Įgyvendintas projektas „Kaituok Klaipėdoje“

Įgyvendintas Klaipėdos savivaldybės iš dalies finansuotas mažosios bendrijos "Mazgai" projektas "Kaituok Klaipėdoje".

Pasak bendrijos "Mazgai" vadovo Igno Drevinsko, šiuo projektu bandyta populiarinti vandens sportą, pritraukti kuo daugiau žmonių, kurie pamiltų aitvaravimą, jėgos aitvarų sportą ir vėją.

I.Drevinsko teigimu, už savivaldybės skirtas lėšas buvo įsigyta dalis įrangos – jėgos aitvarų, lentų, hidrokostiumų.

Taip pat suorganizuotos jėgų aitvarų varžybos, stovyklos vaikams ir suaugusiesiems, sukurtas dokumentinis filmas.

"Didelę šios paramos dalį sugebėjome pasidalinti su kitais žmonėmis. Sugebėjome daug žmonių užkabinti, kad pamiltų šią idėją, vandenį ir būtent jėgos aitvarus", – tvirtino I.Drevinskas.

Anot direktoriaus, šį sezoną ypatingas dėmesys buvo skiriamas moterų ir vaikų stovyklų organizavimui.

Sugebėjome daug žmonių užkabinti, kad pamiltų šią idėją, vandenį ir būtent jėgos aitvarus.

"Norėta įrodyti, kad kaituoti gali visi, tam reikia tik noro ir užsispyrimo. Labiausiai džiugina stovyklų dalyvių teigiami atsiliepimai", – teigė I.Drevinskas.

Nors sezonas prasidėjo gegužę, kai kurie šiuo sportu užsiima visus metus.

"Mokytis ir mokyti jau yra per šalta, tad mokiniams sezonas baigėsi. Tačiau tiems, kurie yra šiek tiek patyrę, sezonas nesibaigia niekada, jeigu tik vanduo yra skystas, tu gali plaukti", – kalbėjo I.Drevinskas.

Klaipėdos savivaldybė jau trejus metus skelbia smulkaus ir vidutinio verslo išlaidų kompensavimo ir dalinio finansavimo konkursus.

Be bendrijos "Mazgai" dalinio projekto finansavimo, 2020 m. lėšų skirta dar keturiems ekspertų geriausiai įvertintiems projektams.

Pagal bendrovės "Vakarų idėjos" paraišką "Kiemo HOFAS funkcionalumo plėtra ir klientų aptarnavimo infrastruktūros vystymas" buvo skirta per 12 tūkst. eurų.

Įstaigos "Baltijos technologijų parkas" projektui "Klaipėdos miesto konkurencingumo didinimas, siekiant pritraukti kvalifikuotus darbuotojus, kurti bei vystyti verslą" skirta per 6 tūkst. eurų.

Individualią veiklą vykdančio Martyno Buivydo paraiškai "Naujų, didesnių lazerinių staklių, skirtų medžio pjovimui, įsigijimas" skirta per 7 tūkst. eurų.

Bendrovės "Popa LT" paraiškai "Išmaniems katamaranams pritaikytos infrastruktūros įrengimas maršrutui Klaipėdos senamiestis–Klaipėdos universiteto botanikos sodas" atseikėta 12 tūkst. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaituotojas

kaituotojas portretas
Niekas Klaipėdoje nekaituoja, nes nėra įrengtų vietų, nedurninkite skaitytojų. Kaituoja Svencelėje, už Drevernos. O ten jau ne Klaipėda.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių