Klaipėdiečiai dainomis ir parašais siekia išsaugoti Tauralaukio ąžuolus

antidudorius

antidudorius portretas
Negaliu patikėti savo akimis ir ausimis. Bus pažeista žmonių teisė į gražią gamtą ir aplinką....Prisidengiant sovietiniais metodais ir popieriukais. Mes nežinom kas čia kaltas.... Pinigai nėra avarbiau už žmones. Lauk iš savivaldybės jūs ten. Užtenka jau jūsų.

antidudorius

antidudorius portretas
Laikas keistis...

Sakot prisirakinti?

Sakot prisirakinti? portretas
Tai manau kad pirmiausia prisirakinti turi tie kas buvo organizatoriai. Tuo pačiu ir sužinosime kas pas mus yra didžiausi kovotojai už gamtą ir gyventojų gerovę. Aš dar ir sausainių su arbata atneščiau..

Sonda

Sonda portretas
Padekokit mūsų merui ir liberalams kurie taip gražiai rūpinasi miestu

Tauralukiskis

Tauralukiskis portretas
Mes atėjom. Kur jūs? Gavot komanda grįžti į kazarmas?

Tauralaukiskisa

Tauralaukiskisa portretas
AUUU. KUR JŪS Pacifistai?

Valteris

Valteris portretas
Tauralaukio yra Tauralaukio ir čia jokie pacifistai nelaukiami

Jonas

Jonas portretas
Ir dar prisikala už pautu kaip Maskvoje. Tada ir aš eičiau pažiūrėti pacifiku

Jei, kreipsis zmones ir laimes

Jei, kreipsis zmones ir laimes portretas
Su vietiniais gali nieko neiseiti , rasykit , skambinkit i ES. Ir dar vakaru Europoje zmones prisirakina prie medziu.

Adoms

Adoms portretas
Tai gal ne čia jūsų šeimininkai nukreipė? Gal iš tikrųjų žemiau biski? Sumaišė koordinates?

Xxl

Xxl portretas
Aha, nutilot komentatoriai!!!!

Xxl

Xxl portretas
Kodėl niekas nė protestavo, kai jauni ąžuolai netoli Danės prie vilos, buvo užpilti žemėmis ir dabar nudziuvo? Kur buvote pacifistai? Į politiką matyt užsinorėjot?TuojTauralaukiskiai susiorganizuoti ir ateis paklausti kas čia jūs siuntė

Tauralaukio gyventojas

Tauralaukio gyventojas portretas
matyt yra ponas Tara6kevičius.Arba jo boba :D)

Anonimas

Anonimas portretas
Tauralaukio gyventojas pats tu sutreses,, paziurek kai nukirs bus sveikas kamienas. nekarta matyta.

Tauralaukio gyventojas

Tauralaukio gyventojas portretas
Seniai laikas tuos supuvusių ir žmonių gyvybei pavojingus medžius pašalinti. Pažiūrėkit kas dedasi ant kelio po didesnės audros. Kas svarbiau, žmogus ar sutrešęs medis?

Runkeliams

Runkeliams portretas
Niekas iš supuvusių ąžuolų baldų nedaro

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, jog dabartinis ( mankurtinis, zombinis) laikmetis ir dabartinė miesto valdžia įeis kaip pats juodžiausias puslapis į Klaipėdos istoriją. Šitiems zombiams be empatijos, be suvokimo apie žalio rūbo naudą sveikatai, nėra nieko švento. Griovėjai, naikintojai, trinkelinių plynių mėgėjai. Man tik įdomu, koks idiotas leido statyti namus ( Pajūrio g kotedžus) prie pat gatvės, dabar jau be jokios sanitarinės zonos. Gerai tik, kad jauni žmonės nieko nesuvokia apie išmetamųjų dujų ir triukšmo žalą sveikatai. Antraip, žinotų kas laukia jų ir jų vaikų.

AK

AK portretas
Mankurtai, gerbkite nors keletą iš jums patikėtų medžių.

Ne dainuoti reikia

Ne dainuoti reikia portretas
o reikia visiems dalyvavusiems kartu nueit pas mera. Pas savivaldybės aplinkos apsaugos skyrių.Pas atsakingus už medžių saugojimą tarnautojus. Bet..Manau kad šiam veiksmui dalyvavusių neliks. Pigi reklama su pasirodymu.:D)

Magyla

Magyla portretas
Ar Osvencime augo ąžuolai? Buvo tvarkingos barakų eilės, lygūs keliai ir kulkosvaidžiai bokštuose. Na, kulkosvaidžių pas mus dar nėra...

Ner teisybes

Ner teisybes portretas
Po keliu menesiu galesime stebeti kurio leidimus isdavinejancio valdininko namuose atsiras azuoliniai baldai...nieko svento.

Plotis

Plotis portretas
Supratau, kad medžiai trukdo platinti Pajūrio gatvę. Bet toliau platinti gatvę jau trukdo gyvenamieji namai, nes iš abiejų pusių jie yra per arti dabartinės gatvės. Tegul ponai valdžiažmogiai paviešina spaudoje projektą ir paaiškina suprantamai ką ruošiasi daryti, ir kodėl jiems trukdo ąžuolai.

Nusivyles

Nusivyles portretas
šimtameciu azuolu naikinimas įrodo, kaip smarve paveike Klaipedieciu galvas, jiems nera nieko brangaus vien trinkeles, o valdininkams atkatai

Či

Či portretas
Norit istorijos eikit į muziejus, norit medžių nuvažiuokit į mišką. Miestas turi judėt pirmyn, būti patogus miestiečiams.

"gyventojau"

"gyventojau" portretas
Meluoji, net susiriesdamas. Nelūžta tos ąžuolų šakos, nelūžta!. Atlaikė vėtras du šimtus, tris šimtus metų... Prūsus, Karalienę Luizę mena.Valdininkų godumą atlaikyti sunkiau. Valdininkams, verslininkams -visos priemonės galimos. Ar pamenate Palangoje prie statomo viešbučio nunuodytus medžius? Kauniškis medžiotojas vardan vienturtės dukros verslo metodiškai nunuodijo per šimtą medžių. Kiekvieną kantriai, su"meile, po žieve paskleisdamas nuodus... Prokuratūra kėlė bylą, dienraščiai rašė... Ir tyla, spengianti kaip morge...Palangiškiai kalba:susimokėjo. Gal už medžius baidas? Galite juokt is iš Piliečių, iš dainuojančių, iš Krėvės, iš Marcinkevičiuas, iš lietuvių tautosakos..

Trinkelistams

Trinkelistams portretas
Kai smėlį iš burnos krapstysit žiūrėdami pro langą iškrito lauką, at kai kvepuosit gamyklų skeldziamus kvapus pagalvokit, kad galėjo būti ir kitaip.. tiesiog trumpai mąstoma, ir dėl kelių eurų naikinama.sava aplinka, keistas požiūris.

Feldwebel Schultz

Feldwebel Schultz portretas
Etatiniai "streikuotojai" ir net kalvis iš GB kontoros sukinėjasi.

A

A portretas
Kiek tu tikrųjų Tauralaukio gyventojų, kaip ir Klaipėdoje klaipėdiečių, Mykolai ? Jūs jų paklauskite, kur miškas pod Levonom, vargu atsakys. Baisu pagalvoti, ką planuoja valdininkai ten, nes jau nuo ąžuolų pradėjo.

Kas toliau?

Kas toliau? portretas
Kokie bus tolimesni veiksmai, ar viskas ir pasibaigs šituo padainavimu ir ąžuolų sunaikinimu?

Mykolas

Mykolas portretas
Tauralaukiškiai parodykit savo vienybe, nejaugi liberalu gauja stipresne, Priešinkites

Žemėj

Žemėj portretas
Lietuvos Ąžuolai žaliuos...

Morta

Morta portretas
ar Klaipedoje gali zmones pasipriešinti valdytoju gaujai

to siūlau

to siūlau portretas
ką čia nusišneki? Ar nematai kokie tie ąžuolai sveiki?Visi kaip vienas.Geriau sakyk kad mediena parūpo - kas nežino kiek ąžuolo baldai kainuoja..O gal esi iš 'arboros', 'megaplanto" ar 'Klaipėdos želdiniu' kad tep trolini?Eik klot plyteliu moli čia nelojes

Šalin rankas nuo ąžuolų

Šalin rankas nuo ąžuolų portretas
Kažin ar ąžuolai taip greitai supūna? Suprantu, kai iškertamos miesto šiukšlės tuopos arba liepos, kurių amžius mieste trumpas, bet ąžuolus kirsti dėl kažkokios gatvės remonto - tai jau bjaurasti. Smirda parketu, kažkokiam viršininkui į statybas.

Gyventojui

Gyventojui portretas
Tai ko čia atsikėlei į tokią pavojingą vietą? Tie ąžuolai čia augo dar tada kai tu į kelnes po stalu myžčiojai, o dabar, matote, jie jam trukdo. Čiuožk iš kur atvykęs.

runkelių mentalitetas

runkelių mentalitetas portretas
jiems supuvęs medis btrangesnis už žmonių gyvybes.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Gyvenu visai šalia tos ąžuolų alėjos, pritariu 100% kirtimui, kaip bebūtų gaila jie kelia pavojų. Medžiai ar didelės masyvios jų šakos per kiekvieną didesnę vėtrą lūžta. Idomu ką protestuotojai paskys kai nulužęs medis užkris ant važiuojančių automobilių, o gal sužalos žmones einančius pėsčiųjų takų, labai idomu ką tokių atveju darysit bėgsit po medžiais slėptis?

Siūlau

Siūlau portretas
Protestuokit supuvusių medžių mylėtojai per vėtras ir audras.Tada pamatysim ko verti esat,jei nepabijosit kai medis užgrius.Dar ir vaikus atsiveskit,kad įtikinamiau būtų.Ir puteikienę būtinai,nes rinkimai artėja

Čia turbūt

Čia turbūt portretas
,,Klaipėdos žalieji"stengiasi. Jiems vieniems medžiai mieste rūpi. Mačiau feisbuke

Nu ir durniai

Nu ir durniai portretas
čiia ne dainuoti reikia čia reikia vietine valdžia už siknos griebt. Kodėl nežiuri ne tik gyventoju intereso .bet ir gamtos vertybių išsaugojimo? Tas popierėlis kur sugalvojo tai tik šikane tink. Vadovautojai visiški mulkiai:D)

Rex

Rex portretas
Vienareikšmiškai kirst. Baisūs nupuvėliai, bet kurią akimirką galintys užvirst ant šalia važiuojančių automobilių. Smagu kad Klaipėda tvarkosi ir dar viena gatvė bus naujai sutvarkyta.

Baisybes

Baisybes portretas
Kodel nebuvo zineles apie protesta? Manau butu susirinkes miestas, zmones, gerbiantys AZUOLUS, kas darosi siame kaime, is kur isisuko tas medziu naikinimas? Rankos nukris, ligos uzpuls tuos nenaudelius, nemokancius projektuoti, dedancius parasus, kas tokie, pavardes reikia zinoti. Laukiame.

Gyvulių mentalitetas

Gyvulių mentalitetas portretas
Baisu, o juk Tauralaukyje gyvena milijonieriai, nuo pirmos Tarybos joje tupintisi merų meras Rimantas Taraškevičius. "Klaipėdos vandenų" buvęs vadovas Leonas Makūnas, daugybės turtuolių, uostininkų... Kur jų samprata apie medžius, kur jų mentalitetas, tų degradavusių betono- trinkelių- monolito vaikų? Gėda . Nesugeb šiais laikaisa padaryti, suprojektuoti kelio, kad išsaugotų unikaliausius ąžuolus... Būkite Jūs visi, naikinantys želdinius, žaliąjį paveldą, pasmerkti.

Anonimas

Anonimas portretas
Trinkeles Rk vertybe. Vien del to miestas merdi

>rk

>rk portretas
Taip, arabui tik alyvmedis vertybe... :)))

Tam RK

Tam RK portretas
O tave jau išleido iš psichuškės!? Taip greitai?

RK.

RK. portretas
Čia tie šluotražiai - vertybė? :D Keliasdešimt ligonių jaučiasi geriau nelaimės brolių ir seserų tarpe. Demokratija, tegu. Taigi Klaipėdoje iš 150 000 gyventojų 20 nepritaria šitų medžių nukirtimui. Manau sprendimas aiškus.

Arijas

Arijas portretas
Kada pasibaigs arabu klastingas Lietuvos azuolu kirtimas? Vien uz minti kirsti azuola, reikia sodinti i cype. Neandertalieciai prakeikti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių