Išrinktas naujasis bendrovės „Klaipėdos vanduo“ vadovas

 • Teksto dydis:

Bendrovės „Klaipėdos vanduo“ valdyba pabaigė generalinio direktoriaus atranką. Naujuoju bendrovės vadovu paskirtas Benitas Jonikas, šiuo metu einantis Veiklos planavimo ir finansų tarnybos direktoriaus pareigas bendrovėje „Vilniaus vandenys“.

Pasak bendrovės „Klaipėdos vanduo“ valdybos pirmininkės Reginos Derkintytės-Kaupienės, renkantis naująjį vadovą Benito Joniko patirtis vandentvarkos paslaugų srityje buvo vienas pagrindinių kandidato privalumų: „Bendrovė jau daugiau nei metus neturėjo nuolatinio administracijos vadovo, todėl mes ieškojome žmogaus, kuris darbus galėtų pradėti čia ir dabar, be pereinamojo laikotarpio“.

Ekonomikos magistro studijas baigęs B. Jonikas turi sukaupęs beveik dešimties metų darbo patirtį SEB įmonių grupėje, kur pastaruosius kelerius metus užėmė vadovaujančias pareigas investicijų valdymo bendrovėje, o vėliau dirbo Turto banke – vadovavo Finansinio turto ir pardavimų departamentui.

„Maloniai nuteikia aplinkybė, jog šis aukščiausio lygio profesionalas ir puikios reputacijos vadovas, sostinėje užkopęs į karjeros aukštumas, grįžta dirbti į savo gimtąją Klaipėdą“, – sakė valdybos pirmininkė Regina Derkintytė-Kaupienė.

Paskirtasis bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius B. Jonikas yra klaipėdietis, prieš 16 metų baigęs „Ąžuolyno“ gimnaziją.

Tapti bendrovės „Klaipėdos vanduo“ vadovu paraiškas buvo pateikę 47 asmenys. Specialistų atrankos agentūra išanalizavo dokumentus, po pokalbių su pretendentais juos sureitingavo ir pateikė bendrovės valdybai tinkamiausių kandidatų sąrašą. Susitikusi su atrinktais kandidatais valdyba išrinko bendrovės generalinį direktorių.

Darbo sutartis su B. Joniku bus pasirašyta, kai specialiosios tarnybos patvirtins kandidato tinkamumą eiti generalinio direktoriaus pareigas. Įprastai ši procedūra užtrunka apie mėnesį, tad tikėtina, kad naujasis bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius pradės dirbti bendrovėje kovo pradžioje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rajoninis

Rajoninis portretas
Kai vedė vandenį ir nuotekas Jakuose, kiek mačiau jų darbą . tai buvo kažkas įdomaus. Vieną dieną iškasdavo didžiulius katlavanus, kitą kieną užpildavo ir vėl atvažiavę kiti "specialistai" vėl išrausdavo, vėl kasdavo iš naujo ir taip žaidė, sėdėjo, kasė , miegojo, gėrė ir vėl kasė ir taip įsisavino , bet nedirbo, mūsų visų ES pinigus. Jų niekas neprižiūrėjo, niekas neturėjo tam laiko. Visą tai matydami, mes tokių specialistų tikrai daugiau nebenorime. Bet žiūriu, kad vėl tuose Jakuose ir apie juos vėl kasa , tur būt dabar iš naujo kas, griaus gatves ir šaligatvius, atseit ves lietaus nuotekas dabar iš naujo, o ką kartu negalėjo,kai viską buvo išgriovę, iškasę, ištrypę . Kas tada trugdė vesti ir lietaus nuotekas, kas??? , ar dar liko neįsisavintų mūsų visų ES pinigų???. Kada tą neūkiškumą baigsime???

Rajono gyventojas

Rajono gyventojas portretas
Kai ,mes rajono gyventojai prašėme, maldavome "Klaipėdos vandenys" mums atvesti vandenį prieš 20 metų iš mūsų tik tyčiojosi ir daugiau nieko. Tai susitvarkėme patys, labai brangiai sumokėjome už įrangą, valymo įrangą , gręžinį, jo įrengimą. Tai dabar ponai laksto ir kiekvieną mėnesį agituoja viską mesti ir jungtis prie jų. Kur jūs buvote ,kai mums reikėjo,jūs mus ignoravote. Dabar tokia pati padėtis yra aplinkui Klaipėdą visuose gyvenvietėse, naujuose didžiulėse gyvenvietėse. Jūs dabar dar nevedate vandens , o kai žmonės susutvarkys kelius, aplinką ,tai pradėsite viską rausti ,knisti, ir sudaryti gyventojams nepatogumus. Kodėl negalite atvesti dabar į tukius gyvenamuosius rajonus, kaip Dargužiai, Grabiai, Kunkiai ir visa eilė kitų gyv. rajonų.Kodėl nėra nuoseklumo,KODĖL???

Eva

Eva portretas
Patirtis vandenvalos imonej. Kokia? Kad jis nei metu vilniaus vandenyse neisdirbo! Ir kas yra vilniaus vandenys siandien. Jo vadovai nesuvokia kaip imone veikia. Patirtis pilti dumbla su plastiku i Neri? Dar vadina save aplinkosaugininkais. Ten gedos imone
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių