Kas terorizuoja Klaipėdą?

reikia juos sudominti

reikia juos sudominti portretas
gaminti aviamodelius.

T

T portretas
Tokius reikia zudyti kuo tokiu bus maziau tuo geriau

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu, ar ne tas pats, kuris pernai siautėjo? Ašarinių dujų mokiniams purškė. Jii juk ir į mokyklas eina. Kokį pavojų jaučia kiti mokiniai? Kokiame pavojuje globos namų auklėtojos, kiti vaikiukai, mokytojai? Jeigu policijos nebijo. Turi būti gydomas šis paauglys. Izoliavimas_ jo teisių pažeidimas. O kaip mūsų teisės gyventi ir auginti savo vaikus saugiame mieste?

nuomone

nuomone portretas
tokius i nepilnameciu kolonija. Pasedetu, gautu perauklejimo

Inteligentas

Inteligentas portretas
zelemuncikui Kokiu nukvakeliu reikia būti, kad tuos debilus vadinti "drasiais kovotojais". Ar daug drasos reikia sudauzyti stovincia masina ar uzdegti rubus parduotuveje. Beje tie drasuoliai skuto kaip zuikiai nuo 17-metes merginos. Neseniai mieste vyko besmegeniu konkursas. Panasu, kad sekanciame konkurse turime stiprius nominantus.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kur.vos Putino darbas.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Gaila to paauglio globejos,kuri tures atlyginti nuostolius. O tam snargliui pagavus,nuvezti kur i miškeli nuo akiu pašaliniu,gerai i kupra užmesti. Nesvarbu kad nepilmatis,bet uztat pamoka tures. Gal kita karta pagalvos prieš darant,kad prasileisti gali spragilu.

Tomas

Tomas portretas
Duokit mums tuos januolius , perauklėsim duodami gera fizo , nes po mūsų treniruočių ir varžybų jegų nebepakaks tokiems nuotikiems. Regbio klubas Klaipėdos Kovas

tai

tai portretas
ateiviu /kariskiu rusu/ atzalos tik del europines /demokratijos/ bijoma pripazinti neveltui ir mera s liko nes nieko nedaro o sie titovo tipo suneliai busavoja ir nato nepades nes vaikuciu skriaust negalima tai gal vsd padirbes o gal ir jai /do lampocki/?....

Idomu

Idomu portretas
Jeigu zinote,kad vyksta tokie dalykai,nubauskite,nes I gatve zmones bijos iseiti,I parduotuve uzeiti. Paauglys nepriziuretas nieko dar nemasto ka daro. Isvada viena nuo mazens I sikna duoti,tikrai nepakenks. O dabar jie niekada nebausti musu normalius vaikus papiauti gali.Tada jau saukstai po pietu. Nuo mazens drausmes,o ne uzaugus.

palyginimui

palyginimui portretas
Viešėdami viename Šveicarijos mieste matėmė, kaip policija sustabdė prabangų Lamborginy ir uždėjo didelę baudą už labai garsiai įjungtą muziką. Paaiškėjo, kad tuo LAMBORGINY važiavo arabų princas, kuris ten skeryčiojo ir aiškinosi. Bet...policijai tai nepadarė JOKIO įspųdžio. Na štai, pagalvojome, kokia teisinga šalis ir kaip relybėje veikia taisyklės. Taisyklės VISIEMS

AYE

AYE portretas
АУЕ

Ieva

Ieva portretas
ŠITAM: Lengviausia kaltinti valdžią, kad vaikas netikęs. Ne apie šitą atvejį kalbu, apskritai, tėvai (ne)auklėdami savo vaikus kažkaip pamiršta, kad jie ir yra atsakingi už juos... Dabar tik ir girdisi - auklėtojas tą/ aną, mokytojas tą/ aną... ir t.t. Visi kiti kalti, tik ne patys tėvai.

foto

foto portretas
kodel nekeliama foto tokiu pienburniu? kaip dabar gali nuo tokiu su peiliais apsisaugoti jei net nezinosi kaip jie atrodo, nors jau ne karta nusikaltes ir net nesiruosia keisti savo polinkiu? reik dabar laukti kol nudurs kazka??

Edas

Edas portretas
Tokie įvykiai mieste -rodo policijos bejėgiškumą. Dar anksčiau ,bent prie prekybinių centrų buvo policijos postai o dabar nieko neliko.Žmonės jaučiasi labai nesaugiai.Lyg policininkų etatų ir užtektų, tik tik natūroje jų nesimato.

iškrypusių įstatymų produktas tas vaikis

iškrypusių įstatymų produktas tas vaikis portretas
Ponas Slušny čia jūsų su Šakaliene darbo rezultatai,visos teisės vaikų pareigų jokių,įstatymai nieko negalima pasakyti vaikams,nes tuojau būsi prilygintas smurtautojui ir teisiamas.Čia dar ir įtaka policijos reformos,panaikino vaikų inspektorius ir įskaitas va tokių paauglių nusikaltėlių.Manau tą paauglį reikia duoti Slušniui su Šakaliene,jie didžiausi profesionalai,tegu auklėja,daro žmogų.

eu

eu portretas
lauzyti jiems rankas ir pirstus ... su sulauzitais pirstais ne gales taip elgtis ..ir mieste visi zinoss kas per padari tokie ... dauzyt ju ne galima ..bet pirstus visus sulauzyti tik uz!!

Ha

Ha portretas
O ką policija negali paimti jų daboklėn,po to yra nepilnamečių kolonijos,kol tupinėsite mastydami ,kad "vaikučių" liesti negalima,jie dar ne tokių bėdų pridirbs,o kalti manau ne tik tėvai,bet ir policija,nuo keturiolikos turi atsakyti už savo veiksmus,patys" mažieji"nusikalteliai!!!

V.

V. portretas
Cia valdzios rezultatas vaikai dievukai .Dar tegul priima istatymus kad sakytumėm uz bloga elgesi caca lele vaikam .Baisu iki ko prieita jau ateina toks laikas kad teks saigotis nuo savo vaiku.

Kkkl

Kkkl portretas
Pakarti tokius urodus ir pasibaigs atsirado mat demokratija, demokratija tik tada kada neprasilenkia su įstatymais,pirmiausia įstatymas ir nesvarbu kiek metų ,

policija ne dirba

policija ne dirba portretas
bet gauna algos. Policijos darbas čia . O policija tik preina nubaudžia automob. savininkus kurie neduok dievė prie ženklo ,,sustoti draudžiama" sustojo. prie mano namu vaiksčioja kas dien lapelius kiša baudžia . tik toks ju darbas

Aistė

Aistė portretas
Čia gi paprasčiausias banditizmas,tai kodėl iki šiol jie dar laisvėje? Dažnai tenka anksti rytą eiti į darbą link Simonaitytės kalno. Vieną rytą pati mačiau,kaip trys paaugliai apie 6.30 val. iš vaikų namų, peržengę tvorelę, drožė trise link prūdo.Negi taip anksti jiems leidžiama išeiti ir galų gale ,kur jie tokiu laiku galėjo eiti-nuotykių ieškoti ? Tada kodėl vaikų namų vadovybė nemato, kur ir kada jų gyventojai vaikšto.

Vėtra

Vėtra portretas
Ruošiamės karui su Rusija , o vieno snarglinio negalima sutvarkyti . Taip ir sakykite , kad nenori teptis rankų , tegul visuomenė kenčia. Kodėl mes tampame psichiškai nesveikų įkaitais ? Ar negalima jo uždaryti į psichuškę kokiems metams , kad nesveikas - įrodymų apstu. Pati švelniausia bausmė - atiduoti globėjams , tegul auklėja už tai jiems mokama. Pagavus - už kampo -trenkti į sieną ir visiems palengvėtų.

Srg

Srg portretas
Jei niekas nieko negali, tai imeskit foto, visuomene isaukles pati...

