Klaipėda nutraukia šildymo sezoną

Nuosavi

Nuosavi portretas
ir šildykitės, ir kvėpuokit sausu oru, jeigu tik patinka. O man patinka būti "runkeliu", man tai yra komplimentas, ir man nėra šalta. Kraujo apykaita gera mano:))

,

, portretas
kur tau kas žydi...sninga,lyja,šalta...nuosavi namai šildosi,o runkeliams karšta

Pagaliau

Pagaliau portretas
išjungė. Kiek įmanoma, žiemą prikepino. Vasara jau tuoj, gėlės lauke žydi :)

Tankas

Tankas portretas
Jei salta, uzsimauk megztini. Arabai, blyn, is dykumu suvaziave cia, zyzia.

Negerai kai šalta

Negerai kai šalta portretas
Ps mus visame name atidaryti langai .

ar tai normalu??

ar tai normalu?? portretas
Šildymo sezono pradžia ar pabaiga turi būti tiesiogiai susijusi su faktine oro temperatūra lauke, kaip kad anksčiau būdavo 3 parų vidurkis 10C. O ne kaip administracijai patogiau.. Dabar atjungia šildymą nes nuo gegužės 10d. yra suplanuoti šiaurinėje miesto dalyje hidrauliniai vamzdynų tikrinimai, tai atjungs dar ir karštą vandenį savaitei.. nu tikrai nužmogėjimas, kai lauke tokie orai.

Antanas

Antanas portretas
Tikri idiotai. ! Ar nemato kokios oro salygos ,bet ne nusprende ir amen. Is kur tokie idiotai pas mus man niekaip nedaeina, reikia tureti zmogiskumo!

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Galiu užsimauti šiltesnes kojines. o prie kompo pasėdėti su striukele. Bet man nepatinka agrastinė anarchija "noriu - įjungiu, noriu - išjungiu" Tegu junginėja nuosavo dvarelio šildymą, o ne mano radiatorius! Jei tvarka nustatyta, tai reikia jos laikytis. Jei tokios tvarkos nebėra, ją reikia grąžinti!

Jeigu teisingai pamenu,

Jeigu teisingai pamenu, portretas
tai anais laikais šildyti pradėdavo spalio 15 dieną ir baigdavo balandžio 15 dieną nepriklausomai nuo orų sąlygų .Kaip moneta turi dvi puses , taip ir visa kita : vieni šaukia ,kad jau laikas išjungti šildymą,kiti šaukia ,kad dar reikia šildyti . Kaip bepadarytų vis tiek kam nors bus negerai.Negerai kai šalta ,negerai ir kai mokami didžiuliai pinigai ,o visame name atidaryti langai .Tenka rinktis ir susitaikyti .

pensininkė

pensininkė portretas
gerai kad aš nepriklausau nuo nieko kada noriu kūrenu kada noriu išjungiu

Vanda

Vanda portretas
Lietuvoje kai kuriais klausimais galioja įstatymas, kai kuriais -ne. Šildymo atveju negalioja. Kada susimano, tada atjungia. O juk turėtų atjungti tuomet, kai vidutinė paros temperatūra 3 dienas iš eilės yra virš 10 laipsnių.

klp

klp portretas
neatjungi šildymo ,šaukia.Atjungi,vėl šaukia.Jūs buiduliai apsispręskit vieną kartą.Džiaukitės.Sutaupysit pinigų

Magyla

Magyla portretas
Nežinau, buvo taisyklės, buvo tvarka. O dabar ką - viskas priklausys nuo Neniškio pojūčių? Į darbą eidamas sukais - lieps atjungti šildymą?

Vilė

Vilė portretas
Įsijunkit kam šalta elektrinį šildytuvą .

piktas

piktas portretas
Kai lauke taip šalta,tik begalviai ir beširdžiai savivaldybės klerkai gali taip elgtis su gyventojais. Girulių,nei Melnragės ar Tauralaukio ponai nesėdi šaltuose rūmuose.

Eik nejuokinę :)))

Eik nejuokinę :))) portretas
Seneliai nevalgę , sušalę ir nori mokėti už šildymą ? Oi ne , jie gi gauna kompensacijas :)) O dirbančiam su vaikučiais ir negaunančiam jokių kompensacijų valgyti jau nereikia , nes šildymo kainos oho ho ho ? Šiaip, tas 3 dienų temperatūros rėžimas, kiek žinau yra panaikintas . Nusiraminkite , prasivėdinkite , neaimanuokite ir švieskitės :) Būkite sveiki ... vaikščiokite , kvėpuokite , o gulintiems lovoje tikrai nešalta .

AJUNGTI

AJUNGTI portretas
NEGALIMA..Kodel visa laika pazeidziami istatymai ,kur nustatyta triju dienu temperaturos rodiklis ,kad a turi buti istatyme numatyta temperatura.Nera tu laipsniu.Prognozeje net minusiune nakti.Kad ir siandien diena ,nekalbant apie nakti toks saltas vejas ,kad su pirstinemis ir kepuremis reikia vaikscioti ir net zieminius batus uzsideti.Ka klabeti apie siaurineje puseje esnacius namus ,niekas neauga ,ir nei augalai kambariuose ,nei lauke.Kas mokes uz sugadinta sveikata ,pas daktarus patekti neimanoma ,dar sugalvojo tokias nesamones ,kaip gyvas eiles laukti skiepu..Aisku pastovesi lauke pasiskiepysi ir aisku ,kad parejas namo susirgsi ,-garantuotai .juk seneliai zmones neturi gero imuniteto po ziemos isseke ,ir nevalge ,ar is 257 euru pensijos ,tai absoliutaus skurdo riba,galima zmogui isgyventi.O kur dar sergantys ligoniai COVID 19 .Siaubas..Sildyti reikia pilnu tempu.Gauna zmones kompensacijas.Ka gal ir cia prasideda taupymas,nevalge ir susale pensininkai neistvers.

***

*** portretas
"kol kas dar bus šildomi miesto darželiai ir mokyklos" ? Pro kuria vieta mokyklos bus sildomos? Mokyklose sildymas isjungtas jau kelias savaites...

Kodėl

Kodėl portretas
JEI IDIOTAS, TAI SUGEBA DIRBTI TIK SAVIVALDYBĖJE, TIE TARNAUTPOJAI ŽOŪRI Į KALENDORIŲ, BET NE Į TEMPERATŪRĄ LAUKE. O TEN - MAŽIAU PLIUS 10, NAKTĮ BEVEIK NULIS, IR TAIP DAR ŠIĄ SAVAIR TIKRAU, IR ČIA COVID PANDEMIJOS METU. IDIOTAI...

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Mūsų namas kad ir renovuotas bet langų niekas nelaiko atidarytų, savivaldybės klerkai negyvena butuose.

Labai geras siūlymas

Labai geras siūlymas portretas
Mano name šilumos mazgas pakeistas ir ką ? Ne man šalta nei man karšta , man tik nusibodo nuolatinių aimanos pradedant šildymą ir baigiant ir tas nuolatinis komentaras " apie kompensuojamus vaistus " . Laikiu kol peršąls , bet vis rašo :))) Mano SODO namelis yra nešildomas ir jame DABAR rytais būna 16 laipsnių , įdienojus ir apie 20 . O čia aimanuoja apie " nušalimus , peršalimus " namuose , kurie visą rudenį ir žiemą buvo šildomi ? Gegužės mėnuo už lango , taip vėsu , bet PERŠALTI BUTE ? :))))

runkeliams

runkeliams portretas
Klaipėdos buduliai nori ir šildytis ir nemokėti

TAIP

TAIP portretas
Taip kai buvo siuloma renovuoti musu nama Debreceno 37 daug kas sauke ,kad nereikia,o dabar nedejuokyte ,Dabar kas menesi yra namu valdos istatomi mokesciai uz remontus ir nemazi

To > Labai geras sprendimas

To > Labai geras sprendimas portretas
Normaliai sutvarkytame daugiabutyje šildymas reguliuojamas. Kai per karšta, išsijungia automatiškai. Tad šiais laikais paistyti apie šildomą lauką gali tik visiški apsileidėliai, kurie nepasirūpina pakeisti sovietinių laikų šilumos mazgo savo name. Turėtų būti gėda apie tai atvirauti. Tai tarsi šiais laikais naudotis mygtukine "Nokia" vietoje išmaniojo telefono. Beje, įmokos už namo renovaciją netgi mažesnės, negu už gerą smartfoną.

>Labai geras...

>Labai geras... portretas
Arabams visada salta. ;)

Labai geras sprendimas

Labai geras sprendimas portretas
Norite šildytis visą vasarą , prašau . Susirenkate namo gyventojų parašus ir šildotės . Kaip visada vieniems per šilta , kitiems per šalta . Nors koks gali būti " šaltis " visą rudenį ir žiemą šildomame bute gegužės mėnesį ? Kaip nusibodo tie inkščiantys ...Vaistus apmokėti , o rūpintis savimi nenori ? Gal po balkonu gyveni , jei šąli ? Jei aš nesergu , tai gal man šildymą gali papiginti ? :))

Ne arabas

Ne arabas portretas
Jau visa savaite namie langai atidaryti. Sildem kiemus.

O peršalus ir susirgus

O peršalus ir susirgus portretas
sąskaitą už vaistus galima siųsti tiesiai savivaldybei? Ar per teismą? Ar gyvenamosiose patalpose neturi būti užtikrinama 18 laipsnių temperatūra?Nes šildymą ką tik išjungė, o temperatūra jau ant ribos.

Kurių galų

Kurių galų portretas
Ir vėl orientuojamasi ne į tuos miestiečius, kurie rūpinasi savo būstu - renovuoja namus, ar bent įsirengia reguliuojamas šildymo sistemas, o į tuos apsileidėlius, kurie nesusitvarko šildymo reguliavimo, o paskui spiegia, kad pas juos per karšta. Kai šildymo sistema reguliuojama - per karšta paprasčiausiai negali būti. Tad didelis ačiū miesto valdžiai už jų ponišką požiūrį į gyvenančius daugiabučiuose - šalkit, plebėjai, savo kamarėlėse ir sirkit peršalę dėl keleto sutaupytų eurų.

Puspročiai

Puspročiai portretas
Šią savaitę vidutinė paros temperatūra Klaipėdoje pagal dienas prognozuojama- +5,5; +7; +8,5; +6; +8; +7; +8. Taigi tiems, kurių langai nėra pietinėje pusėje, laikas pradėti galvoti pirktis vaistus nuo peršalimo ir melstis neužsikrėsti Covid dėl nusilpusio imuniteto. AČIŪ MIESTO VALDŽIAI.

Neli

Neli portretas
Dar per šalta, nesąmonė!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių