Kaip prabėgo pirmoji masinių ribojimų diena Klaipėdoje?

to aš

to aš portretas
ką tu buduli sukarpei? pas mus jokiu PC nuolaidu kuponu nebūna o tik dvi dienos vienoje mėnesio savaitėj kai pirkliai leidžia produktus pigiau. Ir tai tik 1 euro ribose :D).Gal Amerikoj gyveni o galvoji kad Klaipėdoj?:D)

Klaipeda

Klaipeda portretas
Klaipedos PC "Studlendas" su tokiu gp tikrinimu tai gali eiti kas nori.. apsauga numoja ranka pries norint parodyti gp.. teko per dvi dienas eiti 2 kartus i iki parduotuve.. apsauga tik sedejo.. tai kam isviso tikrinti gp jeigu tai daroma atmestinai.. p.s vienintelis akropolis tikrino rimciausiai..

aš portretas
Sukarpiau segregacinių prekybos centrų "nuolaidų" korteles ir jaučiuosi puikiai, dar puikiau jaučiuosi po produktų pirkimo netoliese esančiame turgelyje. Gyvenimas gražus.

To Anireg

To Anireg portretas
Tikrąjį lietuvio charakterį pažinsi ekstremalioje situacijoje, lietuviui nereikia jokios laisvės, jokio vieningumo, jokios tolerancijos. Pasipūtėliai, neišmanėliai, nesubrendėliai kaimiečiai, bent dėl vakcinacijos pasijuto išskirtiniai, jie gali "laisvai" apsipirkti. Nesuprantama o kas gi anksčiau jiems pastodavo kelią?

Lauris

Lauris portretas
GP PASAI YRA GYVULIU PASAI KAS JUOS TURI PAVIRS I GYVULIUS

4

4 portretas
Tokia nesąmonė gali tik vyriausybė sukurti. Visus reikia uždaryti jų pilyje, užkalti duris, kad pajaustų visus apribojimus kuriais kankina žmonės. O kas suserga COVID, reikia bausti, kaip apsileidelius.

Vilija

Vilija portretas
Seku youtubeje viena ukrainiete, kuri jau apie 20 metu gyvena Naujojoje Zelandijoje. Ten yra apie 5 milij gyventoju. Tai nuo praeitu metu iki dabar ten mire apie 30 zmoniu! Ir nesakykite, kad uzdarytas žemynas, nes yra skraidanciu. O Lietuvoje tokie tukstanciai mirciu! Visiškas melas!

Anireg

Anireg portretas
Labai gerai, kažkokia privilegija mums pasiskiepijusiems turi būti! Dabar nors laisvai apsiperkame,pavalgome kavinėse,liuks!

Efa

Efa portretas
Manau kai sumazes apyvartos didziuosiuose prekybos centruose greit nuims galimybiu pasus ......kazkoks durniu laivas .....jei epidemija tai didinkit lovu skaiciu,mokekit gydytojams gerus priedus...ir susitvarkysim ....o kas nepasiskiepijo pasiskiepins ...

Anonimas

Anonimas portretas
Nežinoti klausinejat skaitytojų.. klaustukininkai

Loni

Loni portretas
Girdėjau, kad apyvarta vakar Akropolyje šoktelėjo visa 100% Ir švenčių nereikia. O mes gražiai nuvykome į Lidl, įsigyjome tą ką norėjome. Ir Merė ir Lidl ir Maxina mažoji tiesiog puiku, be mostrų PC išsiversime.

Kaip prabėgo pirmoji masinių ribojimų diena Klaipėdoje?

Kaip prabėgo pirmoji masinių ribojimų diena Klaipėdoje? portretas
Ji prabėgo nuostabiai. Ilgai laukta diena. Kaip jos laukiau, šitos dienos, naktim nemiegojau. Pagaliau sulaukiau. Nemyliu savo tautiečių, todėl esu laimingas, apsakyt negaliu!

AK

AK portretas
Su kaukėmis, kurios panosėje - kam save ir kitus apgaudinėti? Nepakanka gabumų tvarkingai panaudoti kaukę?

>Klaipėdietis

>Klaipėdietis portretas
Tu save normaliu laikai? Man tavęs gaila, "Išprusęs Mokytojau". Kiek žinau, kol kas šizofrenija gydoma nemokamai. Laikas tau suskubti.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Esate buvęs konclageryje, ar taip pat prisiklausėte VBS agentūros ir savo menko išprusimo dėka bandote išprovokuoti nesantaiką? Joks normalus, pabrėžiu "NORMALUS" žmogus nelygintu to ką vykdė fašizmas karo metu su dabartimi, nes tada žmonės neturėjo pasirinkimo, dabar jį turi.

>Klaipėdietis

>Klaipėdietis portretas
matosi, kad esi už konclagerius. Ką pasakysi?

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip turinciam versla pasakysiu, geriau uzdarytu.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Puikiai, jokių trinimosi užpakaliais prie kasų ir nuo 19 iki 20h jokių alkašų prie kasų prašančių užleisti juos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių