Per Klaipėdą – 162 km/val. greičiu

o o

o o portretas
Nematau problemos, kai žmonės 10/20 viršyja greiti(kuriose seniai turi būti 70km.). Jei žmonių patirtis 20/30/40metų didelė ir atidūs,reakcija greita, visada kelyje viska mato už kilometro,protingai važiuoja ir dar kitiems nesimaišo. Tik nepateisinu ir netoleruoju l. did. greičiu važiuojančių ir taip pat mažu greičiu važiuojančių-kurie piktybiškas maišosi.

Reg

Reg portretas
Tokius erelius tikrai rėkia bausti be gailesšcio važiavau ties šilo parduotuvė50km antra juosta prieky visos juostos pilnos o iš paskos vaziujanciam nepatiko pradėjo pypint atsieit trukdau galvoja kvaila boba už vairo pagasdins o mano stažas 35metai ir ne vienos avarijos ar pažeidimo ačiū dieve neturėjau o ta narsuoli kuris pravaziukant dar ir kumščiu pagrasino nežinia gal ji ryt nuo medžio nukels neduok dieve bet tegu važiuoja protingai jei skaitysi šitą žinutė susimastyk jaunuolį

Jonas

Jonas portretas
O as abejoju kad bus nubausti, jei tai bus kokio verslinino ar deputato sunelis. Turim gi pavyzdziu... ir kol tai vyks, nereikia meluoti zmonems kad Lietuva tai Europos dalis

Tomas

Tomas portretas
"Per abu greičio matuoklius gaunasi, kad pravažiavo virš 25000 automobiliu. Greitį viršijo sumoje 37 vairuotojai. O tai reiškia, kad 98,5% visų vairuotoju laikosi greičio. Gal gana žaisti frazėmis "Miestiečiai nepaiso greičio apribojimų...". Visų durniu neišgaudysi, bet aiškinti, kad visi tokie gali tik tokie pat durniai." Iš 98,5% atmesk tuos kurie sulėtina prieš matuoklį ir po to toliau spaudžia. Nepagautas, ne vagis.

Romas

Romas portretas
Durniam,idijotmas -įstatymas negalioja ,o tie greičio matuokliai pinigu rinkimo aparatai iš sąžiningu mokėsčių mokėtoju kurie per klaida ar kaip paspaudžia daugiau negu reikia , gal ne tu o tavo sunus ar dukra brolis ir tt

As

As portretas
Ateis laikas kai nebus kada žiurėt i kelia,reiks stebėt spidometra visada

Donatui

Donatui portretas
prie ko čia automobilių parkavimas ir greičio viršijimas? Ar kai bus pagerintos šios sąlygos Klp vairuotojai nustos lakstyti po miestą? Kad vairuotojai viršija greitį nesupranta tik patys vairuotojai, nes neišlipa iš auto. Pamėgintų pasivaikščioti per perėjas, pajaustų skirtumą. Smirda skaityti kvailus pasiteisinimus kodėl mieste viršijamas greitis, turėtumėt gėdytis. Tad tokias prevencines akcijas palaikau.

tomui, taip jaudiniesi , tik

tomui, taip jaudiniesi , tik  portretas
ką siūlai ? ) Lauki konkrečių draudimų dėl tokių debilų ? O paskui rėksite : policinė valstybė , draudimais nieko nepasieksi , reikia auklėti ? ) Dar liberalusis seimo narys Vaičekaukas panorės ,, promiles liberalizuoti,, , matuoklius kas 200 km statyti ? Mano nuomone , situacija yra tragiška ir šiuo metu reikalingi DRAUDIMAI ir labai griežti : ir dėl alkoholio , ir dėl greičio ir t.t , nes ,,debilai ,, sparčiai dauginasi ir greit viršys ,žmonių su atsakomybe, skaičių . Draudimai turi būti tol , kol prraugs šviesių vaikų karta ir ,, debilas,, bus tik vienas kitas . Gal pradėkime galvoti prieš rėkdami , o paskui reikalaudami ,, daryti tvarką ,, ?

  portretas
Svarbu, kad visi laikytųsi greičio apribojimų, tada bus viskas gerai. Visur spėsite. Ką sutaupysite Klaipėdoje lėkdami? 5 minutes? Ar visą gyvenimą?

Tikra shaize

Tikra shaize  portretas
Nezynau kaip jums bet besina ne tas radaras o kad mieste kur i viena puse tik 2 eismo jostos i bliat viena tas viena A raide mane besina kai privazioji prie vetrunges sankryzos ir stovi lauki kokia 3 cia zalia sviesa kad pravaziot dar ei koks sodra suka i paryziaus kamuna tai vsio amin

tomas

tomas portretas
Tiek pažeidėjų, o rezultatų nematyti. Negi policija laukia, kol gatves lavonais nuklos?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Tiek pažeidėjų, tokios didelės baudos, kad nebežinau, kur dėsim surinktus pinigus! Gal jau laikas norvegus šelpti?

haha

haha portretas
50km/h jus gal juokaujat as su dviraciu tiek ir daugiau pralekiu gal ikalkit ir man baudele ;)

kada?

kada? portretas
greiti ribojate, tikrinate. O kada imsite tikrinti triuksma? Ar Jums tai neidomu? Kad mocikai laksto su kiaurais duslintuvais.

Anonimas

Anonimas portretas
Mums ant tokiu idiotisku matavimu ir ant JUSU ( kurie uzsiimineja MUSU pinigu plovimu su tais matuokliais) DEDAM DIDELI BY.BI. Lietuva jusu ,idiotai , NEKENCIA.

Annie Clark

Annie Clark portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV dolEriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­orkLinks3.Com

Donatas

Donatas portretas
Šitoks skyrius o naudos jokios.Ar į pareigas įeina tik vairuotojų seka,o ką jūs patys ,dėl tų vairuotojų gerbūvio padarėte? Įsigijote greičio sekimo aparatūrą ir viskas ? Darbo -per akis o jie vis kiša tuos aparatus. Čia policijos reikalas.Gyventojai laukia kada bus išspręsti klausimai dėl mašinų parkavimo vietų prie daugiabučių namų, poilsiaviečių. Ir kiti ,su vairuotojų gerbūviu susiję klausimai.O jų tiek daug ,kad rodos net nebepatogu būtų apsistoti ties tais pačiais- visus apvalius metus.

Vytas

Vytas portretas
Auksinė taisyklė - niekada neviršyti daugiau 50kmh - jos ir laikausi.

to G

to G portretas
Tai kad vietiniai atsimena radarų vietas ir prieš juos prilėtina, nereiškia, kad laikosi taisyklių. Tik pravažiuoja radarus ir vėl spaudžia dugną. Liepojos gatvės pavyzdys turbūt akivaizdžiausias. Ten nuolat visi skraido. Ir rekordas neatsitiktinis, nes pažeidėjas tiesiog nežinojo radaro vietos arba pamiršęs buvo

Jonas

Jonas portretas
Kad seniai visi ypratę taip lakstyt.Čia tik įrodymas kodėl žmonės einantys per pėščiųjų perėjas nudaužomi ir net negyvai.

G

G portretas
Per abu greičio matuoklius gaunasi, kad pravažiavo virš 25000 automobiliu. Greitį viršijo sumoje 37 vairuotojai. O tai reiškia, kad 98,5% visų vairuotoju laikosi greičio. Gal gana žaisti frazėmis "Miestiečiai nepaiso greičio apribojimų...". Visų durniu neišgaudysi, bet aiškinti, kad visi tokie gali tik tokie pat durniai.

jonis

jonis portretas
is tekstobsupratau kad siures prospekte matuoklis neveikia?

Anonimas

Anonimas portretas
ant beprotisku ribojimu visiems nusisikt

Ne ten sliekų ieškote

Ne ten sliekų ieškote portretas
Mokyklos gatvės tiltas neturi jokių pavojingų sankryžų, ten ilgos, plačios eismo juostos. Visai nesuprantu poreikio ten riboti greitį iki 50 km/ val. Yra kur kas pavojingesnių vietų mieste.
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Orai
  • TV
    programa
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Facebook
  • Twitter
  • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių