Quantcast

„Kačiukus“ drasko be gailesčio

Grįžti į straipsnį

O kada iškerta be gailesčio

O kada iškerta be gailesčio  portretas
...kirto vienu metu priaugusius krūmynus ir kartu be gailesčio iškirto ir kačiukus . Nustėrau pavasarį neberadusi to gražaus krūmo , tik iškirstus žabus --kartu su kačiukais ... O kai žmonės nusiskina -tai jau drasko ...?

>Žemaitis

>Žemaitis portretas
Jo..Kad ir žiauriai čia tu parašei bet tikrai teisingai..Bobutėm draskyt kad kelis centus gautų negalima, o viską išeilės negailestingai kirst - prašom kiek norit..Ar miestai ar parkai ar draustiniai - nieko tokio

Žemaitis

Žemaitis portretas
Greta Namentkevič ( pusiau pretenzija į ponišką, t.y., lenkišką rašybą "Namętkiewicz") su Kristina K. arba nusišneka, arba tendencingai viską sujaukia. Drasko tie, kas Klaipėdoje pjauna brandžias liepas, parduodami medieną distrofiškų jėzuziukų drožėjamas, arba visą vasarą drožia vejas iki juodos žemės, apnuogindami net medžių šaknis ir nudraskydami pažemėje medžių žievę. Žemaitijoje visada žmonės pavasarį pasiskindavo karklų ar beržų šakelių ir pamerkdavo pavasario šventei, žinodami, kad tie medžiai ataugs , taip pat, kaip žiemą ūkiškai ir taupiai žymiai daugiau skindavo (kirviu) krūmais apaugusių pagriovių, visai panašių į Prancūzijos BOKAGES, dalį karklų, beržiukų ar drebulių ekologiškam kurui, palikdami kitką paukščių buveinėms. O pataisai auga visai kitur, ir prilipdyti čia GRASINIMUI baudomis - kaip tai kutena viršininkavimo savimeilę..

Patepkite

Patepkite portretas
draskytojui paslepsnius valerijonu ir katinams atiduokite.

M

M portretas
Taip … Veršvos kraštovaizdžio draustinį irgi niokoja … šonus užverčia “taiso ribas” ir namus stato… viską kas augo jau įškirto beveik, pievutes padare… paukščiu nelieka, stirnoms nėr kur pasislėpti jau visai… ale saugotojai gamtos - Kauno brudai … dar matos dvaro pastatais nepasidalina… daug norinčių … krabynas…

Keista

Keista portretas
Logika- jeigu augina ataugas tai reikia draskyti? Būtent taip atrodo medeliai po tokiu niokojimu. Neperku niekada iš tokiu močiučių pardavėju nei kaciuku, nei kirų augalų, nebus pirkimo gal su laiku išnyks tas įprotis.

Cha

Cha portretas
O mūsų Kauno pakraštyje seniai tvarkelė padaryta: kad nedraskytų, iškirto visus karklus, blindes, alyvas, jazminus ir kitus "nevertingus augalus". Jau keli metai nei lakštingalų, nei devynbalsių nebegirdėt, tik varnos kranksi.

..blindei ar karklui

..blindei ar karklui portretas
kuo daugiau draskai tuo jiem geriau - išleidžia daugiau ūglių.

Anonimas

Anonimas portretas
jei žmonės pardavinėja vadynasi jieško būdu kaip išgyvent gerovės valstybėje juk reklamuose tūkstančiai prekių pinga bet net duonos jau sunku ipirkt ,bet norisi ir lašynių o piginių nėra.

Galerijos

Daugiau straipsnių