Ha

Ha portretas
Visų teisingiausiai parašė ponas ar ponia R.Tik šitaip belieka .ums visiems daryti.Pažiūrėkit...visi padoresni išvarė i užsienius o tokie atmatos ir pusdurniai kiko ir jų daug.Šį savatgali suniokotų mašinų gyva velnia.Paprasciausiai pereina su kerzavais nuo,pradedant bagazinės iki priekinio kapoto.Išdaužtas stiklas,nulaužti veidrodėliai,sulaužyti valytuvai ir milenktas kapotas.Rašyk nerašęs,skūskis nesiskundęs visoms instancijoms dzin.Ačiū Šakaliene už didžiules pastangas ginti ne tik skriaudžiamus bet ir išgamas.

policija au........ kur tu

policija au........ kur tu portretas
tie paugliai išdaužė stotelės stikla Rumpiškės gatvėje . Policija au neprisišauksi jai kas nutiko au......Jau 3 paras stovi stotelė su sudaužytu stiklu

geda policijai

geda policijai portretas
nesenai mačiau kaip policininkas prie močiutės bego kuri eejo keleta metru nuo perejos kad nubausti ja.

o kokiu vaiku tiketes turėti?

o kokiu vaiku tiketes turėti? portretas
jai jūsų redakcijos žurnaliste kursto neapykanta gyvūnams?? Kaimynystėje – kačių karai: daugiabučio kiemas virsta beglobių gyvūnų prieglauda 2019-03-22 05:00:00 Ieva Liškevičiūtė Tik toki jaunima ir turėsime ,kuris neapkentės nieko , viskas prasidėda nuo gyvūbės vertinimo......................................................................................

Sigitas

Sigitas portretas
Čia ir taip aišku kad vaiko saugos sistema yra supuvusi. Ypač tos "VAIKŲ TEISĖS IR PAREIGOS". Na neveikia jos išvis. Todėl ir yra bandoma visokias, su vaiko sauga, įstatymines ne sąmones Lietuvos gyventojams krauti ir tuo pačiu baimę įvaryti. Net keista kad pagaliau ir Linas Slušnys Vaikų psichiatras išsakė tą tiesą t.y. "Visa tai byloja, jog galima įtarti psichopatijos apraiškas. Tokiame elgesyje nėra jokios empatijos, jokio socialinio sąmoningumo. O tai reikia gydyti. Man regis, užteks į jį žiūrėti kaip į vaiką. Visiems turi būti aišku, jog turime bėdą ir labai didelę. O ją reikia spręsti. Aišku, kuo visa ši istorija gali pasibaigti". O tai su tą Šakalienę jautiesi kaip vienoje valtyje esantis.

*****

***** portretas
O kam policijai gaudyti ir bausti nepilnamecius? Zymiai lengviau pvz. “ pagauti” koki vairuotoja prie Palangos oro uosto uz netesinga automobilio parkavima, surasyti protokola baudai nuo 30 iki 100 Euru ir..... darbas atlyktas :-)!

Anonimas

Anonimas portretas
Aš manau,kad naujoviškai apmokyti globėjai dabar turi šiek tiek mažiau darbo.Kiekvienam-po vieną šitokio elgesio paauglį...Ir pinigėlius gaus ne veltui...

As

As portretas
Kur pavardes? Ir prekybos centro pavadinimas.....noriu zinoti daugiau neisiu

.

. portretas
Jau tikrai pats laikas baigti ziureti kaip i vaika, laikas pajausti savo kailiu pasekmes savo veiksmu.

Visiem aišku

Visiem aišku portretas
Grubliauskas ir co - terorizuoja Klaipėdą jau 20 metų. Jie miesto parazitai.

Jonas

Jonas portretas
Policininkai kalba vėjus, kad nieko negali padaryti. Jei paauglys gyvena globos namuose, galima ir privaloma bausti globos namų darbuotojus už vaikų nepriežiūrą.

to manau

to manau portretas
Pritariu. Psichologas su savo vaiku nesusitvarko, o moralizuoti, ginti vaikų teises pirmas. Turime apriboti tokių vandalų, kad ir nepilnamečių, laisves- kito kelio nėra. Matydami nebaudžiamumą mes skatiname ir kitus paauglius elgtis laisvai.

Manau

Manau portretas
Vaikuciai zino savo teises i nelieciamybe.Manau,cia dar tik pumpureliai,sulauksime ir ziedeliu.Visi uzaugome,kad ir turedami vienokias ar kitokias nuoskaudas,bet zinodami,kas galima,o ko ne,mokedami padeti ir uzjausti.Tuose 3-juose milijonuose atsirasdavo keletas isgamu,bet dabar...turi but bausme.juk valstybe valstybe baudzia embargu ar net karo veiksmais,nusikaltelius sodina kalejiman ir vaikams reikia bausmiu,kad zinotu,jog nusikaltus laukia bausme,o ne galveles paglostymas.O psichologas,ka psichologas,kuris daznai pats su savim nesusitvarko.

taip yra

taip yra portretas
as pvz nesuprantu kaip policija juos zino ir nieko negali nubausti ot laikai vaiku liesti negalima tai va rodykiai ka noriu ta darau todel zmones ir gailisi rusu laiku tokius patalpindavo i nepinameciu mokyklas ir jie bijodavo dabar viskas galima aciu pasakykite Sakalienei

liūdna

liūdna portretas
kol neužkabins valdžios arba kokio rimtesnio tol niekas nesutramdys, o dabar kasdien skaitykim kaip naikinama Klaipėda

kl

kl portretas
Na pradžiai į Psichoneurologinio dispancerio vienutes,kad nurimtų ir nekeltų grėsmės aplinkiniams.Pilnas gydymo kursas ir stebėti gyvenseną,jei nepadėjo,pakartoti kursą.Kam čia aiškinti apie "negalėjimą nieko padaryti"?Jei nenorim,tai ir nedarom.Juk aiškūs psichikos sutrikimai ,tai ir gydyti reikia.Tas valdiškas veblenimas ir visiška negalia,tiesiog varo į neviltį.Varo mus,normalius žmones,o visokių teisių saugotojai laukia ,kol tokie durniai užmuš ką nors,tada "imsis priemonių".Pilnas marazmas valstybėje,jei jau snarglių nebesutvarkome,nes asabų liesti negalima.Kai durni įstatymai ,tai juos skubiai taisyti reikia,o ne prieš rinkimus pažadais taškytis.

VIRGINIJA

VIRGINIJA portretas
Dabar nepilnamečiai - visagaliai. Ar nereikėtu peržvelgti jų teises ir pakoreguoti? Gal vis dėlto reikėtų juos uždarius psihologiskai bandyti gydyti. Jie nėra prognozuojami , jaučiasi ereliais...kas apsaugos nuo jų ?

pilietis

pilietis portretas
ydomu skaityti ,nesutvarkomi paaugliai!!!

tonfa

tonfa portretas
tokie atmatos tinka tik utilizacijai

močiutei

močiutei portretas
močiutei - kitose normaliose šalyse, tokiose kaip pvz. Šveicarija arba Singapūras , yra nemažai švelnumo, bet sykiu ir griežtos taisyklės, kurių VISI privalo laikytis. Ir baudos už nesilaikymą didžiulės. Kitaip neįmanoma.

klp.

klp. portretas
didžiausia bėda ta, kad neliko patruliuojančių policininkų. O per automobilio langą neką pamatysi ir išgirsi.

močiutė

močiutė portretas
jie dar jauni ir jie gal nematę kitokio gyvenimo aš pritariu psichologui ir jiems jo reikia bet taip pat reikia dirbti ir su tėvais juos reikia atvesti į normalų gyvenimą kalėjimai tik izoliuoja nuo visuomenės o ten nauja nusikaltėlių mokykla juk tokiais negimstame tokiais tampama jiems reikia parodyti kitokią gyvenimo pusę jiems reikia daug meilės ir švelnaus be smurto auklėjimo bet mūsų visuomenė pikta ir moka tik atsilyginti smurtu o turėtu keistis visi turėtų būti geresni švelnesni vienas kitam

