portretas
Rūkyti gali ir dabar balkone . Užsidarai langus ir rūkai . Kaimynai " nerūko " dūmais iš tavo balkono . Viskas . Nebus jokių priekaištų , bet jei tu atsidarai balkono langą rūkydamas , o dūmai sklinda į mano butą , dažnai langas yra miegamojo , tada atsiprašau . Aš taip pat noriu gyventi " nepriklausomai " nuo rūkančio kaimyno . O tas liberalas Gentvilas , man iš vis neįdomi jo nuomonė po to , kada " ponas nieko nežinojo kas vyksta partijoje su Masiuliu " . O dabar kitus moko kaip reikia gyventi daugiabutyje ? Suįžūlėjo ?

Anonimas

Anonimas portretas
Rūko balkone, dūmai išsisklaido ore. Rūko kambaryje tada per ventiliacijos angas dūmai labai lengvai pakvimpa pas kaimynus. Uostyk iki valiai. Debiliškas įstatymas. Na o skundaliai buvo gerbiami ir vežant padorius žmones į Sibirą. Žodžiu - skaldyk ir valdyk. Bet neilgai tas truks.....

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedieciai ne stribai ir okupantu padlaiziai, kad skusti. Ten link Vilniaus-Kauno arabu gauseja...

Vitalija

Vitalija portretas
Ne piniguose esmė,mažiau rūkyti reikia,mirštat nerūke būt negalyt.Tai greitąją reikia kviesti, o nerūkyti, tada viskas bus gerai.

Negėda " žurnalistei " ?

Negėda " žurnalistei " ? portretas
Kiršnate žmones ? Skųsti ? Man šis įstatymas yra apie PAGARBĄ KAIMYNAMS . Jei rūkantys ir nerūkantys vieni kitus gerbs , nebus bėdų . Rūkantys galės rūkyti , nerūkantys pasyviai nerūkyti . Visi daugiabučio gyventojai turi vienodas teises . Rašo objektyvi " žurnalistė " ? Mano galva visai baigiame nusiristi su " nepriklausomais " .

Anonimas

Anonimas portretas
Skuskite, nes reik į biudžetą babkiu. Tik stukinti ir mokomi Lietuvoje
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių