Jūrų muziejus įžiebs mokslo ir žinių švyturį

  • Teksto dydis:

Lietuvos jūrų muziejus rugsėjo 1-ąją „išeis“ iš savo krantų ir persikels iš Smiltynės į pačią Klaipėdos širdį, surengdamas edukacines dirbtuves miesto gatvėse. Nuo 12 iki 14 val. jos veiks prie Žvejo skulptūros priešais miesto Rotušę ir aikštėje prie „Meridiano“.

Muziejaus edukatoriai supažindins lankytojus su Kuršių marių žvejišku paveldu: burvaltėmis, vėtrungių simbolika, žvejo buitimi.

Ne mažiau išradingos užduotys bus pateiktos kitų dirbtuvių, veiksiančių prie „Meridiano“, lankytojams. Čia ir mažų, ir didelių lauks įvairūs žaidimai, supažindinantys su burlaivių tipais. Edukatoriai papasakos ir apie Dangėje stovintį laivą-eksponatą – „Meridianą“.

Mokslo ir žinių dieną muziejininkai nusiteikę ne tik žaisti, bet ir provokuoti. Akcija „Mano namai – ne vonia. Ar Tu pasiruošęs?“ rengiama aikštėje prie „Arkos“ paminklo. Kiekvieno, įvykdžiusio specialią užduotį, lauks dovana – atšvaitas-apyrankė su muziejaus simbolika.

Rugsėjo 1-ąją moksleivių ir jų tėvelių laukia dovanos ir pačiame Jūrų muziejuje: tądien apsilankę delfinų pasirodyme galės nemokamai pamatyti ir Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymą Saulės įlankoje. Svarbu išsaugoti bilietą ir pirkimo čekį. Delfinų pasirodymai: rugsėjį 12 ir 15 val., o liūtų – 11.15 ir 13 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių