Įvarčius mušė motociklininkai

Europos motociklų futbolo (motobolo) Čempionų taurės pirmo etapo varžybas Kretingoje laimėjo Vokietijos klubas.

Kretingos motodrome jėgas išbandė jo šeimininkų, Vokietijos ir Prancūzijos nacionalinių čempionatų laimėtojai – klubų „Puma Kuppenheim“ ir „Suma Troyes“ motobolininkai.

Lietuvos atstovai kretingiškiai 4:1 nugalėjo prancūzų klubą „Suma Troyes“ (tris įvarčius įmušė Lukas Šimkus, vieną – Gintas Rudys), tačiau 1:5 pralaimėjo vokiečių ekipai „Puma Kuppenheim“ (įvartį pelnė L. Šimkus).

Komanda „Puma Kuppenheim“ 4:3 privertė kapituliuoti ir Prancūzijos čempionus.

Antras Čempionų taurės etapas numatytas liepos 22–23 d. Vokietijoje, trečias – rugpjūčio 19–20 d. Prancūzijoje, „Gaston Arbouin“ motodrome.

Tarptautinė motociklų sporto federacija (FIM) planuoja, kad naujo formato varžybos pakeis iki šiol vykusį Europos motobolo čempionatą, kuriame susirungdavo septynių šalių – Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos – nacionalinės rinktinės. Ateityje turnyras bus plečiamas, į jį kviečiama daugiau klubų.

Kretingoje viešėjęs FIM Europos skyriaus motobolo komisijos atstovas Thomas Staudtas palankiai įvertino organizatorių darbą, Kretingos motobolo klubo pastarųjų metų pažangą, žaidėjų meistriškumą.