Quantcast

Kepsninės Malūno parke klaipėdiečiams nereikalingos?

Grįžti į straipsnį

GGG

GGG portretas
taip taip kepsnių sezonas į pabaiga reikia nukelti...kurnors pas save į sodyba...

kokie asilai

kokie asilai portretas
galvojo kad tokioje nykioje aplinkoje norės poilsiaut žmonės?

Praeivis

Praeivis portretas
pritariu miesta liberalai paverte i beprotnami

Beprotnamio idėjos

Beprotnamio idėjos portretas
Priedurnių išmislai... Ar gaisrų, alkoholikų pasiilgot? Kas tas nesąmones sugalvoja? Kaip kokioje Rusijoje.. Kam tokios prabangios??? Kas šitų idėjų Autorius? Ar miesteičiai, ar čia gyvenantys žmonės pageidavo? Gal dar kepsines ir į Donelaičio skverą Kubilienė kiš? Gal pagarsinkit ir pateikit jai, išleistų sumų sąskaitą? Pusė šimto metų gyvenu čia- bet didesnio absurdo neteko matyti... PARKAS ir girdyklos?

Kažkokia nesąmonė

Kažkokia nesąmonė portretas
Miesto parke kepsninės..? Jūs čia rimtai..?!

Kokiu

Kokiu portretas
pagrindu remdamiesi projektuotojai parinko tokią vietą kepsninėms? Prie statomų daugiabučių namų, jeigu klaipėdiečiai eina pasivaikščioti po parką kitoje tvenkinio pusėje? Pastatė kepsnines tų naujų daugiabučių gyventojams? Aš tų kepsninių dar nemačiau, nors po parką vaikštau.

Sigitas

Sigitas portretas
Na jau tiksliai tas neūkiškumas Klaipėdos mieste jau už pypino. Matomai tie Klaipėdos savivaldybės Projektų skyriaus specialistai neturi daugiau ką veikti kaip tas kepsnines įrenginėti, kuriuos kainavo net 3 687 eurus???!!! Arba tame skyriuje yra nekompetetingi darbuotojai, kurie su savo vaizduotėmis tik ir moka sapalioti. Kas svarbiausia už tokią suma geriau Klaipėdos sav. būtų už pirkusi nepasiturintiems miesto gyventojams, ar daugiavaikėms šeimoms būtiniausių dalykų. Arba vaikams vasaros metu būtų už pirkę poilsio stovyklas.

INGA

INGA portretas
Sajudzio parke pastatikyt, ten daug jaunu seimu,daug zmoniu ten butu kepsniniam superine vieta nes pievos didziules...padarykite ten, zmones bus laimingi...butu oaze tarp betono dziungliu...

Lukas

Lukas portretas
Pritariu, jeigu niekas nežino, kad jos ten, ir kad parke galima grillinti iš vis, tai kas jomis ir naudosis? Marketingo nulis, išskyrus šį :D

Geras

Geras portretas
Pirmą kart girdžiu , kad jos ten yra. Reiktų gal labiau paviešint tikrai nelabai žinau net kur ieškot.

Galerijos

Daugiau straipsnių