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Kaip kokiam snargliui nieks nieko negali padaryt aiškiai matosi kad psichiškai nesveikas reikia nuo žmonių izoliuot ko laukiam didelės nelaimės

Tika

Tika portretas
už viską realiai atsakinga globos įstaiga, iš jos žalą ir skaičiuoti, plius baudą už nepriežiūrą. Čia jos reikalas kaip susitvarkys su nevispročiu, nors ir stato apsaugą šalia jo, bet ji privalo žmones apsaugoti nuo tokio.

a big KODĖL?

a big KODĖL? portretas
penktadienį ėjome H.Manto gatve. Nemažai praeivių, normalus šurmulys ir staiga...atlekia du psichopatai su "britvomis". Britvos be duslintuvų. Garsas toks, jog silpnesnės širdies žmogus net pritupia. Ypač prie sankryžos, kur šitie chuliganai įjungia gazą ir garsas kilnoja visą kvartalą. Su mumis ėję užsieniečiai nustebę. Sako, KAIP TAIP GALIMA? KUR POLICIJA? KODĖL JI NEBAUDŽIA CHULIGANŲ? Išties - kodėl auginame tuos, kuriems bet koks chuliganizmas leidžiamas?

Donatas

Donatas portretas
Tai jau visai baisu. Policija žino ir nieko nedaro,tai jau nebetelpa į jokius rėmus.Ir apskritai ,ką policija veikia? Nei dienos metu nei tuo labiau vakarais -jų nė su žiburiu nepamatysi, tai kaip tie vandalai nesiautės-jų niekas negaudo ir pasirodo net nebaudžia..Sėdi sau šiltai patalpose ir laukia kol patys gyventojai imsis iniciatyvos o jiems tereikės atvažiuoti ir išsivežti.O čia jau drąsos daug,nes jų yra visas būrys o nusikaltėliai - tik vienas, du.

ak

ak portretas
cia labai rimta .ir tikrai kazka reikia daryti su to snargliumi.as nesuprantu nejaugi negalima susitvarkyti su kazkokiu snargliu ....o apie policija patylesiu isvis ...

klp

klp portretas
mentai jus nieko nedarot padarysim mes, ...... o jus debilai saugokites

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pagaliau.Jeigu suaugę dėdės nesugeba prekybcentrių išvyti iš miesto centro ir nuo automobilių atlaisvinti šaligatvius,tai padarys jauni drąsūs kovotojai,o jiems į pagalbą greitai atskubės ir jų kolegos iš mokyklų.

R

R portretas
Pagavai. Kaukole sulauzei i saligatvio borta ir bedu nebera. Nukrito ir tiek. Patikekit, palengvetu ne tik miesticiams, bet ir vaiku namu darbuotojoms. Is tokiu atmatu jau nieko nebebus. Eilinis zudikas, kuris gaus 12 m iseis po 6 ir vel kazka nuzudys.

tam

tam portretas
'psixetrui ' jau reikia psi c hiatro.

policija

policija portretas
stebis,ne stebetis reikia ,o veikti, jie teises turi ,o pareigu jokiu ,tokia politika europos ir musu 141 ,ateitis dar niuresne ateina.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Sistemininko Slušnio komentaro neskaičiau ir iš vis nebekreipiu į jį dėmesio, Priminsiu patirtą vaizdelį: p-ėje berniukas nesigailėdamas drasko praėjimo vartelius. Kultūringai įspėjau. Atsakė: - noliu il lauzau. Bandžiau pratęsti pokalbį. Atsakė: - eik tu nakui. Jo amžius ikimokyklinis. Kiek kartų teks mokytojams nuo tokio mokinio eit kur siunčia, ar aiškintis visokiose komitetuose ir t.t.? Teko nueiti, tik ne ten kur siuntė.

jurgis

jurgis portretas
tam yra durnynai uzdaryt visvien gyvenime is ju nieko gero nebus arba utilizuot
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių